2701babylonsky 1Babylon byl prvním městem založeným po Potopě světa, ve své době největším městem na Zemi a symbolem směsice národů, jazyků a božstev. Tato různorodost se projevila i v předpovědích budoucnosti a jejích výkladech, babylonští kněží sestavili první

horoskopy na Zemi. Vycházejí z tisíciletých zkušeností zdejších astrologů, mágů, z toho nejlepšího, co v rámci tehdejšího světa mohli využít. Ochrannými patrony jednotlivých evropských znamení jsou tak perští bohové, stejně jako sumerští, chetitští či asyrští hrdinové.

Beran – Haoma

Pravděpodobně přijdou dny umírněnosti a vystřízlivění. A to především po stránce některých vztahů, které se mohou stát až zatěžujícími. Kdosi se na vás upnul a vysává z vás energii. Snažte proto více relaxovat a nabrat síly.

Býk – Zurvan

Štěstí je vrtkavé a mnohdy nepřichází tehdy, kdy byste jej potřebovali. Jen ten, kdo trpělivě jde za svým cílem a poctivě pracuje, může dojít k dobrému konci. A pomoci se mu dostane náležité, neboť si ji zaslouží a hvězdy ocení jeho píli.

Blíženci – Naum

Dílo se vám bude dařit jen tehdy, pokud vsadíte na osvědčené pracanty, kteří v minulosti již vícekrát prokázali svou spolehlivost a znalost profese. Nešetřete odměnou, kterou si zaslouží. Oceňte jejich práci dle kvality a dodržení termínů.

Rak – Enki

Chcete-li si naklonit člověka vzácného a pro vás příjemného, chovejte k němu s úctou stejně, jako byste se chovali k sobě. Nutná je vždy upřímnost, která musí jít ruku v ruce s vřelostí a pochopením. Pak budete mít na své straně důležitou osobu.

Lev – Verethragna

Nemyslete si, že vše doženete nebo napravíte svou pracovitostí a přímočarostí, Jsou věci mezi nebem a zemí, se kterými nemůžete zacházet a ovlivňovat je, jak se vám zlíbí. Vše má svůj smysl a důvod. Začněte více naslouchat okolí.

Panna – An

Chcete-li kráčet životem co nejpříměji a s pevným zdravím, měli byste citlivě naslouchat svému tělu. Znamená to nepřecházet žádné choroby, byť by se jevily jako malicherné. V tomto období co nejvíce odpočívejte, meditujte a věnujte se četbě.

Váhy – Mithra

Pokud k lásce nebudete přistupovat s úctou a pokorou, přijdete o ni. Kráčejte tedy svým životem se svými blízkými, ne vedle nich. V tom je ten rozdíl, který podle všeho zatím nechápete. Dejte všem možnost, aby vyjádřili co cítí.

Štír – Enlil

Přiložit ruku k dílu v pravý čas je úžasná vlastnost pro toho, kdo nezištně pomáhá druhým v nouzi. Pokud se na vás obrátí přítel s prosbou o pomoc, neodmítněte jej. Ukažte svou dobrotu a ryzí srdce. To z vás dělá úžasného člověka.

Střelec – Ahura Mazda

Možná si nyní budete klást otázku, zda se váš život ubírá správným směrem. Pokud neznáte odpověď, obracíte svoji pozornost špatným směrem. Začněte u sebe, ptejte se, co cítí a chce vaše srdce. A podle toho jednejte a neobávejte se změn.

Kozorožec – Váju

Odjeďte alespoň na krátký čas mimo místo, které vás začalo svazovat. Potřebujete se nadechnout čerstvého vzduchu a z plných plic. Odhoďte to, co vás svazuje. Zbavte se vzpomínek a začněte klidně od úplného začátku.

Vodnář – Apam Napát

Jen ten, kdo má skutečně odvážné srdce, se můžete pustit do velkých věcí. Mnohá rozhodnutí budou totiž vyžadovat nekompromisní přístup a přímé, mnohdy hodně sebevědomé, jednání. Váš patron po vás bude žádat upřímnost a zároveň pokoru.

Ryby - Aredví Súrá Anáhitá

Podívejte se na všechno, co se vám v minulosti přihodilo, jako nestranný pozorovatel. Když přijdou těžké chvíle, musíte se spolehnout jen sami na sebe. A někdy je lepší ustoupit a zmizet než se pustit do boje se silnějším protivníkem.

(rox)

Předplaťte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

118340
DnesDnes156
VčeraVčera501
Tento týdenTento týden1349
Tento měsícTento měsíc9496

Partnerské weby