H5a56d7d 1Astrolog Richard Stříbrný upozorňuje: „Z astrologického hlediska bude bezesporu nejvýznamnějším okamžikem června vstup Slunce do znamení Raka (letní slunovrat), ke kterému dochází letos 21. června ve 12.07 hodin SELČ. Horoskop sestavený pro

tento okamžik pak podbarvuje dění na celé planetě po nejbližšího čtvrt roku. Velmi pozitivně zapůsobí velký vodní trigon mezi Merkurem v Raku, Jupiterem ve Štíru a Neptunem v Rybách, který přeje cestám k vodě a po vodě, ale také studiu duchovní literatury, meditacím, rozjímáním a experimentům s psychotropními látkami. Brány k vyšším duchovním stavům budou pootevřeny, letní hudební či filmové festivaly by měly být hojně navštěvovány. Světlo světa mohou spatřit umělecká díla nadčasové hodnoty, která budou lidi sbližovat a oslovovat. Na straně druhé opozice mezi Venuší ve Lvu a Marsem ve Vodnáři zvýší riziko nevěr a rozpadů mnohých partnerských vztahů. Na Aljašce, v Indonésii. Na Filipínách a v Japonsku výrazně stoupne riziko zemětřesení, výbuchů sopek a cyklónů, jelikož zde Saturn (v kvadrátu s Lunou) vychází či kulminuje a má tudíž největší sílu. Zvýšenou četnost požárů (i lesních), výbuchů a násilných trestných činů pravděpodobně přinese Mars kulminující a vycházející na východě Austrálie, na severozápadě Mexika, na středozápadě USA a Kanady.“

+ 1. - 3. červen - dění u nás i ve světě ovlivní pozitivně působící konstelace Merkur trigon Mars. Komunikace bude uvolněná, obchody se budou hýbat, doprava by neměla váznout. V těchto dnech se na naší planetě narodí okolo milionu dětí, ze kterých většinou vyrostou mimořádně kreativní, laskaví a oduševnělí jedinci díky velkému vodnímu trigonu mezi Venuší v Raku, Jupiterem ve Štíru a Neptunem v Rybách. Dny jsou ideální k návštěvám kulturních zařízení a pro setkání s přáteli. Vzhledem k ke konjunkci Venuše s Jupiterem republiky lze předjímat úspěchy našeho státu na poli ekonomickém i v mezinárodních vztazích.

+ 5. - 7. červen - Slunce s Merkurem jsou v kvadrátech s Neptunem. Leckde na planetě může řádit vodní a vzdušný živel. Pozor na podvodníky a na popíjení lihových nápojů. Dny nepřejí důležitým jednáním ani podpisům významných smluv. Merkur stojí v opozici na Mars republiky. Může dojít na ostré přestřelky v médiích či na půdě parlamentu. Zvýšená bude též četnost havárií.

+ 9. - 11. červen - Slunce v opozici na Mars republiky značí, že naše sportovce a kriminalisty čekají ostré boje s protivníky. Merkur v trigonu na Uran a Venuši republiky nevylučuje, že se mohou vyznamenat naši vědci, výzkumníci a vynálezci. Merkur v trigonu s Lunou republiky a v sextilu na Uran republiky slibuje úspěchy našich obchodníků a sportovců.

+ 13. červen - Merkur vytvoří sextil s Uranem - den je vhodný ke koupi výpočetní nebo komunikační techniky

+ 14. - 15. červen - Merkur v trigonu na Slunce republiky, Slunce v trigonu na Uran republiky - obecně může náš stát dosáhnout úspěchů ve sféře vědy, ekonomiky a v mezinárodních vztazích, obchody by se měly hýbat.

+ 16. červen - Merkur jde do opozice na Saturn, tedy mohou váznout komunikace i doprava.

+ 18. - 21. červen - Merkur je trigonu s Jupiterem a Neptunem - obchody se budou hýbat, produktivita práce poroste. Dny jsou nakloněny důležitým jednáním, podpisům smluv. Lze uzavírat obchody a seznámit se s vhodným partnerem. Merkur v konjunkci s Jupiterem republiky a Venuše v konjunkce s Neptunem republiky ukazují na mimořádně pozitivní dny. Lidé budou uvolněně a přátelsky komunikovat, naše republika by měla prosperovat a ve společnosti by měla panovat dobrá nálada.

+ 23. červen - Slunce v sextilu s Uranem - čas přeje nákupu technických prostředků.

+ 26. - 27. červen - Slunce je v opozici na Saturn. Zavládne poněkud nevlídnější klima v mezilidských vztazích i v přírodě, nelez vyloučit zemětřesení. Není vhodný čas na důležitá jednání.

+ 29. - 30. červen - Merkur vytvoří kvadrát s Uranem, tedy technika se může vymykat kontrole obsluhy, může dojít k výpadkům počítačových a rozvodných sítí, je třeba počítat i s četnějšími karamboly v mezilidských vztazích a na cestách.

www.stribrny.cz

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

134350
DnesDnes125
VčeraVčera257
Tento týdenTento týden382
Tento měsícTento měsíc5160

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice