4207osudBeran

Kostky říkají: 4 + 6 + 2 = 12

Měli byste si jasně říci, co chcete. Objeví se spousta možností, ve kterých byste se mohli přestat orientovat a rozhodnout se tak zcela špatně. Dvojka vám

dá možnost získat dostatek klidu a utřídit si myšlenky, čtyřka zase přesně ví, co je třeba a jak dosáhnout cílů.

Býk

Kostky říkají: 3 + 1 + 6 = 10

Můžete se potýkat s emocemi. Za vším budou nepřehledné situace, kdy se jednou budete cítit jako ryba ve vodě, podruhé se zase budete topit. Jednička uprostřed vás donutí jednat na základě ega, což ale průběhu některých situací vůbec nepomůže.

Blíženci

Kostky říkají: 6 + 2 + 5 = 13

Nechte řád věcí příštích na Vesmíru, do ničeho nyní nezasahujte, staňte se nezávislými pozorovateli. Mohli byste totiž průběh některých události zhoršit. Dejte na šestku, která je nejen loajální, ale i spravedlivá. Dvojka má zase spoustu lásky a potřebné intuice.

Rak

Kostky říkají: 5 + 4 + 3 = 12

Ve chvílích vypětí volte samotu, dá vám možnost uspořádat si myšlenky. Pro další posun v životě potřebujete mít jasný cíl, za kterým můžete jít tehdy, máte-li jasno v tom, co chcete. Pomůže vám pětka se svou přizpůsobivostí a čtyřka s oddaností.

Lev

Kostky říkají: 4 + 4 + 6 = 14

Pokuste se vše řešit pomalu a s rozmyslem. Hledejte více úhlů pohledu, s čímž vám pomohou blízcí lidé, kolegové. Svěřte se, pokud si nebudete s něčím vědět rady. Tři čtyřky jsou sice spolehlivé a stabilní, ale mohou potrápit svou nudností a žárlivostí.

Panna

Kostky říkají: 1 + 4 + 4 = 9

Očekávejte skvělé výsledky, ovšem mohli byste být ochuzeni o úspěch někým hodně dravým. Nepoddávejte se vzteku, nežehrejte na osud. Vše má svůj čas. Spoléhejte na čtyřku, která umí být trpělivá, devítka je zase obětavá. Potrápit vás může jen egoistická jednička.

Váhy

Kostky říkají: 1 + 6 + 2 = 9

Těšte se i z maličkostí, z těch přece vznikají velké věci. Trpělivost a píle se vám vyplatí, brzy oceníte i menší výhry. Devítka vám dá možnost nahlédnout do svého nitra a řekne vám, co opravdu chcete. Pozor jen na její aroganci.

Štír

Kostky říkají: 1+4+2=7

Pozor na to, kam se řítíte a zda něco důležitého při svém tempu nepřehlížíte. Jedete-li příliš rychle, měli byste mít svůj pomyslný vůz pod důkladnou kontrolou. Sedmička je sice moudrá, přináší mnoho poznání, ale umí být i pěkně zbabělá.

Střelec

Kostky říkají: 2 + 2 + 1 = 5

Vykročte kupředu, nebojte se nových věcí. Zároveň ale musíte dotáhnout do konce vše, co jste již započali. Nic nenechávejte na později, už vůbec ne důležitá rozhodnutí. Dvojka vám pomůže se svou skvělou intuicí, pětka aktivitou a odvahou.

Kozorožec

Kostky říkají: 6 + 5 + 5 = 16

Vaše rozhodnutí by měla buď posečkat, nebo musí být pořádně promyšlená. Můžete totiž udělat nejednu zbytečnou chybu. Raději nic zásadního nepodnikejte. Pětka vás sice může popohánět svou aktivitou, ale spoléhejte na šestku, je přemýšlivá.

Vodnář

Kostky říkají: 6 + 2 + 2 = 10

Buďte pokorní, neberte nic jako samozřejmost. Každý úspěch oceňte, poděkujte za něj. Osud vám sice přeje, ale mohl by vás i vytrestat. Dvojka je sice vyrovnaná, veselá, ale může být i hodně líná a nespokojená. Šestka je zase spravedlivá.

Ryby

Kostky říkají: 5 + 5 + 5 = 15

Vaše stinné stránky, ale i obavy, vyplavou na povrch. Emoce se snažte ovládat, ale nutně je nemusíte potlačovat. Nastal čas začít měnit vše, co je špatné a nefunkční. Nejistá a nezodpovědná pětka dokáže být i milující a odvážná. Je na vás, jakou cestu si vyberete.

(kuč)

Předplaťte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

121066
DnesDnes400
VčeraVčera534
Tento týdenTento týden934
Tento měsícTento měsíc11697

Partnerské weby