penze+ První červnový týden: Sentiment trhů ovlivní pozitivně působící chronom Merkuru s Uranem, a to zejména v rámci nákupů akcií firem produkujících moderní technologie. Hýbat by se měly obchody s výpočetní a s komunikační technikou či s

komponenty počítačů.

+ Mezi 8. až 24. červnem: Díky složitým chronomům Slunce, Merkuru, Venuše s Jupiterem na Neptun se mohou rozkolísat ceny ropy a ropných derivátů či vodárenských společností, stoupne riziko setkání s podvodníky. Hlavní chronom celého června mezi Jupiterem a Neptunem může přinést děje v přírodě i ve společnosti vedoucí k naleptání důvěry na světových trzích, jednotlivé státy se mohou vzájemně obviňovat z nedodržování úmluv, na řadu může přijít vyhrožování arbitrážemi a sankcemi či zvyšováním cel. Světový obchod bude trpět a burzovní indexy by mohly začít klesat. Úrodu leckde poničí velmi nerovnoměrná distribuce vodních srážek.

+ 12. až 16. června: Přichází pro byznys méně příjemná kvalita času – chronomy Marsu s Merkurem na Saturn způsobí, že budou lidé nervózní, mohou unáhleně reagovat na podněty, v přírodě nelze vyloučit zemětřesení, sesuvy půdy či závaly v dolech. Řádit mohou živly přírodní a teroristické, což se může negativně odrazit na trzích.

+ 26. - 28. června: Trhy by měly pozitivně zareagovat na chronom Slunce s Uranem a obchody by se měly zase začít hýbat rychleji.

Chronomy specificky ovlivňující dění v našem státě budou jako na houpačce. K výjimečným dějům v mezinárodních vztazích i v mezinárodním obchodě pravděpodobně dojde okolo 10. června, kdy zapůsobí Jupiter na Mars naší republiky.

www.stribny.cz

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

133601
DnesDnes214
VčeraVčera278
Tento týdenTento týden1009
Tento měsícTento měsíc12222

Partnerské weby