2803orákulaBeran

Přátelství, Změny

Chcete se sice měnit, cítíte potřebu nových věcí, ale bojíte se často toho, co řekne okolí. Zapřemýšlejte - vážně stojíte o přízeň těch, kteří vás nechtějí nechat růst, dokonce vás tzv. drží při zemi? Nahlédněte do

svého nitra a nechte jej promluvit. Uvidíte, že snadno poznáte, co je pro vás nejlepší.

Býk

Vřelý cit, Život

Láska je nadevše, což zajisté víte. Možná si ji ale někdy pletete s majetnickými sklony či závislostí. Milovat neznamená, že vám ten druhý musí patřit se vším všudy. Dejte mu také trochu volnosti, nechte ho dýchat. I vy sami se snažte bavit s jinými lidmi, nebojte se to samé dopřát svým blízkým.

Blíženci

Vyšší síly, Energie

Vyšší síly jsou všude kolem vás, každý má svého anděla strážného. Zaměřte se na vyšší moc, byť třeba nepatříte mezi ty, kteří v ni věří. Možná budete překvapeni odezvou, tím, že vám jasně dají najevo svou náklonnost. Pomohou vám totiž vždy, když budete potřebovat. Chtějí od vás jen pokoru.

Rak

Duchovní rozvoj, Vzrušení

Možná se bojíte jít duchovní cestou, aby vás nevzdálila od těch, kteří po ní nekráčejí. Nemějte obavy roztáhnout křídla, poznat doposud nepoznané a odpoutat se od každodenního stresu. Nenuťte se k tomu ale za každou cenu, vaše prohlédnutí přijde ve správný čas. A tu správnou chvíli rozpoznáte snadno.

Lev

Odevzdanost, Přítěž

Chcete jít po vyšlapané cestě, protože je prostě snadnější? Nebojte se udělat krok stranou. Nezůstávejte nikde, kde víte, že nic nového nepřijde, nic vás nečeká. Podívejte se klidně za dosud zavřené dveře. Nejste zde proto, abyste svůj život jen tak promarnili, ale i vy máte vyšší poslání. Zbavte se ovšem přízemních myšlenek.

Panna

Uvolnění, Myšlenky

Všechny směruje Vesmír, není důvod se bránit jeho vedení. Zbavte se všech břemen, všeho, co nemůžete ovlivnit, řídit. Nejste to vy, kdo určuje vývoj událostí, přestože se o to velmi snažíte. Pokud se od toho dokážete odpoutat, zbavíte se většiny svých problémů a vaše vize dostanou reálnou možnost k naplnění.

Váhy

Nevinnost, Vnímání

Hlavu máte plnou různých informací, které jsou vám většinou k ničemu. Potřebujete si utřídit myšlenky a mnohých se prostě zbavit. Nevíte, jak na to? Zkuste se vrátit do dětství, zavzpomínat na vše, co vám přišlo hezké a jednoduché. Pak klidně udělejte i nějakou hloupost - otevře vám to zcela jiné vnímání.

Štír

Proměnnost, Snaha

Pokud pilně pracujete, úspěch se dříve nebo později vždy dostaví. Nyní na vás přišla řada, máte možnost konečně sklízet ovoce svých předešlých aktivit a činů. Možná jste čekali dlouho, ale o to víc si svého úspěchu užijete. Nepolevujte však a pracujte dál, nyní máte skvělý výchozí bod pro potřebné změny.

Střelec

Otevřenost, Zprávy

Pokud dokážete o svých potížích otevřeně hovořit s lidmi, kteří jsou vám blízcí a jimž věříte, nejenže se vám uleví, ale mnohé se pohne k lepšímu. Je to o energii, kterou vydáváte a ostatní ji přijímají. Stejné je to i se zprávami, ať už dobrými či horšími. Vždy mají rozhýbat „stojaté vody“ a být na počátku změn.

Kozorožec

Svoboda, Svazování

Všichni máme občas potřebu něco změnit. Nebojte se tedy odstranit pomyslné okovy, jež vás svazují, nebojte se vymanit ze systému, který vám již nevyhovuje. Ctěte však dál zákony, ale nenechte si něco namluvit jen proto, že tak to cítí někdo jiný. Jděte si za svým snem, je nejvyšší čas pro jeho realizaci.

Vodnář

Odpuštění, Uvědomění

Odpustit minulé křivdy pravděpodobně pokládáte za to nejtěžší v životě. Je ale na čase se zbavit všeho, co vás tíží, i když to dávno odvál čas. Uvolněte svá bedra, mysl, shoďte břemeno, které nosíte. Máte možnost volby, můžete se nechat dál svazovat bolestí nebo roztáhnout křídla a rozletět se do výšin.

Ryby

Chybování, Cesta

Všichni chybují a nikdo není dokonalý. Své omyly využijte jako seznam toho, čeho je dobré se vyvarovat. Dál se není potřeba trápit tím, že jste někde udělali chybu, něco podcenili nebo nedořešili. Vydejte se po zcela nové cestě, která může být mnohem snadnější a úspěšnější, neboť už víte „kam nešlapat“.

(nak)

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

123516
DnesDnes253
VčeraVčera537
Tento týdenTento týden790
Tento měsícTento měsíc9077

Partnerské weby