03E12118 2Astrolog Richard Stříbrný upozorňuje: „V tomto týdnu stoupne napětí mezi znamením Berana, kde je přítomen jeho vládce Mars, a znamením Kozoroha (konkrétně s Merkurem). Výsledkem mohou být četná zranění hlavy a kolen

(zejména pak ve sportovních kláních), leckde se dočkají v lepším případě přestřelek slovních, v horším případě budou promlouvat zbraně. Jupiter se pohybuje znamením Kozoroha a dostává se do kvadrátu s Neptunem ve znamení Ryb, takže lze očekávat řádění vodního živlu v různých skupenstvích. V tomto a rovněž v příštím týdnu může propuknout epidemie infekčních chorob, stoupat bude zřejmě konzumace lihových nápojů. Na straně druhé Venuše hned v pondělí ve 12.18 hodin přechází do znamení Střelce a v následujících dvou týdnech sladí svůj krok v harmonické vazbě se svým odvěkým souputníkem Marsem, který se bude pohybovat ve znamení Berana. Tato konstelace vytváří klima ideální pro pokusy o oživení stávajících partnerských vztahů či pro navazování vztahů nových, mezi mužským a ženským živlem to bude jiskřit.“

Podrobnější náhled

+ Pondělí až středa: V těchto dnech je nutná zvýšená opatrnost při řízení motorových vozidel, Merkur v kvadrátu s Marsem však může přinést nejen karamboly na cestách, ale i v mezilidských vztazích.

+ Čtvrtek a pátek: Luna se bude v těchto dnech pohybovat v blízkosti Neptunu ve znamení Ryb, což duchovně vyspělejší využijí k meditacím, k rozjímáním a k návštěvám kulturních zařízení. Ti méně vyspělí pak mohou zvýšenou měrou konzumovat alkoholické nápoje.

+ Sobota a neděle: Luna se bude pohybovat spolu s Marsem ve znamení Berana a to je konstelace ideální pro aktivní odpočinek při sportu. Merkur tranzitující bude v sextilu se svou pozicí v horoskopu naší republiky, takže lze předpokládat, že se obchody na našem území budou hýbat.

www.stribrny.cz

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

125511
DnesDnes133
VčeraVčera223
Tento týdenTento týden356
Tento měsícTento měsíc5329

Partnerské weby