0710Mandala a bylinkyŘÍJEN

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Jedno staré přísloví říká, že není na světě bylina, která by na něco nebyla. Astrologie připisuje jednotlivým znamením zvěrokruhu bylinky, které jsou pro ně velice vhodné a účinné. Lze z nich připravovat čaje, masti a kapky, případně je přidávat

do jídla a podobně.

Zrozenci znamení Vah špatně snášejí změny a také stres, ty jsou pro ně velkou zátěží. Stejně tak mívají problém, mají-li se pro něco rozhodnout. Jakékoli změny a zvraty se pak mohou negativně odrazit především na činnosti jejich ledvin.

V kritických chvílích, v náročném období, je pro ně určitě vhodný odvar nebo výluh z meduňky. V rámci jarní detoxikační kúry by měli vsadit na kopřivu. Pokud již nějaké potíže s ledvinami pociťují, měli by pít dvakrát denně urologický čaj. Dobrá je také petržel, která působí močopudně, příznivě zafungují i čaje z lopuchu většího a mochny. Doporučil bych jim také konzumaci semen dýně a do pitného režimu by měli zařadit citronovou vodu s trochou medu.

Psychotronik Ing. Josef Schrötter

Obrázek je energeticky aktivován pro léčení, k harmonizaci a posílení organismu.

Aplikace - přikládáním na problematická místa na těle nebo volné působení obrázku ze vzdálenosti do jednoho metru po dobu 20 až 40 minut, a to dvakrát denně.

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

123516
DnesDnes253
VčeraVčera537
Tento týdenTento týden790
Tento měsícTento měsíc9077

Partnerské weby