2701babylonsky 3Babylon byl prvním městem založeným po Potopě světa, ve své době největším městem na Zemi a symbolem směsice národů, jazyků a božstev. Tato různorodost se projevila i v předpovědích budoucnosti a jejích výkladech, babylonští kněží sestavili první horoskopy na Zemi. Vycházejí z tisíciletých

zkušeností zdejších astrologů, mágů, z toho nejlepšího, co v rámci tehdejšího světa mohli využít. Ochrannými patrony jednotlivých evropských znamení jsou tak perští bohové, stejně jako sumerští, chetitští či asyrští hrdinové.

Beran – Haoma

Uspějete i tam, kde se vám to zdálo v minulosti nemožné. Je to dáno tím, že vaše mozkové závity pojedou na plné obrátky, navíc dokážete perfektně odhadnout situaci a zvládnete oddělit důležité od nepodstatného.

Býk – Zurvan

Nebojte se zariskovat i tehdy, pokud si nebudete jisti správnou volbou. Někdy je potřeba udělat i netradiční nebo překvapivý krok, který může vést k úspěchu. Dejte nyní především na svou intuici, povede vás správným směrem.

Blíženci – Naum

Co pro vás bylo v uplynulém období nemyslitelné, se nyní může stát realitou. Pusťte se tedy do všeho, co jste dlouho odkládali a zdálo se vám nad vaše síly. Energie by vám chybět neměla, jen zapracujte na své vytrvalosti.

Rak – Enki

Pokud se ozvou nějaké zdravotní obtíže, neváhejte a navštivte lékaře. Podceňovat byste neměli především „hlas těla“, které si může říkat o doplnění energie třeba v podobě zvýšené potřeby spánku.

Lev – Verethragna

Máte-li dlouhodobě rozpracované nějaké úkoly, můžete je nyní zdárně dokončit, aniž byste museli vynakládat zvýšené úsilí. Prostě vám vše půjde takřka samo od sebe. Nebojte se nových postupů a technologií.

Panna – An

Ve vztazích by to mohlo mírně zaskřípat, obzvláště tehdy, když si budete stát tvrdošíjně za svým názorem. Dejte občas na rady druhých, především těch, kteří vás mají rádi. V tomto období platí pořekadlo – více hlav více ví.

Váhy – Mithra

Peníze nejsou to jediné na světě, co dokáže udělat člověka šťastným. Je pravda, že je s nimi život snazší, ale ne vše se za ně dá koupit. V honbě za majetkem byste mohli zapomenout na spoustu krásných věcí. Třeba na pravou lásku.

Štír – Enlil

Budete mít dar rozpoznat, kdy zareagovat a vstoupit do nějakého sporu jako ten, kdo nastolí mír. Posílíte svou pozici i prestiž a stanete se vyhledávaným rádcem. Nesmíte si však myslet, že máte patent na rozum. Jednejte tedy obezřetně.

Střelec – Ahura Mazda

Váš postoj v jisté záležitosti může vést k poměrně velkému zemětřesení, obzvláště bude-li se týkat rodiny. Než tedy vyřknete svůj soud, řádně si vše promyslete. Rada vašeho božského ochránce zní - neřešte nic bez dostatku informací.

Kozorožec – Váju

Jestli jste si dali nějaká novoroční předsevzetí, která najednou není jednoduché plnit, neklesejte na mysli a uvědomte si, že vše děláte především pro sebe. Začněte klidně později, prostě je dočasně odložte.

Vodnář – Apam Napát

Nepodařil se vám rozjezd do nového roku podle vašich představ? Nic se neděje, je předčasné cokoli hodnotit v tak krátké době. Bude jen potřeba více trpělivosti a píle. Uvidíte, že se brzo dostaví výsledky.

Ryby - Aredví Súrá Anáhitá

Vztahy se nyní mohou mírně komplikovat, ale půjde jen o krátkodobou záležitost. Při troše diplomacie můžete vše zvládnout s grácií a bez větších obtíží. Nezadaní by měli dát na hlas srdce, provede je úskalími.

(rox)

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

125511
DnesDnes133
VčeraVčera223
Tento týdenTento týden356
Tento měsícTento měsíc5329

Partnerské weby