penzeAstrolog Richard Stříbrný upozorňuje: „Prvních pět srpnových dnů ovlivní ekonomiku negativně působící chronom Marsu s Uranem, který pravděpodobně vnese do přírody i do mezilidských vztahů velké napětí. Lze očekávat

řádění živlů přírodních i teroristických, které rozkolísají burzovní indexy. S velkými výkyvy je třeba počítat u kurzů akcií některých technologických firem, negativní impulzy se projeví i u firem podporujících letectví a kosmonautiku, rovněž pak u pojišťoven, různých agentur či cestovních kanceláří.“

+ 6. až 8. srpna - okolnosti povedou k větším investicím do bezpečnosti a do armádní výzbroje. Na trzích může dojít k výprodejům, jichž mohou zkušení investoři dobře využít k budoucím ziskům.

+ 9. až 12. srpna - přichází pro byznys méně příjemná kvalita času. Lidé budou nervózní, budou unáhleně reagovat na podněty. V přírodě nelze vyloučit zemětřesení, sesuvy půdy či závaly v dolech. Vztahy obchodní i mezilidské mohou trpět, na trzích lze očekávat spíše „medvědí“ nálady.

+ 15. až 22. srpna - dění na burzách ovlivní pozitivně působící chronomy, které přejí investicím do akcií firem ropných koncernů či do akcií firem produkující lihové i nealkoholické nápoje. Mohla by panovat „býčí“ nálada.

+ 26. až 30. srpna - mění se kvalita času, což přeje investicím do nemovitostí, do akcií firem potravinářských koncernů a do zboží trvalejší hodnoty. Projekty započaté okolo 26. srpna by měly být dlouhodobě úspěšné.

Co se týká konkrétně České republiky, ve dnech 14. až 16. srpna specificky ovlivní dění u nás náročné chronomy, při kterých může být naše veřejnost pobouřena haváriemi v hromadné dopravě, násilnými trestnými činy a loupežemi. Mimo tyto dny se však srpen jeví pro naši republiku z pohledu ekonomického i politického jako vcelku úspěšný měsíc. Mohou být podepsány významné mezinárodní smlouvy o kulturní a hospodářské spolupráci. Mnout ruce si pravděpodobně budou producenti i prodejci nápojů a ropných produktů či provozovatelé letních festivalů.

www.stribrny.cz

Předplaťte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

112494
DnesDnes281
VčeraVčera376
Tento týdenTento týden2051
Tento měsícTento měsíc6657

Partnerské weby