penze+ 1. až 7. listopadu: Tento čas přeje z chronoekonomického hlediska akciím firem produkujících ropu a ropné deriváty. Pozitivní impulzy by měly dostávat i firmy vyrábějící alkoholické nápoje, bezpečnostní

služby a zbrojařské komplexy.

+ 8. až 15. listopadu: Mění se kvalita času a přichází chronomy, které by měly povzbudit mezinárodní obchod a uzavírání dohod doprovázených rozumnými kompromisy, což by na trzích mohlo vyvolat růst burzovních indexů.

+ 19. až 27. listopadu: Chronoekonomická situace se zhorší kvůli napětí mezi sektorem Ryb a Střelce. To může přinést nedorozumění mezi státy s různým náboženstvím a právním systémem. Geopolitickou situaci to zkomplikuje, může se opět vyhrožovat vypovězením smluv, sankcemi a obchodními válkami. Nicméně silné chronomy Jupiteru naznačují, že se před Vánoci budou obchody hýbat a obchodníci s luxusním zbožím si budou mnout ruce.

+ 28. a 29. listopadu: Začnou se projevovat stabilnější a optimismus vyvolávající chronomy, které přejí spíše tzv. býčím náladám na světových trzích.

Astrolog Richard Stříbrný dodává: „Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou 6. až 8. října a mezi 20. až 30. listopadem vcelku harmonické. Měly by naší zemi přinést úspěchy na poli ekonomickém i v mezinárodních vztazích. Avšak 5. a 6., 9 . a 10., a 15. až 19. listopadu se chronoekonomická situace zhoršuje a mohou být nastartovány děje ve společnosti i v přírodě, které přinesou komplikace vnitropolitické i v mezinárodním obchodě.“

www.stribrny.cz

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

122305
DnesDnes51
VčeraVčera499
Tento týdenTento týden795
Tento měsícTento měsíc10187

Partnerské weby