1211osudBeran

Kostky říkají: 2 + 4 + 3 = 9

Snaha se vyplatí, i když výsledek momentálně nemusí být podle vašich představ, vše podstatné se ale odehraje, jen trochu později. Ve vyčkávání vám

pomůže číslo devět, které vám dodá velkou sílu, dvojka zase podpoří klid a vyrovnanost. Není tedy kam spěchat.

Býk

Kostky říkají: 6 + 6 + 1 = 13

Nehledejte problémy tam, kde nejsou. Příliš se zabýváte nepodstatnými věcmi, dáváte mnoho energie tam, kde není žádná návratnost. Umocněná šestka je sice velmi spravedlivá, ale zároveň má tendenci i trochu přehánět. Hledejte harmonii s jedničkou.

Blíženci

Kostky říkají: 1 + 6 + 3 = 10

Volte zlatou střední cestu, máte tendence dávat situacím spád, chcete vše hned, ale vše má svůj čas. Nic takto neuspíšíte, jen se dostanete do dalších problémů. Číslo jedna je sice nabité energií, ale nula přináší nejeden problém. Používejte intuici.

Rak

Kostky říkají: 3 + 5 + 5 = 13

Některé situace bude těžké rozklíčovat. Nesuďte, hledejte pravdu, ptejte se, neměl by vám stačit jen jeden úhel pohledu. Hledejte dál, budete možná i překvapeni. Číslo pět vám pak umožní se dobře orientovat a eventuálně vám může leccos usnadnit.

Lev

Kostky říkají: 4 + 3 + 3 = 10

Máte možnost pokročit kupředu, ale zároveň byste se měli umět odpoutat od všeho, co vám brání. Víte dobře, co je již jen přítěží a čeho je nutné se zbavit. Trojka vám pomůže se rozhodnout a jít si za svým snem. Čtyřka vás zase podpoří v komunikaci.

Panna

Kostky říkají: 6 + 5 + 6 = 17

Sledujte dění, všímejte si i maličkostí. Jsou před vámi skutečně velké věci, ale zároveň je potřeba i notná dávka trpělivosti. Všechno velké se právě od malých věcí odvíjí. Šestka je sice milující a všímavá, ale zároveň i podezřívavá. Není důvod nevěřit.

Váhy

Kostky říkají: 2 + 4 + 5 = 11

Máte sice dostatek energie, ale pozor na to, kam ji vložíte. Můžete dosáhnout snadno a rychle svého cíle, ale při špatných rozhodnutích pocítíte únavu a výsledek bude v nedohlednu. Spoléhejte na jedenáctku, která vám dává možnost racionálního myšlení.

Štír

Kostky říkají: 6 + 2 + 2 = 10

Štěstí si udržíte dlouhodobě jen tím, že ho nebudete jen vidět před sebou, ale zároveň i prožívat, cítit uvnitř sebe. Desítka vytváří úžasnou rovnováhu, zatímco šestka vám pomůže se soustředit. Dvojky jsou zase klidné a velmi intuitivní.

Střelec

Kostky říkají: 2 + 2 + 3 = 7

Máte před sebou sice dlouhou cestu, ale skutečně se vyplatí vykročit co nejdříve. Je nutné jen hlídat rychlost, nikam nespěchejte, nic vám neuteče. Diplomatická dvojka vám dává možnost zaujmout a vše vyřešit pomocí výmluvnosti, trojka srší inspirací.

Kozorožec

Kostky říkají: 2 + 2 + 2 = 6

Můžete se cítit trochu rozpolceně. Moc přemýšlíte o tom, kam vlastně patříte, co je pro vás nejlepší. Zkuste se ale více řídit srdcem. Kostky vám ukazují, jak snadné je otevřít své nitro a zahloubat se. Nemáte se čeho bát, povede vás neomylně šestka.

Vodnář

Kostky říkají: 6 + 4 + 6 = 16

Pozor, kam se budete ubírat, kudy jdete. Špatná rozhodnutí mohou mít nepříjemné následky, na druhou stranu - náhody neexistují. Budete jasně vědět, kudy cesta nevede. Šestky vám pomohou jít správně, bez překážek, čtyřka zase otevírá intuici.

Ryby

Kostky říkají: 4 + 2 + 6 = 12

Žijete na hranici mezi materiálním a duchovním životem. Co je pro vás lepší? Spíše než daný směr hledejte právě rovnováhu. Je důležitá, srdce i mozek si budou rozumět. Povedou vás dvojky a čtyřka vás podpoří ve stabilitě. Budete pak v naprosté harmonii.

(kuč)

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

122304
DnesDnes46
VčeraVčera499
Tento týdenTento týden790
Tento měsícTento měsíc10182

Partnerské weby