1210osudBeran

Kostky říkají: 2 + 2 + 2 = 6

Půjde o rozhodování, a to ve všech směrech vašeho života. Misky vah ale často zkoumáte přespříliš, neupínejte se tolik na detaily. Dvojka vás

podpoří v myšlení srdcem, je naprosto oddaná duchovní sféře. Šestka je zase spravedlivá, ale umí být i dost úzkostná.

Býk

Kostky říkají: 1 + 1 + 3 = 5

Vesmír vám vyloženě přeje, není nic, co byste pod jeho dohledem nezvládli. Jen je potřeba pro své štěstí i něco udělat. Jedničky vám pomohou v odvaze a soběstačnosti, trojka vám dodá nápady a víru v sebe sama. Jen pozor na pětku, může vás strhnout k nezodpovědnosti.

Blíženci

Kostky říkají: 6 + 3 + 5 = 14

Volte nyní více úhlů pohledu a pokud si nebudete něčím jisti, poraďte se. Překotným jednáním byste mohli napáchat více škody než užitku. Zpomalte, jednička a čtyřka příliš pracují a pak nevidí nalevo, napravo. Šestka, trojka i pětka umějí být pospolu velmi kreativní.

Rak

Kostky říkají: 6 + 3 + 6 = 15

Mohou vás dost často ovládat silné a nedobré emoce. Nebuďte útoční, mohlo by se stát, že se brzy vyčerpáte a naděláte si i spoustu nepřátel. Podpoří vás chápavé šestky, které jsou milující, se smyslem pro loajalitu. Hodně totiž soucítí.

Lev

Kostky říkají: 1 + 5 + 2 = 8

Hledejte rovnováhu, nedělejte rychlé závěry. Poslechněte si více názorů než vyřknete svůj vlastní soud. Mohli byste kolem sebe roznášet nedůvěru a možná někomu i ublížit. Osmička je silná a schopná, ale dokáže být i hodně sobecká. Pětka vám dodá odvahu, ale je i zvědavá.

Panna

Kostky říkají: 2 + 1 + 5 = 8

Můžete si sice začít plnit své sny, ale nebuďte při tom sobečtí. Pokročíte dost kupředu, ale nezapomínejte na ty, kteří vám na vaší cestě pomohli. S dvojkou získáte intuici, s jedničkou rázné jednání. Řiďte se nyní svým srdcem, pomůže vám pětka.

Váhy

Kostky říkají: 1 + 3 + 2 = 6

Projdete nějakou zkouškou v rodinných vztazích, ovládne vás tendence prosazovat si své. Jenže, vztah je vždy o dvou lidech, na to nezapomínejte. Zvolte kompromis, přemýšlejte. Šestka je velmi milující a obětavá, vezměte si z ní tentokrát příklad.

Štír

Kostky říkají: 3 + 2 + 3 = 8

Toto období bude o penězích a možnostech je vydělat. Mohou se naskytnout výrazné příležitosti, proto pozor, aby vás to nestrhlo k neuváženým krokům. S číslem tři získáte činorodost, ale také povrchnost. Dvojka vám dodá spoustu empatie a také možnosti se o vše, co získáte, podělit.

Střelec

Kostky říkají: 1 + 6 + 4 = 11

Se spoustou jedniček nyní získáváte spoustu síly a energie. Jen pozor, kam ji investujete a čeho chcete nyní dosáhnout. Měli byste dobře vědět, kudy jdete a co je na konci vaší cesty. Jednička je totiž dost tvrdohlavá a pak svých činů můžete i litovat.

Kozorožec

Kostky říkají: 1 + 1 + 1 = 3

Snaha opečovávat a pomáhat druhým může být tak urputná, že svým blízkým půjdete na nervy. Nic se nesmí přehánět, dost možná o vaši pomoc ani nikdo nestojí. Číslo jedna vám sice přikáže jednat, ale trojka pomůže v komunikaci a v touze nalézt sebe sama.

Vodnář

Kostky říkají: 1 + 5 + 3 = 9

Vypněte, oddychněte si, není kam pospíchat. Vyhledávejte samotu, urovnejte si myšlenky. Dejte svému já prostor k tomu, aby si konečně řeklo o to, co chce. S číslem devět získáte hrdost a velkorysost, jen pozor na její chlad. Snažte se vžít do situace ostatních.

Ryby

Kostky říkají: 2 + 6 + 6 = 14

Popřemýšlejte trochu o svém životě, jasně si řekněte, co vás již nenaplňuje, proč nejste šťastní. Nebojte se změnit to, co nefunguje. A nedejte na reakce okolí, jde přece o vás a máte právo se svobodně rozhodnout. Spravedlivá šestka vám dá možnost vše zvládnout.

(kuč)

Předplaťte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

119309
DnesDnes59
VčeraVčera298
Tento týdenTento týden2552
Tento měsícTento měsíc6645

Partnerské weby