0507MandalaČERVENEC

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Jedno staré přísloví říká, že není na světě bylina, která by na něco nebyla. Astrologie připisuje jednotlivým znamením zvěrokruhu bylinky, které jsou pro ně velice vhodné a účinné. Můžou se z nich připravovat čaje, masti a kapky, případně je lze přidávat do jídla a podobně.

Pokud mají Raci psychické problémy, tak se to odrazí na stavu jejich žaludku. Také mívají pomalejší látkovou výměnu, což znamená tendenci k nadváze. Ve starším věku mohou Raky potrápit potíže s krevním tlakem. Ženy v tomto znamení zrozené trpí častěji též hormonální nerovnováhou. Pro zlepšení metabolismu doporučuji zázvor. Aplikovat ho lze například tak, že se ho špetka přidá do čaje, nebo se sušený zázvor zalije horkou vodou, osladí medem a popíjí. Pro zrychlení látkové výměny se dá použít i odvar z řebříčku nebo mátový čaj. Pokud se týká gynekologických problémů, ty zvládne odvar z měsíčku lékařského nebo z kontryhelu.

Psychotronik Ing. Josef Schrötter

Obrázek je energeticky aktivován pro léčení, k harmonizaci a posílení organismu. Aplikace - přikládáním na problematická místa na těle nebo volné působení obrázku ze vzdálenosti do jednoho metru po dobu 20 až 40 minut dvakrát denně.

Předplaťte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

121066
DnesDnes401
VčeraVčera534
Tento týdenTento týden935
Tento měsícTento měsíc11698

Partnerské weby