H5a56d7d 1Astrolog Richard Stříbrný říká: „Z astrologického hlediska je bezesporu nejvýznamnějším okamžikem tohoto týdne vstup Slunce do znamení Raka (Letní slunovrat), k němuž dochází letos 21. června ve 12.07 hodin SELČ. Horoskop sestavený pro tento

okamžik podbarvuje dění na celé planetě po nejbližšího čtvrt roku. Jak? Velmi pozitivně zapůsobí velký vodní trigon mezi Merkurem v Raku, Jupiterem ve Štíru a Neptunem v Rybách, který přeje cestám k vodě a po vodě či studiu duchovní literatury, meditacím, rozjímáním a experimentům s psychotropními látkami. Brány k vyšším duchovním stavům budou pootevřeny, letní hudební či filmové festivaly by měly být hojně navštěvovány. Světlo světa mohou spatřit umělecká díla nadčasové hodnoty, která budou lidi sbližovat a oslovovat. Na straně druhé opozice mezi Venuší ve Lvu a Marsem ve Vodnáři zvýší riziko nevěr a rozpadů mnohých partnerských vztahů. Na Aljašce, v Indonésii, na Filpínách a v Japonsku výrazně stoupne riziko zemětřesení, výbuchů sopek a cyklónů, jelikož zde Saturn (v kvadrátu s Lunou) vychází či kulminuje a má tudíž největší sílu. Zvýšenou četnost požárů (i lesních), výbuchů a násilných trestných činů pravděpodobně přinese Mars kulminující a vycházející na východě Austrálie, na severozápadě Mexika, na středozápadě USA a Kanady. Hlavním astrologickým tématem pro naši republiku v následujících týdnech je nenápadné zpomalování pohybu Marse v prvním dekanu znamení Vodnáře, kde se zastaví 26. června na 9. stupni a 13. obloukové minutě v dosti přesné opozici na Neptun naší republiky, který je na 9. stupni a 15. obloukové minutě znamení Lva. V jednostupňovém orbisu působnosti bude tak až do 8. července. Tato komplikovaně působící konstelace se může projevit například znečištěním vodních zdrojů, ekologickými haváriemi, množícími se loupežemi a podvody. Mohou být odhaleny další případy korupce v nejvyšších kruzích, na veřejnost mohou prosáknout utajované informace, které radikálně změní rovnováhu sil na politickém kolbišti. A v neposlední řadě lze očekávat kolísání sucha s prudkými lokálními bouřemi doprovázenými krupobitím a záplavami. Vyloučit nelze děje vedoucí ke zdražení ropy a ropných derivátů, rovněž pak vody, alkoholických i nealkoholických nápojů.“

Podrobnější náhled

+ Pondělí až středa - dění u nás ovlivní vcelku harmonické konstelace, za kterých by náš stát měl velmi dobře prosperovat ve sféře ekonomické a nalézat kompromisy či podepisovat významné dohody vnitropolitické i mezinárodní. (Slunce v trigonu na Venuši republiky, Merkur konjunkce Jupiter republiky). Tyto dny jsou z astrologického hlediska velmi dobré pro důležitá jednání, pro uzavírání sňatků či podpisy významných smluv.

+ Čtvrtek a pátek - ve čtvrtek ve 12.07 hod přechází Slunce na své pouti ekliptikou ze vzdušného znamení Blíženců do vodního znamení Raka a díky tomu se mění kvalita času (nastává Slunovrat). Na ekliptice se utvoří velký vodní trigon, což by mohlo přispět k vlhčímu počasí. Luna se bude v těchto dnech pohybovat znamením Vah, což přeje návštěvám kulturních zařízení.

+ Sobota a neděle - Slunce se v těchto dnech ocitne v harmonickém spojení s Uranem, což vytváří kvalitu času ideální pro nákup výpočetní nebo komunikační techniky a pro plánování dobrodružné dovolené.

www.stribrny.cz

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

134350
DnesDnes125
VčeraVčera257
Tento týdenTento týden382
Tento měsícTento měsíc5160

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice