Beran – ochranný anděl Gabriel

Toto období je vhodné k tomu, abyste zlikvidovali staré problémy a vydali se vstříc novým začátkům. Směle se vrhněte i do aktivit, které vás už delší dobu lákají. Váš andělský ochránce vám

bude nápomocen na každém kroku, nezapomeňte mu za to poděkovat. Pozor jen na přílišnou zbrklost, ta by se vám nemusela vyplatit.

 

Býk – ochranný anděl Rafael

Je pravý čas na to, abyste vyzkoušeli něco z alternativních metod a posílili své zdraví. Nebraňte se třeba i józe a různým cvičením, která utuží vaši fyzičku. Samozřejmě to znamená upravit i životosprávu, vypustit nezdravá tučná jídla a především sladkosti. Zapojíte-li do aktivit i partnera nebo své blízké, užijete si hezké chvíle.

 

Blíženci – ochranný anděl Metatron

Nebojte se změn, které s největší pravděpodobností v tomto období přijdou. Budou jen k lepšímu, i když to chvíli potrvá než vše proběhne k vaší spokojenosti. Nakonec zjistíte, že jste už nějaký čas stejně přemýšleli o tom, zda kráčíte správným směrem. Více si všímejte partnera, který by mohl mít pocit, že už s ním nepočítáte.

 

Rak – ochranný anděl Michael

S největší pravděpodobností dojde na setkání s lidmi, kteří nebudou mít snahu najít společnou řeč, a proto se vyzbrojte pořádnou dávkou trpělivosti. Obzvláště půjde-li o pracovní záležitosti, nenechte se vyprovokovat k neuváženým výrokům a činům. Mějte tedy na paměti přísloví – mluviti stříbro, mlčeti zlato.

 

Lev – ochranný anděl Uriel

Pokud zamýšlíte investovat do bytu nebo zahrady, udělejte to nyní. Jen se nenechte zmýlit pozlátkem, které mnohdy nahrazuje kvalitu. Využijte všech dostupných možností k ověření si skutečného stavu. Někdo totiž bude mít tendence vás napálit. A to by se vám určitě nelíbilo. Klidně si dejte delší čas na rozmyšlenou, o nic nepřijdete.

 

Panna – ochranný anděl Azrael

Vaše rozhodnutí a činy musejí být v souladu s vesmírnými zákony, jinak si zbytečně způsobíte problémy v podobě výčitek a černého svědomí. I kdyby se jednalo o jednodušší cestu, prostě čistý štít je důležitější. Dejte na radu dobrého přítele, který to s vámi myslí dobře a vždy vás bude chránit před životními karamboly.

 

Váhy – ochranný anděl Ariel

Nenechte si ujít žádnou příležitost, jak se blýsknout před opačným pohlavím. Pro zadané to znamená více péče a pozornosti, kterou by měli věnovat partnerovi. Každopádně se stanete neodolatelnými a v každé společnosti zazáříte. Planety jen nabádají k opatrnosti při vydáních, abyste v následujících týdnech nepískali kudlu, jak se říká.

 

Štír – ochranný anděl Vasanta

Osud vás donutí zabojovat v záležitostech, které jste nechali žít vlastním životem, aniž byste se snažili něco změnit ve svůj prospěch. Dost bylo tedy nečinnosti, nastává doba, v níž musíte obrátit chod událostí a být těmi, kdo si řídí vše podle vlastních představ. Nebude to zase tak složité, jak se to může zdát. Každopádně věřte jen svým nejbližším.

 

Střelec – ochranný anděl Ull

Můžete se těšit na příznivé dny, které vám vnesou do života vzruch, ale i úspěch. Čeká na vás velká životní šance, díky níž se můžete vznést až do oblak. Pro zadané to znamená štěstí v pracovní sféře, pro svobodné seznámení s úžasným člověkem, který by mohl být tím pravým na celý život. Nepromarněte své velké chvíle.

 

Kozorožec – ochranný anděl Legba

Zaměřte svou pozornost na rodinu a příbuzné, kteří se vás již delší dobu snaží upozornit na to, že ve vašem životě není jen práce. A mají pravdu. Zanedbávali jste je opravdu více, než bylo zdrávo, takže šlápněte na pomyslnou brzdu a zvolněte tempo. Jinak si přivodíte nějaké zdravotní potíže, které by vás mohly zastavit i na delší dobu.

 

Vodnář – ochranný anděl Benten

Toto období se nese v duchu hesla, že pro vás nic není nemožné. Máte na své straně podporu andělských ochránců a také váš intelekt je na vysoké úrovni. Využijte toho pro dobro rodiny, ale i pro dokončení nějakých dlouhodobých pracovních úkolů. Nezapomínejte jen také dostatečně odpočívat a dodržovat správnou životosprávu.

 

Ryby – ochranný anděl Sila

Nebojte se v těchto dnech odpoutat od všeho, co vás brzdilo a svazovalo. Můžete si dovolit i experimentovat, neboť máte na své straně andělské ochránce a také vám do karet hraje příznivé postavení planet. Není tedy ničeho, na co by vám síly nestačily, což je úžasný předpoklad pro úspěšný měsíc. Budujte a stavte nové základy pro lepší budoucnost.

(rox)

Předplaťte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

118341
DnesDnes164
VčeraVčera501
Tento týdenTento týden1357
Tento měsícTento měsíc9504

Partnerské weby