1203osudBeran

Kostky říkají: 4 + 2 + 6 = 12

Měsíc se může zdát temný, nepřejícný. Ale dostaví se překážky, které vás mají zocelit a také vám pomoci najít správnou cestu. Dejte na intuici, se kterou pomůže dvojka a také

čtyřka, která vás podpoří v kreativitě a následně i v akci.

Býk

Kostky říkají: 6 + 3 + 2 = 11

Nemusíte mít nutně vše hned, kdy se vám zamane. Dejte také trochu prostor osudu, který ví přesně, co dělá a vše vám posílá v tu správnou chvíli. Pozor na umocněné jedničky, které mohou být až agresivní. Spoléhejte spíše na šestku a její laskavost.

Blíženci

Kostky říkají: 5 + 1 + 1 = 7

Dávejte si pozor na jednání s lidmi, nebuďte příliš horliví a občas se na chvíli zastavte, než budete jednat. Jedničky vás sice nenechají na pochybách, že na to či ono máte, ale právě sedmička vám pomůže poznat mnohá tajemství života.

Rak

Kostky říkají: 4 + 5 + 2 = 11

Pokud vám ostatní říkají, že musíte jednat, když oni chtějí, není to pravda. Klidně si dejte čas na rozmyšlenou, nenechte se ovládat. Vaše ego je dostatečně silné, čtyřky vám pomohou v pracovitosti a svědomitosti, číslo pět zase dodá potřebnou odvahu.

Lev

Kostky říkají: 4 + 5 + 4 = 13

Osud vás vyzve, abyste konečně něco změnili. Nemusí se nutně ptát, jednat v souladu s tím, jak byste to chtěli vy sami. Číslo čtyři ví přesně, co chce a je i spolehlivé, podpoří vás. S číslem pět máte možnost rozehrát své myšlenky a plány.

Panna

Kostky říkají: 6 + 3 + 4 = 13

Nemusíte mít nutně vše pod kontrolou, dokonce to často není ani možné. Nyní si spíše jasně řekněte, co všechno ovlivnit nemůžete, uleví se vám. Trojky jsou veselé, umí se bavit a odpočívat, poslechněte tedy jejich volání a uvolněte se.

Váhy

Kostky říkají: 6 + 5 + 6 = 17

Sledujte detaily, cesta je před vámi zcela jasná a viditelná. Hvězdná sedmnáctka vám ukáže směr, je ale potřeba se také dobře dívat. Šestky ve svém nitru cítí, co je pro ně nejlepší a o stejnou energii se nyní chtějí podělit i s vámi.

Štír

Kostky říkají: 5 + 5 + 2 = 12

Stáhněte se do ústraní, dejte si pauzu. Svět se bez vás chvíli obejde. Je čas nejen odpočívat, ale hlavně si pročistit hlavu. Pětky, které se umí odpoutat od země a rády se nadechnou nabyté svobody, vám velmi rády se vším pomohou.

Střelec

Kostky říkají: 2 + 2 + 2 = 6

Život vás nyní donutí se konečně rozhodnout. Nebraňte se tedy posunu kupředu, byť nemusíte mít vůbec tušení, co vás skutečně čeká. S intuitivními dvojkami ale vaše rozhodování tak těžké být nemusí, šestka je zase schopna ukazovat vám směr.

Kozorožec

Kostky říkají: 5 + 4 + 5 = 14

K problémům nepřistupujte příliš radikálně, zkuste se dívat z více úhlů pohledu. Váš momentální náhled totiž může být mylný, dokonce dost podstatně. Pomohou vám pětky, které jsou zvídavé a rády se ptají. Čtyřky vás zase podpoří svou kreativitou a laskavostí.

Vodnář

Kostky říkají: 1 + 5 + 6 = 12

Informace mohou mít nejasný charakter, stejně tak i situace kolem vás. Neznamená to ale, že jste obklopeni lháři, jen máte sami dojít poznání. Potlačte egoistické jedničky a spoléhejte spíše na číslo pět, které vám umožní vidět ve všem to dobré.

Ryby

Kostky říkají: 5 + 1 + 3 = 9

Je skvělý měsíc na vzdělávání, doplňování informací všeho druhu. Přečtěte si tedy nějaké knihy, na které jste dosud neměli čas, začněte studovat, učit se. Pomůže vám číslo devět, které v sobě má velký potenciál a chce ho také za každou cenu i uplatnit.

(kuč)

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

123516
DnesDnes253
VčeraVčera537
Tento týdenTento týden790
Tento měsícTento měsíc9077

Partnerské weby