horoAstrolog Richard Stříbrný upozorňuje: „V tomto týdnu budou dění ve světě i u nás ovlivňovat velmi náročné konstelace, za kterých může dojít ve společnosti i v přírodě k velmi dramatickým situacím. Od středy do soboty lze očekávat

zemětřesení, sesuvy půdy, závaly v dolech (Slunce opozice Saturn), v pátek a v sobotu pak mohou přijít prudké bouře, výpadky rozvodných a počítačových sítí, teroristické činy, výbuchy sopek a požáry (Merkur opozice Uran). Hlavním astrologickým tématem pro naši republiku je v tomto i příštím týdnu nenápadné zpomalování pohybu Marsu v prvním dekanu znamení Vodnáře, kde se zastaví 26. června na 9. stupni a 13. obloukové minutě v dosti přesné opozici na Neptun republiky, který je na 9. stupni a 15. obloukové minutě znamení Lva. V jednostupňovém orbisu působnosti bude tak až do 8. července. V důsledku této komplikovaně působící konstelace pak může dojít například ke znečištění vodních zdrojů, ekologické havárii, množícím se loupežím a podvodům, odhaleny mohou být další případy korupce v nejvyšších kruzích, na veřejnost mohou prosáknout utajované informace, které radikálně změní rovnováhu sil na politickém kolbišti a v neposlední řadě lze očekávat kolísání sucha s prudkými lokálními bouřemi doprovázenými krupobitím a záplavami. Vyloučit nelze děje vedoucí ke zdražení ropy a ropných derivátů, rovněž pak vody, alkoholických i nealkoholických nápojů.“

Podrobnější náhled

+ Pondělí a úterý: Dění u nás ovlivňují relativně harmonické konstelace, za kterých by náš stát měl prosperovat ve sféře ekonomické a nalézat kompromisy či podepisovat významné dohody vnitropolitické i v mezinárodních vztazích. (Slunce v trigonu na Slunce republiky).

+ Středa a čtvrtek: Ve čtvrtek v 6.53 hodin vrcholí úplněk, při němž bude stát Slunce ve znamení Raka v opozici na Lunu se Saturnem ve znamení Kozoroha. To kromě zemětřesení či sesuvů půdy může přinést dopravní zácpy a nevstřícnost v mezilidských vztazích.

+ Pátek až neděle: O víkendu (zejména pak v pátek a v sobotu) se projeví astrologický „fičák“. Merkur pohybující se ve znamení Lva se ocitne v opozici na Lunu a na Uran ve znamení Vodnáře. Výsledkem pak mohou být dramatické děje v přírodě i ve společnosti. Stoupat bude počet dopravních nehod, a to i v letecké nebo železniční dopravě. Vyloučit nelze ani rozsáhlé výpadky rozvodných, komunikačních a počítačových sítí. Technika se bude vymykat kontrole obsluhy. Možné jsou i prudké bouře, požáry a výbuchy.

www.stribrny.cz

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

134437
DnesDnes20
VčeraVčera229
Tento týdenTento týden1253
Tento měsícTento měsíc6031

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice