0703LéčivýPomoc pro plíce

Hodiny plic nastávají mezi 03.00 a 05.00 hodinou. To se ponejvíce budí silní kuřáci kašlem. Pro léčení plic jsou vhodné drahé kameny - tyrkys, pyrit, rutil, zirkon a akvamarín. Tyrkys je třeba nosit v blízkosti plic, nejlépe jako

přívěsek. Při léčení se pokládá na pátou čakru. Akvamarín velmi dobře působí na problémy s dýchacími cestami, zlepšuje funkci sliznic a plic, zmírňuje kašel. Pyrit pomáhá při léčbě zánětů dýchacích cest, průdušek a plic. Rutil lze doporučit nejen v rámci běžných problémů s dýchacími cestami, ale také při astmatických potížích. Kameny se přikládají na tělo, ale dá se jejich pomocí aktivovat i voda, která se pak pije.

Ing. Josef Schrötter

Aplikace obrázku - přikládáním na problematická místa na těle, případně volné působení ze vzdálenosti do jednoho metru na dobu 20 až 40 minut, a to dvakrát denně. Obrázek lze použít i pro aktivaci nápojů. Krystaloterapie je stará léčebná technika, která využívá léčivých vlastností krystalů, drahokamů a polodrahokamů. Kameny mají schopnost vyzařovat pozitivní energii, takže tato metoda spočívá nejen v přikládání kamenů na různé části fyzického těla nebo do okolního prostoru, ale slouží také pro energetickou aktivaci nápojů.

Předplaťte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

121066
DnesDnes401
VčeraVčera534
Tento týdenTento týden935
Tento měsícTento měsíc11698

Partnerské weby