4406Runový 1Beran

(Ehwaz, Dagaz, Thurisaz): Runy vám doporučují aktivovat toleranci a ohleduplnost. Zároveň naznačují, že se cosi dá do pohybu. Nastal tedy čas vhodný k tomu, abyste plánovali a konali, chcete-li

naplnit své cíle a přání. Nenechte se zaskočit případnými překážkami či nečekanými událostmi.

Býk

(Teiwaz, Gebo, Eihwaz): Podle run jste v rámci jakési záležitosti či situace vykročili správným směrem. Klíčem k úspěchu je čistota záměrů, jednejte tedy čestně a upřímně. V červnu můžete uzavřít také nějakou smlouvu, navázat perspektivní vztah. Záleží však na vás, zda příležitost rozpoznáte a zda ji skutečně využijete.

Blíženci

(Nauthiz, Ansuz, Laguz): Uvědomíte si zřetelněji jakýkoli nesoulad, nedostatky. Pokud něco nefunguje, a týká se to i partnerských vazeb, budete okolnostmi tlačeni ke změnám. Využívejte své zkušenosti a intuici, k potížím se stavte čelem. Zvýšená opatrnost je nutná ve finančních záležitostech, jejich výsledek je nejistý.

Rak

(Fehu - obrácená, Raidho, Jera): Mohou vás provázet pochybnosti, nejspíš se objeví i nějaké překážky. Runy vám však radí nevzdávat se. Dle jejich mínění postačí, když přehodnotíte přístup, uděláte si ve svých záležitostech pořádek. Vše pak uvidíte jasněji. A pamatujte - vždy sklidíte jen to, co jste zaseli.

Lev

(Elhaz, Wyrd, Dagaz): V soukromí poroste zřejmě vaše starost o osoby blízké, tedy snaha chránit děti a partnera. Pohybujete-li se ve sféře obchodu a podnikání, nelze vyloučit, že budete hájit své pozice. Určité záležitosti sice nejsou vyjasněny, není jisté, jak dopadnou, podle run však máte naději na zdar svých záměrů.

Panna

(Mannaz, Wunjo, Othala - obrácená): Runy vám připomínají, že jste součástí celku, doporučují vám sázet na spolupráci. Nechtějte vyniknout, neberte toho na svá bedra příliš. Jak se zdá, nějaký úkol je pro vás samotné příliš náročný. Jen díky pomoci či radám okolí, a také ochotě přizpůsobit se změnám, ho můžete zvládnout.

Váhy

(Isa, Uruz - obrácená, Berkana - obrácená): Jakási situace na vás může nepříjemně doléhat, budete se zřejmě cítit pod tlakem. V rámci mezilidských vztahů nečekejte velkou vstřícnost. A pokud se budete chovat svéhlavě a neoblomně, můžete narazit. Nesoulad navíc povede k oslabení imunity, k nemocem.

Štír

(Raidho - obrácená, Elhaz - obrácená, Teiwaz): Runy vám doporučují odložit jakési jednání na úřadech, případně vyčkat v případě zamýšlené podnikatelské aktivity. Měli byste si více chránit soukromí a také své pracovní plány raději nikomu předem neprozrazujte. A určitě ctěte principy čestného jednání, spravedlnosti.

Střelec

(Eihwaz, Kaunaz - obrácená, Jera): Teď nic nedostanete zadarmo, jak se říká. Runy vás v této souvislosti vybízejí, abyste cosi přehodnotit, změnili k čemusi postoj. V opačném případě budete stagnovat, vývoj všech jednání i záležitosti se zbrzdí. Vy ale potřebujete dokončit dříve započaté, neboť se před vámi rýsují nové možnosti.

Kozoroh

(Gebo, Laguz - obrácená, Hagalaz): Runy nevylučují změny v obchodních či partnerských vztazích, které by vám ale měly být ku prospěchu. Nepočítejte však s tím, že k nim povede hladká cesta. Přirozený chod věcí se může komplikovat, vyhnout se potížím ale nelze. Aktivujte svou vytrvalost i odvahu a dejte pozor na úrazy.

Vodnář

(Sowulo, Ansuz, Pertho): Runy vám slibují štěstí, úspěch. Podle nich máte nějaký cíl na dosah ruky. A nápomocno vám může být i okolí, neboť ho díky intelektu a komunikačním dovednostem dokážete přesvědčit a nadchnout. V červnu se můžete dostat i k nečekanému zisku, najít, co bylo ztraceno nebo se uzdravit z nemoci.

Ryby

(Wyrd, Mannaz - obrácená, Thurisaz): Zřejmě vám hlavou běží nějaké otázky, rádi byste dořešili jakési záležitosti. Ale odpovědi zatím nedostanete, nejistota ještě potrvá. Nicméně vězte, že situaci, v níž se nacházíte, zvládnete vlastními silami, ale jen díky nenásilnému postupu. Věřte, že vás vyšší moc ochrání před nepříznivými vlivy.

Lucia di Moriani

Foto: Lucie Zemanová

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

134438
DnesDnes30
VčeraVčera229
Tento týdenTento týden1263
Tento měsícTento měsíc6041

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice