2701babylonsky 1Babylon byl prvním městem založeným po Potopě světa, ve své době největším městem na Zemi a symbolem směsice národů, jazyků a božstev. Tato různorodost se projevila i v předpovědích budoucnosti a jejích výkladech, babylonští kněží sestavili první

horoskopy na Zemi. Vycházejí z tisíciletých zkušeností zdejších astrologů, mágů, z toho nejlepšího, co v rámci tehdejšího světa mohli využít. Ochrannými patrony jednotlivých evropských znamení jsou tak perští bohové, stejně jako sumerští, chetitští či asyrští hrdinové.

Beran – Haoma

Pravděpodobně přijdou dny umírněnosti a vystřízlivění. A to především po stránce některých vztahů, které se mohou stát až zatěžujícími. Kdosi se na vás upnul a vysává z vás energii. Snažte proto více relaxovat a nabrat síly.

Býk – Zurvan

Štěstí je vrtkavé a mnohdy nepřichází tehdy, kdy byste jej potřebovali. Jen ten, kdo trpělivě jde za svým cílem a poctivě pracuje, může dojít k dobrému konci. A pomoci se mu dostane náležité, neboť si ji zaslouží a hvězdy ocení jeho píli.

Blíženci – Naum

Dílo se vám bude dařit jen tehdy, pokud vsadíte na osvědčené pracanty, kteří v minulosti již vícekrát prokázali svou spolehlivost a znalost profese. Nešetřete odměnou, kterou si zaslouží. Oceňte jejich práci dle kvality a dodržení termínů.

Rak – Enki

Chcete-li si naklonit člověka vzácného a pro vás příjemného, chovejte k němu s úctou stejně, jako byste se chovali k sobě. Nutná je vždy upřímnost, která musí jít ruku v ruce s vřelostí a pochopením. Pak budete mít na své straně důležitou osobu.

Lev – Verethragna

Nemyslete si, že vše doženete nebo napravíte svou pracovitostí a přímočarostí, Jsou věci mezi nebem a zemí, se kterými nemůžete zacházet a ovlivňovat je, jak se vám zlíbí. Vše má svůj smysl a důvod. Začněte více naslouchat okolí.

Panna – An

Chcete-li kráčet životem co nejpříměji a s pevným zdravím, měli byste citlivě naslouchat svému tělu. Znamená to nepřecházet žádné choroby, byť by se jevily jako malicherné. V tomto období co nejvíce odpočívejte, meditujte a věnujte se četbě.

Váhy – Mithra

Pokud k lásce nebudete přistupovat s úctou a pokorou, přijdete o ni. Kráčejte tedy svým životem se svými blízkými, ne vedle nich. V tom je ten rozdíl, který podle všeho zatím nechápete. Dejte všem možnost, aby vyjádřili co cítí.

Štír – Enlil

Přiložit ruku k dílu v pravý čas je úžasná vlastnost pro toho, kdo nezištně pomáhá druhým v nouzi. Pokud se na vás obrátí přítel s prosbou o pomoc, neodmítněte jej. Ukažte svou dobrotu a ryzí srdce. To z vás dělá úžasného člověka.

Střelec – Ahura Mazda

Možná si nyní budete klást otázku, zda se váš život ubírá správným směrem. Pokud neznáte odpověď, obracíte svoji pozornost špatným směrem. Začněte u sebe, ptejte se, co cítí a chce vaše srdce. A podle toho jednejte a neobávejte se změn.

Kozorožec – Váju

Odjeďte alespoň na krátký čas mimo místo, které vás začalo svazovat. Potřebujete se nadechnout čerstvého vzduchu a z plných plic. Odhoďte to, co vás svazuje. Zbavte se vzpomínek a začněte klidně od úplného začátku.

Vodnář – Apam Napát

Jen ten, kdo má skutečně odvážné srdce, se můžete pustit do velkých věcí. Mnohá rozhodnutí budou totiž vyžadovat nekompromisní přístup a přímé, mnohdy hodně sebevědomé, jednání. Váš patron po vás bude žádat upřímnost a zároveň pokoru.

Ryby - Aredví Súrá Anáhitá

Podívejte se na všechno, co se vám v minulosti přihodilo, jako nestranný pozorovatel. Když přijdou těžké chvíle, musíte se spolehnout jen sami na sebe. A někdy je lepší ustoupit a zmizet než se pustit do boje se silnějším protivníkem.

(rox)

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

122304
DnesDnes49
VčeraVčera499
Tento týdenTento týden793
Tento měsícTento měsíc10185

Partnerské weby