3801výkladBERAN (21. 3. - 20. 4.)

Peníze, Smrt

Měli byste si ujasnit, co pro vás peníze opravdu znamenají a jakým způsobem je vyděláváte. Nespokojenost z nedostatku nebo vyhoření, protože se stále jen za něčím honíte, pramení z toho, že vám jejich získávání nedělá radost. Nemůžete tak s poklidem a

láskou prosperovat a těšit se z vlastní šikovnosti. Abyste se mohli odrazit ode dna, abyste pracovali rádi a s nadšením, je potřeba se nebát udělat zásadní změnu.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Sňatek, Myšlenky

Dostaví se, nebo se dokonce už dostavil, pocit, že lidé kolem vás nejsou těmi, kterými se chcete nadále obklopovat. Cítíte nesoulad, možná dokonce intriky a závist. Nebojte se říkat nahlas, co si myslíte, jen tak zjistíte, kdo je s vámi a kdo nikoli. Nemusíte se nutně rozcházet s každým, kdo má jiný názor, jen budete vědět, že někteří lidé vám již prostě dali vše, co bylo potřeba a vy musíte jít dál. Tuto pravdu můžete zjistit i u partnera.

BLÍŽENCI (22. 5. - 21. 6.)

Cesta, Zlost

Vše se dává do pohybu, čekají vás nemalé změny. Měli byste být více vyrovnaní, situace totiž nemusí být podle vašich představ. Máte ale před sebou dlouhou cestu, na které se může přihodit cokoli. Zlobou a vztekem nic neuspíšíte, ani nezměníte chod událostí, jen si přitížíte. Navíc, abyste se nemuseli potýkat s překážkami, je potřeba se dívat na svět kolem sebe pozitivně. Také nechat nyní větší část práce na vyšší energii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Zábava, Nemoc

Život nejsou jen povinnosti, měl by být především o radosti. Jenže, občas je právě těmi povinnostmi doslova prošpikován. Bez nich to jednoduše nejde. Být zodpovědným se nejen vyplatí, ale není těžké vše spojit s příjemnými věcmi. Zamyslete se - máte vše, co potřebujete? Pokud ne, beze snahy to nepůjde. A pokud vše máte, vzpomeňte si, jak klikatou cestou jste museli jít a važte si výsledku. Ztráta by jinak mohla být bolestivá.

LEV (23. 7. - 22. 8.)

Věrnost, Dar

S novým rokem mohou přicházet i potřeby něco změnit. Jenže, je to opravdu nutné? Je možné, že k některým změnám bude nadcházející rok opravdu nakloněn. Měli byste si ale dát čas na rozmyšlenou, abyste nepropadli zbytečnému nadšení, ze kterého do budoucna nic nevyplyne. Obecně totiž platí, že někdy méně je více. Máte postavené základy, nyní můžete začít stavět. Možná dokonce velkolepou budovu.

PANNA (23. 8. - 22. 9.)

Neštěstí, Ztráta

Lehkomyslné jednání vás může snadno přivést do neštěstí. Pozor tedy na roztržitost, přílišnou snahu, nebo naopak velmi laxní přístup. Hledat zlatou střední cestu bude nutné, stále se dobře rozhlížet a studovat vše do větší hloubky. Nejspíše si moc neodpočinete, ale život se vás rozhodl trochu vyzkoušet a štěstí, jak známo, přeje připraveným. Jen tak se můžete těšit z celkem náročného, ale zároveň i klidného, měsíce.

VÁHY (23. 9. - 23. 10.)

Neštěstí, Soudce

Příliš se díváte na druhé, přikládáte velkou důležitost tomu, jak se ostatní chovají. Jenže vycházet byste měli hlavně z toho, jak jednáte vy. Jste si jisti, že děláte vše správně, že ostatním vaše úvahy a kroky vyhovují? Nepomáháte tam, kde o vaši pomoc vůbec nestojí? Někdy i to, co děláte v dobré víře, se v dobro neobrací. Myslete tedy na sebe, srovnejte si nyní své myšlenky. Získáte spoustu energie, která vám chybí.

ŠTÍR (24. 10. - 22. 11.)

Peníze, Věrnost

Přemýšlíte příliš materiálně. Vše musí mít svůj řád, vše se má odehrávat nejlépe podle vašich představ. Jenže tak svět nefunguje, nikdo není středobodem Vesmíru, ale každý je jeho součástí, je malým kolečkem v obřím stroji. Vaše činnost je tedy důležitá, ale aby bylo kolem vše v pořádku, je potřeba se smířit s tím, že vše ostatní se na kvalitě vašeho života podílí. Nechte tedy nějakou zodpovědnost na druhých a věnujte se občas i hloupostem.

STŘELEC (23. 11. - 21. 12.)

Zloděj, Cesta

Pro vás důležitý člověk vás postaví před hotovou věc. Nedá vám čas na rozmyšlenou, nebude s vámi možná mít slitování. Zkuste v takové chvíli ale zachovat chladnou hlavu, ukažte svou hrdost a nadhled. Nyní můžete být vy ti poražení, ale jen proto, že vás osud zastihl nepřipravené. Děje se tak z jednoho prostého důvodu - sami změně naproti nejdete, život vás musí tedy popostrčit. Ale má pro vás připravené i velké překvapení.

KOZOROŽEC (22. 12. - 20. 1.)

Dům, Zpráva

Vaše stabilní a harmonické zázemí nabourá důležité sdělení. Může se za ním skrývat dokonce i smutek, ale nic není jak vypadá. Občas jsou všichni vystaveni situacím, které mají za úkol vyzkoušet je z vytrvalosti. Pokud se tedy umíte na vše kolem sebe dívat z více úhlů pohledu a dokážete to i tentokrát, zjistíte, že jde jen o nafouknutou bublinu. Možná také, že vaše životní hodnoty potřebují přehodnotit.

VODNÁŘ (21. 1. - 20. 2.)

Dar, Voják

Očekávejte příjemné věci, události, i když to zprvu nutně nemusí tak vypadat. Poznáte ale velmi brzy sami, že ne vždy se dobře díváte. Ve tmě se sice orientujete špatně, ale s jitrem přichází i zřetelný obraz krajiny. Počkejte si v klidu na rozednění, nepanikařte a nežehrejte na osud. Jen si vychutnejte přítmí někde v klidu a odpočívejte. Výsledek předčí vaše očekávání a radovat se tak můžete z mnohých krásných věcí.

RYBY (21. 2. - 20. 3.)

Faleš, Kněz

Asi byste si měli přiznat pravdu a podívat se realitě do očí. Nehledáte náhodou spásu někde, kde se na vás usmívají jen z povinnosti? Možná s vámi už teď mají dokonce své nedobré úmysly. Nemusíte nutně přebírat myšlenky ostatních jen proto, že vám momentálně vyhovují. Máte přece své poznatky, zkušenosti, ty jsou nepřenosné. Vyslechněte si názor ostatních, ale stále také porovnávejte s tím svým.

(nad)

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

125512
DnesDnes141
VčeraVčera223
Tento týdenTento týden364
Tento měsícTento měsíc5337

Partnerské weby