penze+ 1. - 2. července - napěťový chronom mezi Merkurem a Uranem může přinést havárie v hromadné dopravě, doprava může nabírat zpoždění v důsledku výpadků počítačových a rozvodných sítí nebo

kvůli nepříznivým přírodním okolnostem.

+ 4. až 6. července - chronoekonomická situace by se měla stabilizovat, trhy mohou táhnout vzhůru akcie developerských a stavebních firem (harmonický chronom Slunce – Jupiter). Působí však i disharmonický chronom mezi Merkurem a Marsem, což naznačuje, že v určitých lokalitách mohou zaútočit teroristé či extrémisté, kteří se svými výroky a činy pokusí naleptat křehké příměří v obchodních válkách.

+ 7. až 9. července - lidé by měli být schopni a ochotni utrácet své úspory nejen za cesty k vodě a po vodě, ale i za věci luxusní a zbytné, obchody se budou hýbat.

+ 11. až 14. července a  pak 21. a 22. července - chronomy vytvoří příjemnou kvalitu času vhodnou nejen pro rekreaci, ale i pro investice do věcí kvalitních, trvalejší hodnoty či do nemovitostí. Obchody se budou hýbat a mezi investory bude panovat optimismus.

+ 23. až 28. července - chronoekonomická situace se zhorší. V přírodě i ve společnosti mohou přijít dramatické děje, které mohou přivést na trhy výprodeje a poklesy zisků, zavládne nejspíš tzv. medvědí nálada. Geopolitickou situaci to zkomplikuje, nelze vyloučit kromě řádění živlů a teroristických skupin ani pokusy o svržení vlád. Světová ekonomika může v těchto dnech dostávat spíše negativní impulzy.

Chronomy specificky ovlivňující dění v České republice jsou až do 25. července vcelku harmonické a měly by našemu státu přinášet úspěchy na poli ekonomickém i v mezinárodních vztazích. Avšak od 27. července se situace zhoršuje a mohou být nastartovány děje ve společnosti i v přírodě, které přinesou komplikace vnitropolitické i v mezinárodním obchodě a dlouhodoběji zpomalí náš hospodářský růst.

www.stribrny.cz

Předplaťte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

121066
DnesDnes400
VčeraVčera534
Tento týdenTento týden934
Tento měsícTento měsíc11697

Partnerské weby