1007osudBeran

Kostky říkají: 4 + 1 + 1 = 6

Budete se rozhodovat mezi dvěma alternativami. Očekávejte nelehké období, kdy času na přemýšlení moc nebude, ale rozhodnout se bude potřeba. Spoléhejte na

jedničku, která je sice trochu egoistická, ale zároveň má naprosto jasno.

Býk

Kostky říkají: 3 + 5 + 3 = 11

Jedničky dávají sílu a moc, můžete dělat prakticky vše, co se vám zlíbí. Otázkou je jen to, co skutečně chcete. Vaše priority nejsou zcela jasné, měli byste si udělat trochu pořádek ve svých cílech. Trojka je velmi inspirativní, pětka je zase hodně zvědavá.

Blíženci

Kostky říkají: 6 + 1 + 2 = 9

Dejte si čas na rozmyšlenou, do ničeho se příliš nehrňte. Každý krok si nechte dobře projít hlavou, vyhnete se tak životním chybám. Zmást vás může hrdá devítka a šestka je zase hodně obětavá. Ale jednička a dvojka vám ujasní priority.

Rak

Kostky říkají: 6 + 4 + 1 = 11

Cíl sice máte, víte i přesně, co chcete. Dost možná se ale plahočíte za něčím, co vám až takovou radost nedělá. Spoléhejte na silnou jedenáctku, ale šestka vám otevře srdce a ukáže skutečný směr. Čtyřka jen završí vaše úsilí díky pracovitosti.

Lev

Kostky říkají: 2 + 5 + 5 = 12

Unavuje vás systém, necítíte se dobře v tom, co děláte, ani v tom, kam jdete. Nebojte se projevit, říci jasně svůj názor a odhalit své postoje. Klidné a vyrovnané dvojky vám dají možnost si vše nechat projít hlavou, pětky vám dodají odvahu prosadit se.

Panna

Kostky říkají: 2 + 3 + 4 = 9

Sice očekávejte úspěch, ale můžete se trochu rozplynout na více stran. Neplačte, nežehrejte na osud, na nespravedlnost. Váš čas přijde, dvojka vám řekne jasně kudy jít, trojka je zase velmi inspirativní a nápaditá. Čtyřka vše završí přesností a odvahou.

Váhy

Kostky říkají: 6 + 2 + 5 = 13

Nehledejte hystericky řešení jen proto, že ho chcete teď hned. Naučte se nechat některým věcem volný průběh, dejte osudu dostatek času na změny. Tentokrát pozor na šestku, je úzkostná a příliš se bojí. Naopak dvojka je trpělivá a pětka má ráda řád.

Štír

Kostky říkají: 1 + 3 + 3 = 7

Očekávejte měsíc nabitý událostmi, ve kterém si moc neodpočinete. Čeká vás sice náročné období plné práce, ale na konci vaší cesty přijde přesně to, co chcete. Pomohou vám nápadité trojky, jsou ale také velmi netrpělivé a povrchní.

Střelec

Kostky říkají: 3 + 4 + 3 = 10

Velké věci vznikají z těch malých a vás čekají spíše menší úspěchy. Postupně se ale nashromáždí, proto z nich mějte radost a vyčkávejte. Trojka disponuje nápady a nevzdává se, čtyřka je zase svědomitá. Může být ovšem i nudná a trochu zákeřná.

Kozorožec

Kostky říkají: 5 + 2 + 4 = 11

Bude potřeba, abyste si ujasnili priority. Nerozdělávejte příliš mnoho věcí najednou, výsledkem by mohla být únava a vyhoření. Pětka vás podpoří ve svobodném myšlení a dvojka zase svým naprostým klidem. Vše dovrší čtyřka stabilitou a přesností.

Vodnář

Kostky říkají: 4 + 2 + 2 = 8

Můžete dosáhnout všeho, co si usmyslíte, ale dbejte také na slušné chování a zapomeňte na intriky. Jinak se vám příliš dařit nebude. Osmička totiž dokáže být velmi chamtivá a bezohledná. Pomohou dvojky svým jasným úsudkem a stálostí.

Ryby

Kostky říkají: 2 + 1 + 1 = 4

Těšit se můžete na stabilní a bezpečné zázemí. Ostatní se pro vás klidně obětují, ale měli byste tuto oběť i nějak ocenit. Neberte vše jako samozřejmost. Jedničky jsou sice soběstačné a odvážné, ale mohou být i sobecké. Dvojka má zase pochopení.

(kuč)

Předplaťte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

121066
DnesDnes399
VčeraVčera534
Tento týdenTento týden933
Tento měsícTento měsíc11696

Partnerské weby