H3f6c8bf 3Jak hodnotí nadcházející novoluní, které vrcholí v pátek 13. července ve znamení Raka, astroložka a záhadoložka PhDr. Olga Krumlovská?

Beran: Zrozence prvního dekanu čeká lehce pozitivní nov. Na obzoru se objeví změny v profesní sféře, mohou navázat kontakt s

vlivným člověkem. Štěstí jim bude přát i v loterii a sázkách, pozor však na velký shluk lidí, kde může dojít na krádeže a nepříjemnosti. Zrozenci druhého dekanu nechť jsou opatrní, nov je pro ně velmi nebezpečný. Kdosi může projevit snahu s nimi manipulovat, neměli by okolí moc důvěřovat. Mohou však podniknout kroky ke zlepšení svého vzhledu. Také Berany třetího dekanu čeká nebezpečný nov. Měli by zachovávat krajní opatrnost ve všem, do čeho se pustí - zvláště však za volantem a při fyzicky náročných aktivitách.

Býk: Pro narozené v prvním dekanu je tento nov neutrální. Neměli by moc spoléhat na svou kondici a ani pozvání na kávu do intimního prostředí nemusí dopadnout podle jejich očekávání. Pro Býky druhého dekanu je nov velmi pozitivní. Práce jim půjde od ruky, mohou požádat o zvýšení platu nebo lepší pracovní pozici. Čas přeje investicím, nákupům i prodeji. Mohou se jim zdařit o riskantnější finanční operace. Také pro Býky třetího dekanu je nov pozitivní. Příznivě se budou vyvíjet jejich pracovní aktivity. Mohou prosadit nějaké své zájmy nebo se vypořádat s nepřáteli.

Blíženci: Pro Blížence prvního dekanu je nov neutrální. Mohou si užít dostatek lásky i smyslných požitků, zbavit se pout, která je omezují v nejrůznějších aktivitách. Zrozence druhého dekanu čeká rovněž neutrální nov. Štěstí jim bude nahrávat ve sféře milostné. Doba je vhodná k zažehnání nepříjemností a vyřešení starých problémů. Blíženci třetího dekanu mohou počítat rovněž s neutralitou novu. Čeká je dořešení starých záležitostí a pozitivní vývoj v citové oblasti. Nezadaní mohou navázat perspektivní vztah. Pokud byli s někým ve sporu, může dojít ke smíření.

Rak: Zrozenci prvního dekanu mají nov neutrální. Měli by slevit z mocenských ambicí a nesedět doma. Čas přeje komunikaci a seznamování. Mohou upevnit svou pozici i vztahy na pracovišti. Pro zrozence druhého dekanu je nov velmi silný a povede ke změnám. Mohou dořešit nějaké citové záležitosti, čas přeje sňatkům a rodičovství. V případě, že řešili partnerskou krizi, mělo by dojít ke zklidnění napjaté atmosféry a obratu k lepšímu. Raci třetího dekanu mají nov silný a důležitý, vhodný ke změnám. Mohou úspěšně zapracovat na změně zlozvyků a návyků. Mohou začít nový život jak mávnutím kouzelného proutku. Díky tomu se zlepší jejich zdravotní stav a začnou sklízet úspěchy i v jiných oblastech života.

Lev: Pro Lvy prvního dekanu je nov velmi silný. Pozor, v partnerských vztazích hrozí krize. Je třeba snažit se o dohodu, aktivovat diplomacii. Lvi druhého dekanu mají nov neutrální. Měli by si dobře rozmyslet, co je pro ně opravdu důležité. Pokud budou honit více zajíců najednou, jak se říká, nejen že se uštvou, ale také dostanou do potíží. Existuje i hrozba ztráty zaměstnání. Lvi třetího dekanu mají nov neutrální. Měly by se před nimi objevit nové možnosti a vybírat budou muset bez rozmyslu. Bude záležet na intuici a bystrém úsudku, zda bude volba tou nejlepší. Měli by šetřit energií a pamatovat na to, že se v rámci řešení jakéhosi problému nevyplatí opouštět staré vyšlapané cesty.

Panna: Pro zrozence prvního dekanu je nov neutrální. Měli by se mít ale na pozoru, aby si nezadělali na problémy. Ve vlastním zájmu by měli snažit zbavit zlozvyků (kouření, pití atd.). Pokud je jejich životní styl hektický, měli by zvolnit, aby předešli zdravotním potížím.

Panny druhého dekanu čeká nov pozitivní. Lékařských zákroků se bát nemusejí, budou pro jejich dobro. Mají šanci, že se zbaví nějakého dlouholetého břemene či problému. Měly by dbát na relaxaci, optimistické naladění, aby se k nim nemoci nedostaly přes stres. Panny třetího dekanu mohou počítat s vynikajícím novem. Nelze vyloučit nečekaný zisk, výhru. V zaměstnání ale hrozí nervozita, neshody. Neměl aby přepínat síly. Neměly by zanedbávat pro práci své soukromí, přátelé a rodina jim jsou oporou.

Váhy: Pro Váhy prvního dekanu je nov lehce příznivý. Na obzoru se jeví změny v profesní oblasti, mohou navázat kontakt s kýmsi vlivným. Štěstí jim bude nakloněno v loterii a sázkách, zároveň ale poroste riziko okradení. Váhy druhého dekanu mají nov velmi nebezpečný. Měly by krotit zvědavost a nenechat se zlákat sliby. Není dobré, aby měly u sebe větší obnos peněz, hrozí jim ztráta nebo odcizení. Také s důvěrou k okolí nechť nakládají opatrně. Pro Váhy třetího dekanu je nov velmi nebezpečný. Poroste pracovní zátěž, budou kladeny vysoké nároky.

Štír: Štíry prvního dekanu čeká lehce negativní nov. Mohou zaznamenat výrazný posun v řešení komplikovaných vztahů. Tam, kde si nevěděli rady, dojdou k rozhodnutí a uleví se jim. Čas přeje dokončení rozvodových tahanic, zklidní se napjaté vztahy. Štíry druhého dekanu čeká velmi příznivý nov. Budou sklízet poklony a úspěch. V rámci nabídek si dokážou vybrat skvěle. Dny přejí upevnění vazeb, dořešení starých problémů, řešení krize – odpuštění, zapomenutí a novému začátku. Zrozenci třetího dekanu mohou počítat s vynikajícím novem. Lze dořešit staré citové problémy, udělat si pořádek v emocích. Čas přeje cestování, ale také půjčkám, hypotékám, stavbě domu či zkrášlování zázemí.

Střelec: Pro Střelce prvního dekanu je nov pozitivní. Hravě zvládnou své četné obdivovatele. Neměli by se uchylovat ke kompromisům, ale volit skutečné hodnoty. Střelci druhého dekanu mají nov neutrální. Měli by popřemýšlet nad možnostmi, jak upevnit své zdraví, posílit fyzickou kondici. Střelce třetího dekanu čeká rovněž nov neutrální. Pozor na sklon k tomu vidět cosi v růžových barvách. Starší generace může řešit problémy s partnerem, které se mohou přesunout i do dalšího měsíce a nemusejí skončit šťastně.

Kozoroh: Pro zrozence prvního dekanu je nov neutrální. Objeví se nové možnosti a oni si budou muset jednu bez velkého rozmýšlení vybrat. Je otázkou, zda to bude ta nejlepší, to záleží na jejich intuici a bystrém úsudku. Kozorozi druhého dekanu musejí počítat s velmi nebezpečným novem. Měli by tedy zpomalit tempo – pracovní i soukromé. Večírkům, ale i vysokému pracovnímu nasazení, bude lepší se vyhnout. Večery přejí partnerské intimitě. Zrozenci třetího dekanu mají nov velmi nebezpečný. Pozor na změny. Není vhodná doba na prosazování svých zájmů, čas nepřeje ani změně zaměstnání. Pozor by si měli dát na přestupky a zhoršenou schopnost soustředit se.

Vodnář: Zrozenci prvního dekanu mají nov velmi nebezpečný. Neměli by přeceňovat síly, a podceňovat nebezpečí. Náznaky onemocnění nesmějí nechat bez odezvy, chtějí-li se vyhnout nemocem. Vodnáře druhého dekanu čeká nov neutrální. Mohlo by dojít na změnu životního partnera, osud je ke komusi nasměruje. Pro Vodnáře třetího dekanu je nov neutrální. Dny přejí dietám, nikoli však hladovění. Tělo bude nakloněno léčbě alternativními metodami.

Ryby: Ke zrozencům prvního dekanu se nov staví neutrálně. Mohou se těšit na pozvolný posun vpřed. Měli by myslet na svou životosprávu a kondici, tím omládnou. Pro zrozence druhého dekanu je nov příznivý. Mohou zabojovat o zlepšení pracovních podmínek, vyšší plat a podobně. Čas přeje investicím, nákupu a prodej nemovitostí. Pro Ryby třetího dekanu je nov velmi pozitivní. Měly by si uvědomit, že nemohou sedět na více židlích najednou, je třeba se rozhodnout. Zbavit by se měly toho, co jim nepřináší užitek, předejdou tak zbytečné finanční zátěži.

Předplaťte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

119309
DnesDnes59
VčeraVčera298
Tento týdenTento týden2552
Tento měsícTento měsíc6645

Partnerské weby