3708MandalaSRPEN

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Jedno staré přísloví říká, že není na světě bylina, která by na něco nebyla. Astrologie připisuje jednotlivým znamením zvěrokruhu bylinky, které jsou pro ně velice vhodné a účinné. Můžou se z nich připravovat čaje, masti a

kapky, případně je lze přidávat do jídla a podobně.

Zrozenci znamení Lva mají velkou ctižádost, která je žene neustále do finiše. Měli by občas zvolnit životní tempo. Prospěje to především jejich srdci a většinou tím předejdou problémům se žlučníkem a játry. Tyto orgány totiž reagují velmi citlivě na stres. Ke vhodným bylinkám na případné potíže s játry či žlučníkem patří výluh z artyčoku a šťáva z červené řepy. Lvi také mívají dost často rozhoupaný krevní tlak, na to pomáhá arnika. Lvům jinak obecně velmi prospívají byliny hořké chuti, jako jsou například koriandr, petržel, bazalka a kardamom.

Psychotronik Ing. Josef Schrötter

Obrázek je energeticky aktivován pro léčení, k harmonizaci a posílení organismu. Aplikace - přikládáním na problematická místa na těle nebo volné působení obrázku ze vzdálenosti do jednoho metru po dobu 20 až 40 minut dvakrát denně.

Předplaťte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

121066
DnesDnes400
VčeraVčera534
Tento týdenTento týden934
Tento měsícTento měsíc11697

Partnerské weby