2804Orkula pixBeran

Příroda, Pohodlí

Zjistíte, možná i trochu bolestivým způsobem, jak moc jsme se odtrhli od přírody. Nemůžete bez ní být, zatímco ona bez nás ano. Dostanete jasný signál, že je

potřeba mnohé změnit. Na výmluvy, že jedinec nic nezmůže, zapomeňte. Nebojte se novot, musíte jen udělat první krok. Pravdou je, že ten bývá nejtěžší.

Býk

Tempo, Harmonie

Příliš vše zkoumáte, do všeho dáváte zbytečné množství energie, která se vám ale nevrací. Nic neuspěcháte, když budete zasahovat tam, kde se stejně v danou chvíli nic nezmění. Naučte se nechat všemu tolik času, kolik je potřeba, buďte trpěliví. Nadarmo se neříká, že trpělivost růže přináší.

Blíženci

Temnota, Obavy

Strach je všudypřítomný a mnohdy vám může komplikovat život. Je ale jen na vás, zda se jím necháte ovládnout nebo se stane vaším přítelem. Zamyslete se nad tím, dejte svému strachu chvíli průchod, ale pak jej zastavte. Nesmí vás ovládnout, stát mezi vašimi sny a možností si je plnit.

Rak

Duch, Tělo

Berte své tělo jako celek, zapomínáte totiž na duši. Každý nezdar je sdělením, že nejdete správným směrem. Měli byste tedy více pečovat o svůj duchovní rozvoj, meditovat a vzdělávat se. Pak pochopíte, proč přicházejí některé negativní události, které nemůžete ovlivnit. Věřte více v energii Vesmíru.

Lev

Vědomosti, Intuice

Můžete získávat hromadu informací, nadále se vzdělávat, ale vězte, že ne vše najdete v knihách. Důležité jsou také životní zkušenosti, které nic nenahradí. Měli byste také více důvěřovat svým blízkým, kteří pro vás chtějí jen to nejlepší. Dejte také občas na intuici, možná budete překvapeni, co se bude dít.

Panna

Odvaha, Odchod

Seberte všechnu odvahu a pusťte se do boje za to, čemu věříte. Pokud jste někde nešťastní, neměli byste tam již setrvávat. Nemůžete se neustále pro někoho obětovat, jinak vám život proklouzne mezi prsty a vy najednou zjistíte, že nic z toho, o čem jste snili, se vám nesplnilo. Ještě je čas na radikální změny.

Váhy

Trvání, Život

Čas je relativní, vy máte přesto tendenci se na něj upínat, vycházet z přesně určených časových os. Méně plánujte, dejte prostor momentálnímu dění, soustřeďte se jen na přítomnost. Budoucnost pak může probíhat přesně podle vašich představ a snů. Buďte vstřícní a rozdávejte lásku. Vše se vám vrátí.

Štír

Přítomnost, Začátek

Minulost nezměníte, ale může být velmi užitečná. Může vás poučit a ukázat vám, kde jste udělali chybu, jíž se pak snáze vyhnete v budoucnosti. Hledejte rovnováhu, nenechte se ovlivňovat ničím, co již proběhlo. A také se neupínejte na to, co teprve přijde. Prostě žijte život naplno a nechte některé věci na osudu.

Střelec

Vztahy, Vzpomínky

Vztahy významným způsobem ovlivňují mnohé, jsou podstatnou součástí vašeho života. Potkali jste a ještě potkáte mnoho zajímavých lidí, kteří vás mohou posunout kupředu a pomoci vám splnit vaše přání. Mnozí se jen mihnou a zase odejdou. Vše má ale svůj důvod, nic se neděje náhodně. Poděkujte za každého člověka, který byl na vaší straně.

Kozorožec

Směr, Rovnováha

Každý člověk, který se ve vašem životě objeví, má nějaký úkol, minimálně vám má ukázat, zda jste v souladu s osudem, nebo se ubíráte nežádoucím směrem. Není nepřítel ten, kdo nejedná podle vašich představ, jen vám nastavuje zrcadlo. Přesně pak poznáte, zda se můžete vznést do oblak, nebo se naopak vrátit zpět na zem.

Vodnář

Cíle, Úsilí

Cíle jsou důležité, ale pravdou je, že to, co chcete nyní, může být za nějakou dobu zcela jinak. Můžete klidně improvizovat, splnit si mnohé sny, zároveň byste ale měli vědět, zda jsou vaše cíle dosažitelné a v souladu s vaším životním krédem. Pozor, nic není jen černobílé, svět hraje všemi barvami. Vpusťte je do svého nitra.

Ryby

Ozdravení, Celistvost

Ne vše vyléčíte léky, ne vše za vás vyřeší jiní lidé, instituce. Naučte se nést za sebe zodpovědnost, buďte soběstační i ve svých činech. Vše, co se kolem vás odehrává, je výsledkem vaší snahy nebo naopak nečinnosti. Hledejte rovnováhu, dejte prostor lásce a pohlazení, životu jako takovému.

(nak)

Foto: Pixabay

Předplaťte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

121066
DnesDnes400
VčeraVčera534
Tento týdenTento týden934
Tento měsícTento měsíc11697

Partnerské weby