1210osudBeran

Kostky říkají: 2 + 2 + 2 = 6

Půjde o rozhodování, a to ve všech směrech vašeho života. Misky vah ale často zkoumáte přespříliš, neupínejte se tolik na detaily. Dvojka vás

podpoří v myšlení srdcem, je naprosto oddaná duchovní sféře. Šestka je zase spravedlivá, ale umí být i dost úzkostná.

Býk

Kostky říkají: 1 + 1 + 3 = 5

Vesmír vám vyloženě přeje, není nic, co byste pod jeho dohledem nezvládli. Jen je potřeba pro své štěstí i něco udělat. Jedničky vám pomohou v odvaze a soběstačnosti, trojka vám dodá nápady a víru v sebe sama. Jen pozor na pětku, může vás strhnout k nezodpovědnosti.

Blíženci

Kostky říkají: 6 + 3 + 5 = 14

Volte nyní více úhlů pohledu a pokud si nebudete něčím jisti, poraďte se. Překotným jednáním byste mohli napáchat více škody než užitku. Zpomalte, jednička a čtyřka příliš pracují a pak nevidí nalevo, napravo. Šestka, trojka i pětka umějí být pospolu velmi kreativní.

Rak

Kostky říkají: 6 + 3 + 6 = 15

Mohou vás dost často ovládat silné a nedobré emoce. Nebuďte útoční, mohlo by se stát, že se brzy vyčerpáte a naděláte si i spoustu nepřátel. Podpoří vás chápavé šestky, které jsou milující, se smyslem pro loajalitu. Hodně totiž soucítí.

Lev

Kostky říkají: 1 + 5 + 2 = 8

Hledejte rovnováhu, nedělejte rychlé závěry. Poslechněte si více názorů než vyřknete svůj vlastní soud. Mohli byste kolem sebe roznášet nedůvěru a možná někomu i ublížit. Osmička je silná a schopná, ale dokáže být i hodně sobecká. Pětka vám dodá odvahu, ale je i zvědavá.

Panna

Kostky říkají: 2 + 1 + 5 = 8

Můžete si sice začít plnit své sny, ale nebuďte při tom sobečtí. Pokročíte dost kupředu, ale nezapomínejte na ty, kteří vám na vaší cestě pomohli. S dvojkou získáte intuici, s jedničkou rázné jednání. Řiďte se nyní svým srdcem, pomůže vám pětka.

Váhy

Kostky říkají: 1 + 3 + 2 = 6

Projdete nějakou zkouškou v rodinných vztazích, ovládne vás tendence prosazovat si své. Jenže, vztah je vždy o dvou lidech, na to nezapomínejte. Zvolte kompromis, přemýšlejte. Šestka je velmi milující a obětavá, vezměte si z ní tentokrát příklad.

Štír

Kostky říkají: 3 + 2 + 3 = 8

Toto období bude o penězích a možnostech je vydělat. Mohou se naskytnout výrazné příležitosti, proto pozor, aby vás to nestrhlo k neuváženým krokům. S číslem tři získáte činorodost, ale také povrchnost. Dvojka vám dodá spoustu empatie a také možnosti se o vše, co získáte, podělit.

Střelec

Kostky říkají: 1 + 6 + 4 = 11

Se spoustou jedniček nyní získáváte spoustu síly a energie. Jen pozor, kam ji investujete a čeho chcete nyní dosáhnout. Měli byste dobře vědět, kudy jdete a co je na konci vaší cesty. Jednička je totiž dost tvrdohlavá a pak svých činů můžete i litovat.

Kozorožec

Kostky říkají: 1 + 1 + 1 = 3

Snaha opečovávat a pomáhat druhým může být tak urputná, že svým blízkým půjdete na nervy. Nic se nesmí přehánět, dost možná o vaši pomoc ani nikdo nestojí. Číslo jedna vám sice přikáže jednat, ale trojka pomůže v komunikaci a v touze nalézt sebe sama.

Vodnář

Kostky říkají: 1 + 5 + 3 = 9

Vypněte, oddychněte si, není kam pospíchat. Vyhledávejte samotu, urovnejte si myšlenky. Dejte svému já prostor k tomu, aby si konečně řeklo o to, co chce. S číslem devět získáte hrdost a velkorysost, jen pozor na její chlad. Snažte se vžít do situace ostatních.

Ryby

Kostky říkají: 2 + 6 + 6 = 14

Popřemýšlejte trochu o svém životě, jasně si řekněte, co vás již nenaplňuje, proč nejste šťastní. Nebojte se změnit to, co nefunguje. A nedejte na reakce okolí, jde přece o vás a máte právo se svobodně rozhodnout. Spravedlivá šestka vám dá možnost vše zvládnout.

(kuč)

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

123517
DnesDnes258
VčeraVčera537
Tento týdenTento týden795
Tento měsícTento měsíc9082

Partnerské weby