2804Orkula pixBeran

Útlak, Probuzení

Nejste zde proto, abyste nosili břemena druhých, jste zde sami za sebe. Každý má nějaký osud, úděl, který si musí vyřešit. Myslete tedy na sebe, příliš se zabýváte ostatními a svůj úkol přestáváte plnit, nezbývá vám

čas ani síla. Nechte tedy břemena těm, kterým patří.

Býk

Čistota, Zakořenění

Abyste mohli dát prostor novým myšlenkám, je potřeba odstranit ty staré. Vyčistěte si hlavu, zapomeňte na všechna příkoří z minulosti. Nyní vám už nic nedají, nezměníte je. Vše se přece jen odehrává z nějakého důvodu, každá překážka vás dělá silnějšími. Takový je život.

Blíženci

Zkaženost, Vina

Všichni jsme se něčím někdy provinili, ale jen tak zjišťujeme, co je správné. Nevyčítejte si nic, co jste mohli udělat jinak, vše se odehrálo tak, jak bylo kdysi nutné. Dnes jste poučeni, víte, jak můžete zarmoutit nebo potěšit. Odpusťte si a poděkujte vyšším silám za zkušenost.

Rak

Majetek, Hmota

Nemůžeme se pohybovat jen v oblacích, musíme občas sestoupit na zem. Myslete tzv. na zadní kolečka, ale dělejte to, co vás baví, co milujete. Nebojte se ani změn, které jsou nutné k takovému kroku. I peníze lze vydělávat s láskou, navíc díky tomu se vás budou držet.

Lev

Soužení, Osamocenost

Všichni známe momenty, kdy se nejen nedaří, ale problémy se ještě kupí. Děje se tak z jednoduchého důvodu. Dáváte příliš energie do negativních myšlenek, ty pak přitahují další zlé situace. Zkuste zůstat pozitivní, i když se věci nedějí podle vašich představ.

Panna

Neúspěch, Růst

Občas se stává, že čím víc se snažíte, tím méně se daří. Zkuste si během své urputnosti připustit, že vám unikají informace, důležitá sdělení. Zastavte se, rozhlédněte a zamyslete se. Možná máte začít dělat něco jinak nebo se věnovat něčemu jinému. Štěstí máte ve svých rukách.

Váhy

Povzbuzení, Projev

Snahu odkládat úkoly na později zná určitě každý. Vy byste se ale měli držet tempa, které je dané, a hlavně vše dotáhnout do zdárného konce. Nedokončené záležitosti by vám mohly začít přerůstat brzy přes hlavu a ztratíte se v povinnostech. Nepřidělávejte si problémy.

Štír

Krutost, Osud

Když se nedaří, máme tendence svádět své neúspěchy na ostatní, osud, nepřející okolnosti. Zkuste si ale nyní přiznat své vlastní chyby a nebojte se být více sebekritičtí. Jen tak se vše kolem zklidní, zjistíte, kde je skutečný problém. Komplikujete si život většinou sami.

Střelec

Houževnatost, Umírnění

Musíte se někdy opravdu hodně snažit, abyste dosáhli svých cílů. Měli byste se nyní pustit do práce a nepolevovat. Ale také byste měli znát míru, která je nutná pro vaše konání. Hledejte zlatou střední cestu. Přílišnou urputností navíc můžete narušit skvělé mezilidské vztahy.

Kozorožec

Intenzita, Přátelství

Co je pro nás nejlepší? Být opatrní a ve střehu, nebo více důvěřovat lidem? Položte si otázku a zjistěte, ve kterém z těchto případů jste uvolněnější. Není přece každý špatný jen proto, že vám bylo v minulosti ublíženo. Kolem vás je spousta těch, kteří vás milují a rádi vám pomohou.

Vodnář

Nesnáze, Přijetí

S každou překážkou rostete, jste silnější. Jste schopni se popasovat se vším, co vám život přinese, nezaleknete se zbytečně velikosti nástrahy. Zkuste jiný úhel pohledu, dobře si prohlédněte, co před vámi opravdu je. Najdete to nejschůdnější řešení, vše půjde snadněji.

Ryby

Harmonie, Umění

Všichni občas cítí nutnost změn, chtějí poznat nové věci. U vás se spustí hluboký, ale harmonický pocit, že jste připraveni se vrhnout do nového života. Využijte klidu, který vás obklopuje, a pusťte se do nových věcí s láskou a naprostým uvolněním. Vše pak půjde skoro samo.

(nak)

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

125511
DnesDnes138
VčeraVčera223
Tento týdenTento týden361
Tento měsícTento měsíc5334

Partnerské weby