1201osudBeran

Kostky říkají: 2 + 3 + 3 = 8

Může se u vás objevit trochu intenzivněji smysl pro spravedlnost. Mohlo by dojít až k přehánění. Pamatujte, ne vše lze ovlivnit. Trojky jsou schopny vám dát dostatek intuitivního jednání, které

nepodceňujte, dvojka vás bude varovat.

Býk

Kostky říkají: 4 + 2 + 6 = 12

Kolem vás se rozhostí nejistota, nějakou dobu se můžete potýkat se strachem. Není ale důvod se obávat dní příštích, zkuste se jen ponořit do role pozorovatele, brzy rozpoznáte pravdu. Dvojky vám umožní se uvolnit, čtyřka naopak svádí k akci.

Blíženci

Kostky říkají: 3 + 5 + 3 = 11

Cítíte se sice silní a neporazitelní, ale pozor, abyste díky své energii nepodceňovali signály, které vás budou varovat. Dejte na trojky, jsou schopné vás vést velmi dobře, jedničky mohou zase umocňovat ego. Je tedy na vás, co raději zvolíte.

Rak

Kostky říkají: 1 + 3 + 4 = 8

Můžete se těšit na skvělé období, které vám ukáže cestu dlouhodobé prosperity. Pozor jen na to, aby vám přínos peněz nezamotal hlavu. Jednička vás totiž může svádět k neuváženým činům, ale osmička vám dá možnost se ve všem skvěle orientovat.

Lev

Kostky říkají: 3 + 5 + 2 = 10

Očekávejte spíše krátkodobé radosti, ze kterých ale můžete začít intenzivněji čerpat a stavět pevné základy. Vše záleží na tom, jak jste schopni příležitostí využít. Pětka je naštěstí dost realistická a umí nasměrovat, trojka zase rozvíjí intuici.

Panna

Kostky říkají: 2 + 4 + 2 = 8

Abyste uspěli, musíte se chovat a jednat čestně. Intrikami a vypočítavostí můžete nejen dost ztratit, ale také se následně dlouho potýkat s problémy. Dejte na citlivou dvojku, je umocněná a skvěle se umí napojit na druhého člověka. Vnímejte potřeby druhých.

Váhy

Kostky říkají: 1 + 2 + 5 = 8

Čeká vás nelehké období, kdy se rozhodnout nebude snadné. Na druhou stranu moc prostoru na rozmyšlenou nedostanete. Dvojka vám ale ukáže cestu, jděte za hlasem srdce. Jednička zase jen podtrhne vše, co je vaše a v čem jste nejlepší.

Štír

Kostky říkají: 6 + 4 + 1 = 11

Začněte si plnit své sny, nemusíte se obávat ani odvážnějších kroků. Klidně ukažte, co vše ve vás dřímá, není toho zrovna málo. Jedničky vás nenechají na pochybách, že dokážete nemožné. Mohou ale zároveň otevřít aroganci a povýšenost.

Střelec

Kostky říkají: 1 + 1 + 1 = 3

Zcela naplno se vám otevře intuice a vše, co s ní souvisí. Jedničky vás ale mohou často stavět zpět na zem. Abyste se neustále nepotýkali s tím, co je pro vás nejlepší, využijte meditativních cvičení. Doporučeny vám jsou i procházky v lese.

Kozorožec

Kostky říkají: 5 + 2 + 5 = 12

Může se vám zajímavě, i když jen jednorázově, finančně zadařit. Mohlo by vás to ale svádět k marnotratnosti a zbytečným výdajům. Za to jsou zodpovědné právě pětky. Spoléhejte tedy na dvojky, s jejichž pomocí můžete peníze naopak rozmnožit.

Vodnář

Kostky říkají: 4 + 5 + 2 = 11

Měsíc bude ve znamení lásky a citů, zjistíte, jak moc dostáváte a nutně se přitom nemusí jednat o lásku partnerskou. Že máte kolem sebe milující lidi, zjistíte, pokud vy sami začnete dávat. To vše můžete zažít s podporou umocněné jedničky.

Ryby

Kostky říkají: 6 + 4 + 3 = 13

Vaše cíle jsou sice poměrně vysoké, ovšem jste schopni jich i dosáhnout. Přestaňte tedy jen snít a pusťte se do práce. Trojky vás na cestě podpoří, dokáží naslouchat, jsou výřečné a dostatečně drzé. Šestka zase umí držet ten správný krok.

(kuč)

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

125512
DnesDnes144
VčeraVčera223
Tento týdenTento týden367
Tento měsícTento měsíc5340

Partnerské weby