2701babylonsky 1Babylon byl prvním městem založeným po Potopě světa, ve své době největším městem na Zemi a symbolem směsice národů, jazyků a božstev. Tato různorodost se projevila i v předpovědích budoucnosti a jejích výkladech, babylonští

kněží sestavili první horoskopy na Zemi. Vycházejí z tisíciletých zkušeností zdejších astrologů, mágů, z toho nejlepšího, co v rámci tehdejšího světa mohli využít. Ochrannými patrony jednotlivých evropských znamení jsou tak perští bohové, stejně jako sumerští, chetitští či asyrští hrdinové.

Beran – Haoma

Chcete-li pokročit v životě o nějaký ten stupínek výš, musíte se nyní ponořit sami do svého nitra a hledat, třeba i znovu, odpovědi na otázky, které vás trápí. Meditujte, najdete vnitřní klid a s rozvahou vyřešíte vše, co před vámi vyvstane.

Býk – Zurvan

Není třeba, abyste se nechali zmítat událostmi a dostali se do rozpoložení, kdy si nebudete jistí naprosto ničím. Jistý chaos totiž může nastat právě nyní, po vás se ale bude chtít jediné – staňte se nestranným pozorovatelem a do ničeho nezasahujte.

Blíženci – Naum

Pokud nechcete, aby se na vás vrhli všichni blízcí se žádostmi o pomoc, raději přestaňte rozdávat moudré, byť účelné, rady. Vy to myslíte dobře, ale ostatní na vás začínají spoléhat více než je zdrávo. Rozhodování bude stejně jen a jen na nich samotných.

Rak – Enki

Vaším krédem by nyní měla být trpělivost. A to jak ve vztazích, tak v zaměstnání. Nesnažte se vše zvládnout a vyřešit okamžitě, některé záležitosti chtějí svůj čas, který ještě nenastal. Ono navíc vypluje ještě mnohé na povrch, jak se říká.

Lev – Verethragna

Zatoužíte po svobodě, máte pocit, že vás vaše okolí dusí a unavuje. Není divu, máte na svých bedrech spoustu povinností a k tomu řešíte spory, které jsou spíše malicherné. Stojí vás pouze hodně času a také zatěžují vaši mysl. Měli byste více myslet na sebe.

Panna – An

Zvládnete-li splnit veškeré naplánované úkoly, můžete si udělat i delší volno. Myšlenky vám stejně odlétají kamsi do přírody, do snění, mimo každodenní shon. Je to pochopitelné, potřebujete odpočinek, nabrat síly a trochu si utřídit priority.

Váhy – Mithra

Pravděpodobně to v uplynulých dnech mezi vámi a vašimi blízkými poněkud skřípalo, což se může nyní změnit k lepšímu. Dojdete k souladu v názorech a ujasníte si, co bylo důvodem ke střetům. Buďte shovívaví, každý může mít svou slabou chvilku.

Štír – Enlil

Budete mít spoustu zajímavých nápadů, díky nimž můžete vyřešit i dlouhodobé záležitosti, se kterými jste si nevěděli rady. Využijte svůj stávající potenciál a vrhněte se také na úkoly, jež jste dlouho odkládali. Čekají vás plodné dny, které se hned nebudou opakovat.

Střelec – Ahura Mazda

Objeví se zajímavé příležitosti na výhodnou investici. Dejte na své zkušenosti a promyslete si, kolik peněz můžete investovat, aniž byste nějak výrazně zatížili svůj rozpočet. Riskování nepřipadá v úvahu, vyplatí se jen rozumné vynaložení peněz.

 Kozorožec – Váju

Krásné dny vás budou lákat k odpočinku na příjemných místech, což je samozřejmě dobře. Nezapomínejte však také na dostatečný pitný režim a vhodný jídelníček. Dopřát si nějakou tu dobrotu můžete, ale v rozumné míře. Rozhodně se vyvarujte přemíře alkoholu.

Vodnář – Apam Napát

Jestliže se ukáže, že člověk, o kterém jste měli vysoké mínění, není takový, jak se jevil navenek, netrapte se tím. Buďte rádi, že jeho skutečnou povahu odhalíte dříve, než by vás to připravilo nejen iluze, ale i peníze. Takový je už prostě život.

Ryby - Aredví Súrá Anáhitá

Toto období bude bohaté na události. Zjistíte, co je pro vás důležité a co se naopak přežilo a směřuje k zániku. Podle všeho přehodnotíte některé své plány a budete hledat nové cíle. Už bylo na čase, jinak byste se v životě neposunuli ani o krok.

(rox)

Předplaťte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

121066
DnesDnes399
VčeraVčera534
Tento týdenTento týden933
Tento měsícTento měsíc11696

Partnerské weby