2701babylonsky 1Babylon byl prvním městem založeným po Potopě světa, ve své době největším městem na Zemi a symbolem směsice národů, jazyků a božstev. Tato různorodost se projevila i v předpovědích budoucnosti a jejích výkladech, babylonští kněží sestavili první horoskopy na Zemi. Vycházejí

z tisíciletých zkušeností zdejších astrologů, mágů, z toho nejlepšího, co v rámci tehdejšího světa mohli využít. Ochrannými patrony jednotlivých evropských znamení jsou tak perští bohové, stejně jako sumerští, chetitští či asyrští hrdinové.

Beran – Haoma

Možná, že pro vás nebude jednoduché vyrovnat se s některými změnami, ale nemáte v podstatě jinou možnost. Tedy pokud nechcete zůstat stát na půl cesty za štěstím. Udělejte ještě jeden důležitý krok a stanete se vítězi.

Býk – Zurvan

Netrapte se něčí závistí a pomluvami, opravdu vám za to bezesné noci nestojí. Zbytečně plýtváte energií, kterou byste mohli využít smysluplněji. Vrhněte se na to, co vás baví nebo se vydejte na cesty. A především – vše dělejte s úsměvem na tváři.

Blíženci – Naum

Nastanou situace, kdy vám ani vaše pověstná diplomacie nebude k ničemu a prostě se budete muset postavit čelem, jak se říká, k nějaké ožehavé záležitosti. Nedumejte, stejně nic nevymyslíte, tentokrát musíte s pravdou ven. I kdyby byla nepříjemná.

Rak – Enki

Odpočívejte v náruči všeobjímající a přívětivé Matky přírody, využijte každé chvilky k tomu, abyste načerpali energii. Budete ji potřebovat, abyste došli k tolik vytouženému cíli. Úspěch je na dosah, teď jen nesmíte nic pokazit. Obrňte se trpělivostí.

Lev – Verethragna

Nadcházející dny věnujte aktivitám, které vás dokáží odtrhnout od každodenních starostí a povinností, užívejte si léta a hlavně myslete na své zdraví. Zvýšená únava vás má upozornit na to, že je třeba zvolnit a oprostit se od stereotypu.

Panna – An

Co vás stále žene vpřed? Smysl pro povinnost, touha po dokonalosti nebo snaha dokázat ostatním, že jste perfektní ve všem, co děláte? Je na čase se zastavit a třeba i meditovat v přírodě. Můžete tak dojít k přehodnocení dosavadního života.

Váhy – Mithra

Finance nejsou středobodem vesmíru a i když můžete mít pocit, že bez nich si náležitě neužijete léto, není tomu tak. Co vlastně potřebujete? To je základní otázka a odpověď vám může ukázat, že toho pro štěstí zase tolik nepotřebujete.

Štír – Enlil

Šanci na dlouhodobé trvání mají jen ty vztahy, které jsou založené nejen na horoucném vzplanutí, ale také na důvěře a vzájemné sounáležitosti. Cítíte-li, že toto všechno jste u vašeho partnera našli, pak máte lásku na celý život.

Střelec – Ahura Mazda

Máte-li splněné všechny pracovní úkoly, vydejte se na dovolenou třeba hned nebo klidně na delší dobu, než jste měli původně v plánu. Nic výrazného by se totiž dít nemělo a vy si můžete pořádně, a hlavně zaslouženě, odpočinout.

Kozorožec – Váju

S penězi buďte nyní trochu opatrní, není nutné se vydat hned ze všech úspor, které se mohou později opravdu hodit. Máte před sebou nečekané vydání, které sice nebude nijak výrazné, ale přece jen vám udělá tzv. čáru přes rozpočet.

Vodnář – Apam Napát

Očista těla i duše je to, co nyní potřebujete doslova jako sůl. To znamená, že nejlépe by vám bylo na prosluněné pláži u moře. Pokud něco takového nemáte v plánu, každopádně se vydejte někam k vodě. Spláchnete v ní všechny starosti uplynulých týdnů.

Ryby - Aredví Súrá Anáhitá

Nespokojte se s polovičatými rozhodnutími a kroky, které nikdy nevedou k vytouženému cíli. Jen když budete rázní a přímí, a to jak ve slovech, tak i v činech, dokážete sobě i ostatním, že máte v životě jasno a skutečně víte, co chcete.

(rox)

Předplaťte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

119309
DnesDnes61
VčeraVčera298
Tento týdenTento týden2554
Tento měsícTento měsíc6647

Partnerské weby