Beran

Myšlenka, víra

Zamyslete se občas nad tím, zda dáváte skutečně na své názory, zkušenosti a přesvědčení. Zeptejte se sami sebe, zda nepřijímáte příliš často to, co si myslí ostatní. Život, který žijete, je přece váš, nebojte se

tolik toho, co vám přinese. Je jedno velké dobrodružství, berte ho tak.

 

Býk

Proces, smysl

Je na čase si jasně říci, jestli cesta, po které jdete, je skutečně ta, která vás naplňuje, dává vám, co chcete. Jestli bude nutné udělat radikální změny, abyste se cítili konečně šťastní, udělejte je. Vše, co již nyní nefunguje, stejně brzy navždy doslouží. Ušetříte si tak drahocenný čas.

 

Blíženci

Důvěra, tajemství

Vše je o správném načasování a je možné, že nejste ještě připraveni na informace, které jsou pro vás přichystány. V rámci odpovědí se ale brzy dozvíte vše, nad čím přemýšlíte, co vám nejde do hlavy a nemůžete se tak posunout dál. Vydržte, a zatím se jen důsledně učte.

 

Rak

Sounáležitost, vztah

Neměli byste se zabývat tím, co chtějí ostatní, také ale nemůžete chtít po ostatních, aby sdíleli to, co chcete vy. Hledejte cestu, najděte sami sebe, oprostěte se od okolí. Není tím v žádném případě myšleno, abyste přerušili všechny vztahy. Jen jednejte sami za sebe a radujte se z úspěchů.

 

Lev

Péče, útěcha

Opečováváte druhé, ale věnujete dostatek pozornosti i sobě? A co když se příliš snažíte tam, kde o to nikdo nestojí? Nemůžete spasit svět, to si uvědomte. Myslete na svou osobu, dopřejte si, co potřebujete, po čem toužíte. Ulevíte nejen svým závazkům, které si uměle vytváříte, ale také své mysli.

 

Panna

Štěstí, nepřízeň

Nikomu není dáno být nešťastným, nikdo se nenarodil proto, aby stále trpěl. Jde jen o úhel pohledu, vnímání okolností, světa. Vše je řešitelné, vždy existuje úniková cesta, jen ji ve stresu a zoufání možná nevidíte. Při každé špatné situaci se nadechněte a poděkujte - stane se zázrak.

 

Váhy

Přijímání, oddanost

Odhoďte masku, ukažte svou pravou tvář. Okolí se možná podiví, ale určitě přijme, co uvidí. Nemusíte jít s davem jen proto, aby byl kolem vás klid. Vytváříte si ho sami, nikdo vám nemůže narušit váš osobní prostor, pokud k tomu nedáte pokyn. Začněte tím, že se naučíte říkat zřetelné ne.

 

Štír

Jednota, základ

Připusťte rozdílnosti, opačné názory. Nejste sice středobodem vesmíru, ale jste důležití jako jedinci, jako všichni bez rozdílu. Každý váš pohyb, myšlenka, mají důvod. Přijměte tedy vše kolem vás v klidu, nebojujte s ničím jen proto, že nejste ve shodě. Najdete tak svůj vnitřní klid.

 

Střelec

Znalosti, uspořádání

Všichni máme nějaké zkušenosti, které jsou nepřenosné, nemůžeme je vyučovat, jen dát jako příklad ostatním. Všichni také máme znalosti, které předávat dál můžeme. Naučte se tedy rozlišovat mezi tím, co je nutné znát a co není potřeba. Podívejte se občas na věci kolem sebe jako na celek.

 

Kozorožec

Vztah, vzpomínky

Někteří do vašeho života patří, jiní odejdou, někdo se jen tak mihne okolo vás. Není ve vašich silách určovat, kdo vedle vás bude a kdo zase ne. Je na rozhodnutí každého, zda chce to, co vy. Nechte osudu, ať sám určí, co je pro vás nejlepší. Je stejně na něm, co učiní.

 

Vodnář

Zkoumání, fantazie

Kam směřujete? Co vás čeká? Nic neuvidíte, pokud se budete dívat pouze dopředu a budete hledat pevný bod. Objeví se před vámi za nějakou dobu, která ale může přijít až později. Nepřemýšlejte tolik o budoucnosti, žijte přítomností. Každý krok je vlastně do neznáma i v případě, že víte kam jdete.

 

Ryby

Léčba, celistvost

Narodili jste se proto, abyste milovali, byli milováni a uzdravovali druhé. Nic si ovšem násilím nevynutíte. Pak se vlastně ani o lásku nejedná, jen o míru vašeho ega. Můžete ale milovat všechno a všechny bez rozdílu. Nevytvářejte si zbytečné závislosti na něčem, co vás bude ubíjet.

(nak)

Foto: Pixabay

Předplaťte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

116770
DnesDnes49
VčeraVčera221
Tento týdenTento týden49
Tento měsícTento měsíc4905

Partnerské weby