penze+ 1. až 5. dubna: Vzhledem k silným chronomům Neptunu lze čekat impulzy k růstu cen ropy a ropných derivátů, poskočit mohou kurzy akcie firem produkujících alkoholické i soft nápoje.

+ 7. až 9. dubna: Chronoekonomická analýza předpokládá

růst akcií firem stavebních a developerských koncernů.

+ 10. až 12. dubna: Světové trhy ovlivní napěťový chronom mezi Merkurem a Jupiterem, který naznačuje možnost mezinárodních obchodních sporů a nelze vyloučit ani pokusy o vypovězení již podepsaných smluv. Může dojít k rozkolísání burzovních indexů. Méně příznivý chronom mezi Sluncem a Saturnem může světu přinést zemětřesení a ohrožení úrody přírodními živly.

+ 13. až 15. dubna: Na trzích by měla panovat spíše býčí nálada - obchody by se měly hýbat a lidé by měli své volné peníze s chutí utrácet. Tahounem mohou být zejména ocelářské a strojírenské firmy dodávající výrobky zbrojírenskému průmyslu.

+ 17. - 20. dubna: Sentiment investorů bude proměnlivý, což povede k rozkolísání burzovních indexů.

+ 26. - 28. dubna: Projeví se poněkud záludnější chronom Marsu s Neptunem, jehož vlivem se zvýší pravděpodobnost dějů, po kterých bude následovat volatilita cen ropy a ropných derivátů. Náladu investorů i běžných obyvatel mohou silně ovlivnit falešné zprávy.

+ 27. až 30. dubna: Dění v našem státě specificky ovlivní náročné chronomy, při nichž může být naše veřejnost pobouřena násilnými trestnými činy a loupežemi. Mimo tyto dny by to však pro naši republiku měl být z pohledu ekonomického i politického vcelku úspěšný měsíc. Mohou být podepsány díky pozitivnímu chronomu Jupiteru významné mezinárodní smlouvy o kulturní a hospodářské spolupráci.

www.stribrny.cz

Foto: Pixabay

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

126897
DnesDnes46
VčeraVčera194
Tento týdenTento týden1339
Tento měsícTento měsíc4684

Partnerské weby