H3f6c8bf 3Jak hodnotí srpnové novoluní, které vrcholí před polednem dne 11. srpna ve znamení Lva, astroložka a záhadoložka PhDr. Olga Krumlovská?

Beran: Zrozence prvního dekanu čeká

neutrální nov. Měli by zachovávat klid i v nepříjemných situacích a opatrně by měli nakládat s důvěrou. S plány bude lépe počkat na příznivější dobu. Zrozenci druhého dekanu mohou počítat s přízní novu, který nahrává změnám, cestování. S flirtováním ale opatrně, milostné dobrodružství by se jim nevyplatilo. Berani třetího dekanu mají nov velmi příznivý, dařit se jim bude v samostatné a tvůrčí práci. Zelenou mají zejména spisovatelé, architekti, malíři a další podobné profese. Pěkné vyhlídky mají i zamilovaní.

Býk: Pro narozené v prvním dekanu je nov neutrální. Neměli by se pouštět do práce, při které je nutné velké soustředění. Mohou dosáhnout spíše společenského než pracovního úspěchu. Čas přeje navazování kontaktů. Pro Býky druhého dekanu je nov ale velmi nebezpečný. Neměli by si nechat okolím mluvit do svých záležitostí, jejich vlastní intuice je povede lépe. Doporučit jim lze fenyklový čaj s kmínem. Býci třetího dekanu nechť jsou velmi opatrní, nov je pro ně velmi nebezpečný. Tranzity hovoří o nebezpečí zdravotních potíží a nejrůznějších komplikací. Budou možná muset přehodnotit dosavadní život a přistoupit ke změnám v životosprávě i vzhledu.

Blíženci: Pro Blížence prvního dekanu je nov pozitivní. Neměli by si nechat proklouznout nějakou příležitost mezi prsty. Konstelace nevylučují jakousi životní šanci. Čas přeje i sňatku, založení rodiny. Zrozence druhého dekanu čeká rovněž novoluní pozitivně laděné. Doba ale není vhodná k experimentům na poli milostném, k záletnictví. Prohřešky budou tvrdě potrestány. Také Blíženci třetího dekanu mohou počítat s pozitivním novem. Zřejmě se dočkají nějakých úspěchů v práci, možná k nim doputuje zajímavá kariérní nabídka.

Rak: Zrozenci prvního dekanu mají nov neutrální. Na pozoru by se ale měli mít před pracovními prohřešky, čas není vhodný ke změně zaměstnání. Přišlo by zklamání z nesplněných slibů. Pro zrozence druhého dekanu je nov rovněž neutrální. Musejí si uvědomit, že drobné potíže jsou signálem ke změnám. Čas přeje mimo jiné zahájení změn v životosprávě, úspěšné budou diety. I pro Raky třetího dekanu je nov neutrální. Budou se cítit dobře a překypovat energií, stagnace jim proto půjde na nervy. Měli by energii nasměrovat k užitečným věcem, mohou si třeba zvýšit kvalifikaci, upevnit pozici v zaměstnání.

Lev: Pro Lvy prvního dekanu je nov neutrální. Co zasejí, to sklidí. Může je ale také potkat nějaká rychlá milostná, víceméně zkratová, událost, která naruší jejich dosavadní vztah. Pozor na spory s partnerem. Nejvíce se tzv. popálí Lvi středního věku. Lvi druhého dekanu musejí počítat s velmi silným novem, měli by si dát pozor na změny. Srdeční záležitosti je mohou vyvést z rovnováhy, mohou ztratit hlavu, jak se říká. Realita je však jiná než jejich romantické představy. Udělají lépe, když nic nebudou řešit. Lvy třetího dekanu čeká nov velmi silný a přinese jim do života změny. Dočkají se obdivu, potká je nějaké štěstí. Dny přejí uzákonění vztahu, tedy sňatku, založení rodiny, zplození potomka.

Panna: Pro zrozence prvního dekanu je nov neutrální. Pokud jim někdo není po chuti, měli by mu říci své mínění a necouvat před konfrontací. Bude lépe, když se spolehnou na vlastní síly a diplomatický takt. Měli by nahlížet pod povrch věcí a případné menší potíže brát jako varování. Také pro Panny druhého dekanu je nov neutrální. Neměly by to přehánět s důvěrou k okolí, v případě nějakých nepříjemností nechť se snaží zachovat chladnou hlavu. Mohou připravovat - plánovat - změny do budoucna. Panny třetího dekanu mohou rovněž počítat s neutralitou novu. Pokud se vyvarují riskantních činů a zapracují na prevenci, zlepší se jejich zdraví. Čas je též nakloněn zbavování se zlozvyků.

Váhy: Pro Váhy prvního dekanu je nov lehce pozitivní. Měly by sebrat odvahu a neskládat ruce do klína. Mohou se zamilovat, tedy kdo je single, měl by vyrazit do společnosti. Váhy druhého dekanu mohou počítat s pozitivním novem. Budou úspěšné a mohou se dočkat i zajímavých pracovních nabídek. Dobře si povedou na konkurzech a pohovorech, neměly by si nechat proklouznout příležitost mezi prsty. Stejně tak mají pozitivní nov i Váhy třetího dekanu. Dařit se jim bude v práci i ve vztazích. Měly by ale postupovat podle naplánovaného scénáře a nepodléhat unáhleným rozhodnutím. Nezadané mohou potkat toho pravého, vztah jim pak může vydržet mnoho let. Pokud prožívaly partnerskou krizi, dojde ke zklidnění situace.

Štír: Štíry prvního dekanu nečeká nic zásadního, nov se k nim staví neutrálně. Ovšem jejich partnerské vztahy zřejmě procházejí zkouškou. Problémy už nelze přehlížet, měli by je začít řešit. A chtějí-li si uhájit pozice a jistoty, musejí na sobě zapracovat. Štíři druhého dekanu musejí zbystřit, pro ně je nov nebezpečný. Měli by si pohlídat okolí, kdosi má snahu s nimi manipulovat. Měli by sázet na svůj úsudek víc než na mínění druhých. Ženy mohou vylepšit svůj vzhled i šatník. Štírům třetího dekanu také nebude lehko, pro ně je nov velmi nebezpečný. Napětí v nich poroste, proto by se měli snažit zklidnit a zharmonizovat, dát se do pořádku vnitřně, ale i z vnější strany (image, šatník).

Střelec: Pro Střelce prvního dekanu je nov lehce negativní. Okruh jejich přátel se může zúžit a přibude jim nepřátel, jejichž zákeřnost poroste. Dojde na intriky, pomluvy. Měli by proto aktivovat diplomacii a nejednat pod vlivem emocí. To Střelce druhého dekanu čeká nov pozitivní. V případě lékařských zákroků nemusejí mít obavy. Měli by ale zapracovat na změně životosprávy (dieta) a popřípadě i image. Tento čas přeje experimentům. Střelce třetího dekanu nov vybízí ke změnám. Své inovativní nápady či zlepšováky by neměli nechávat ležet v šuplíku, dojdou ocenění. Doba je vhodná i pro vymáhání starých dluhů, k likvidaci restů.

Kozoroh: Pro zrozence prvního dekanu je nov velmi pozitivní a přeje zejména finančním záležitostem a transakcím. Mohou najít sponzora pro nějaké své aktivity, jednat s bankami. Kozorozi druhého dekanu mohou počítat s neutralitou úplňku. Měli by využít čas k přemýšlení o tom, jak vylepšit svou situaci - pozici a finance. Dny jsou vhodné ke studiu, společenským aktivitám. Čas naopak nepřeje půjčkám, ale lze o nich hovořit, mohou si je naplánovat. Také zrozence třetího dekanu čeká neutrální nov. Mohou se věnovat tomu, co jim dělá radost. Měli by však dbát na to, aby nic nehnali do extrému. Všeho moc škodí.

Vodnář: Pro zrozence prvního dekanu je nov neutrální. Mohou se dočkat milé náhody, možná milostné. Zejména ročníky 1973, 1982, 1994 se mohou zamilovat doslova až po uši. Nový partner by mohl být ze znamení Blíženců, Lva, Panny nebo Vodnáře. Obecně se jim bude dařit i v rámci finančních záležitostí. Vodnáři druhého dekanu se musejí mít na pozoru, pro ně je nov velmi nebezpečný. Měli by zapracovat na prevenci proti nemocem (zejména dlouhodobým). Konstelace by se totiž mohla projevit i vleklou chorobou, třeba boreliózou. Je třeba klást důraz na životosprávu a zbavit se zlozvyků. Pozor také na alkohol, drogy, prášky. Pro Vodnáře třetího dekanu je podobně nov velmi nebezpečný. Ovšem ti budou vystaveni spíše milostným a citovým pokušením. Jen mladší ročníky se ale mohou těšit příznivému vývoji nového vztahu. Ti dříve narození se nejspíš dočkají zklamání, přesto by neměli ztrácet naději. Osud jim také chystá štěstí a lásku, ovšem až později.

Ryby: Zrozencům prvního dekanu nov není nakloněn, je pro ně negativní. Neměli by se neúměrně rozčilovat, když se jim něco nelíbí. Chce to více odpočinku, méně podezírání partnera. Měli by mu důvěřovat a podpořit jeho návrhy. Ve věcech lásky bude obecně zapotřebí přijmout realitu, vše posuzovat věcně a střízlivě. Pro zrozence druhého dekanu je nov neutrální. Získají odměnu za své snahy, jejich dosavadní situace se může lepšit. Nezadaní se mohou dočkat toho pravého partnera a kdo procházel partnerskou krizí, může očekávat zlepšení situace. Pro Ryby třetího dekanu je nov rovněž neutrální. Měly by se těšit z ocenění svých pracovních výkonů a finančního přilepšení. Mají možnost předvést své schopnosti. Je však nutné myslet i na zadní vrátka. Dostanou-li se do vedoucí pozice, nechť si dobře pojistí svou židli. Kdosi je z toho postu bude chtít zase rychle vystrnadit.

Předplaťte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

121066
DnesDnes401
VčeraVčera534
Tento týdenTento týden935
Tento měsícTento měsíc11698

Partnerské weby