Fotografie 0001 ingRuna Inguz, Ing (dokončení)

Výklad Lucia di Moriani: Tažená runa vás vybízí ke zklidnění, k nastolení vnitřní harmonie, k trpělivosti. Naznačuje, že můžete dokončit jakousi práci či projekt, můžete dojít odměny za vyvinuté úsilí. Dnešek přeje

spřádání plánů týkajících se dalších aktivit a kroků (například rozšíření podnikání, investic…) Elán, energie ani nápady by vám chybět neměly. Jestliže jste snad řešili nějaké potíže v zaměstnání, situace by se měla zklidnit. V souvislosti s láskou runa říká, že dnes máte štěstí na své straně. Jste-li sami, můžete někoho okouzli, jestliže jste měli s partnerem neshody, lze je snadno urovnat.

K runě Inguz se pojí představa boha úrody Inga (Freye), který svým dotykem oplodňuje celou krajinu. Dále je zmiňována v souvislosti s ochranou rodinného krbu, domova. Všeobecně symbolizuje mužskou plodnost, bohatství, dozrávání, trpělivost. K runě se pojí nosová hláska N, číslo 22, strom jabloň, léčivá rostlina černohlávek obecný, živly vzduch a oheň, nástroj přilba, zvíře kanec, pták kukačka, kámen jantar, barvy oranžová a žlutá. V rámci zdraví se využívá proti nemocem a poruchami mužských pohlavních orgánů, někdy se ale též doporučuje těhotným ženám. V magii je součástí rituálů k zajištění úrody a plodnosti, prosperity.

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

134438
DnesDnes30
VčeraVčera229
Tento týdenTento týden1263
Tento měsícTento měsíc6041

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice