2701babylonsky 3Babylon byl prvním městem založeným po Potopě světa, ve své době největším městem na Zemi a symbolem směsice národů, jazyků a božstev. Tato různorodost se projevila i v předpovědích budoucnosti a jejích výkladech, babylonští kněží sestavili první horoskopy na Zemi. Vycházejí z tisíciletých

zkušeností zdejších astrologů, mágů, z toho nejlepšího, co v rámci tehdejšího světa mohli využít. Ochrannými patrony jednotlivých evropských znamení jsou tak perští bohové, stejně jako sumerští, chetitští či asyrští hrdinové.

Beran – Haoma

Uspějete i tam, kde se vám to zdálo v minulosti nemožné. Je to dáno tím, že vaše mozkové závity pojedou na plné obrátky, navíc dokážete perfektně odhadnout situaci a zvládnete oddělit důležité od nepodstatného.

Býk – Zurvan

Nebojte se zariskovat i tehdy, pokud si nebudete jisti správnou volbou. Někdy je potřeba udělat i netradiční nebo překvapivý krok, který může vést k úspěchu. Dejte nyní především na svou intuici, povede vás správným směrem.

Blíženci – Naum

Co pro vás bylo v uplynulém období nemyslitelné, se nyní může stát realitou. Pusťte se tedy do všeho, co jste dlouho odkládali a zdálo se vám nad vaše síly. Energie by vám chybět neměla, jen zapracujte na své vytrvalosti.

Rak – Enki

Pokud se ozvou nějaké zdravotní obtíže, neváhejte a navštivte lékaře. Podceňovat byste neměli především „hlas těla“, které si může říkat o doplnění energie třeba v podobě zvýšené potřeby spánku.

Lev – Verethragna

Máte-li dlouhodobě rozpracované nějaké úkoly, můžete je nyní zdárně dokončit, aniž byste museli vynakládat zvýšené úsilí. Prostě vám vše půjde takřka samo od sebe. Nebojte se nových postupů a technologií.

Panna – An

Ve vztazích by to mohlo mírně zaskřípat, obzvláště tehdy, když si budete stát tvrdošíjně za svým názorem. Dejte občas na rady druhých, především těch, kteří vás mají rádi. V tomto období platí pořekadlo – více hlav více ví.

Váhy – Mithra

Peníze nejsou to jediné na světě, co dokáže udělat člověka šťastným. Je pravda, že je s nimi život snazší, ale ne vše se za ně dá koupit. V honbě za majetkem byste mohli zapomenout na spoustu krásných věcí. Třeba na pravou lásku.

Štír – Enlil

Budete mít dar rozpoznat, kdy zareagovat a vstoupit do nějakého sporu jako ten, kdo nastolí mír. Posílíte svou pozici i prestiž a stanete se vyhledávaným rádcem. Nesmíte si však myslet, že máte patent na rozum. Jednejte tedy obezřetně.

Střelec – Ahura Mazda

Váš postoj v jisté záležitosti může vést k poměrně velkému zemětřesení, obzvláště bude-li se týkat rodiny. Než tedy vyřknete svůj soud, řádně si vše promyslete. Rada vašeho božského ochránce zní - neřešte nic bez dostatku informací.

Kozorožec – Váju

Jestli jste si dali nějaká novoroční předsevzetí, která najednou není jednoduché plnit, neklesejte na mysli a uvědomte si, že vše děláte především pro sebe. Začněte klidně později, prostě je dočasně odložte.

Vodnář – Apam Napát

Nepodařil se vám rozjezd do nového roku podle vašich představ? Nic se neděje, je předčasné cokoli hodnotit v tak krátké době. Bude jen potřeba více trpělivosti a píle. Uvidíte, že se brzo dostaví výsledky.

Ryby - Aredví Súrá Anáhitá

Vztahy se nyní mohou mírně komplikovat, ale půjde jen o krátkodobou záležitost. Při troše diplomacie můžete vše zvládnout s grácií a bez větších obtíží. Nezadaní by měli dát na hlas srdce, provede je úskalími.

(rox)

Předplaťte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

121066
DnesDnes398
VčeraVčera534
Tento týdenTento týden932
Tento měsícTento měsíc11695

Partnerské weby