03E12118 2Astrolog Richard Stříbrný upozorňuje: „V tomto týdnu stoupne napětí mezi znamením Berana, kde je přítomen jeho vládce Mars, a znamením Kozoroha (konkrétně s Merkurem). Výsledkem mohou být četná zranění hlavy a kolen

(zejména pak ve sportovních kláních), leckde se dočkají v lepším případě přestřelek slovních, v horším případě budou promlouvat zbraně. Jupiter se pohybuje znamením Kozoroha a dostává se do kvadrátu s Neptunem ve znamení Ryb, takže lze očekávat řádění vodního živlu v různých skupenstvích. V tomto a rovněž v příštím týdnu může propuknout epidemie infekčních chorob, stoupat bude zřejmě konzumace lihových nápojů. Na straně druhé Venuše hned v pondělí ve 12.18 hodin přechází do znamení Střelce a v následujících dvou týdnech sladí svůj krok v harmonické vazbě se svým odvěkým souputníkem Marsem, který se bude pohybovat ve znamení Berana. Tato konstelace vytváří klima ideální pro pokusy o oživení stávajících partnerských vztahů či pro navazování vztahů nových, mezi mužským a ženským živlem to bude jiskřit.“

Podrobnější náhled

+ Pondělí až středa: V těchto dnech je nutná zvýšená opatrnost při řízení motorových vozidel, Merkur v kvadrátu s Marsem však může přinést nejen karamboly na cestách, ale i v mezilidských vztazích.

+ Čtvrtek a pátek: Luna se bude v těchto dnech pohybovat v blízkosti Neptunu ve znamení Ryb, což duchovně vyspělejší využijí k meditacím, k rozjímáním a k návštěvám kulturních zařízení. Ti méně vyspělí pak mohou zvýšenou měrou konzumovat alkoholické nápoje.

+ Sobota a neděle: Luna se bude pohybovat spolu s Marsem ve znamení Berana a to je konstelace ideální pro aktivní odpočinek při sportu. Merkur tranzitující bude v sextilu se svou pozicí v horoskopu naší republiky, takže lze předpokládat, že se obchody na našem území budou hýbat.

www.stribrny.cz

Předplaťte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

121066
DnesDnes400
VčeraVčera534
Tento týdenTento týden934
Tento měsícTento měsíc11697

Partnerské weby