Beran

Kostky říkají: 6 + 6 + 4 = 16

I když je cesta před vámi jasná, měli byste dobře zvážit každý krok. Za rohem může totiž čekat nebezpečí a opatrnosti není nikdy nazbyt. Šestka vás sice může varovat, ale zároveň umocněná vás

může svádět k přílišnému soucitu a falešné loajalitě.

Býk

Kostky říkají: 6 + 3 + 3 = 12

Můžete se cítit nejistě, nestabilně. Měli byste si ujasnit, co vlastně chcete. Víte, kam patříte? Tato otázka bude nyní na pořadu dne. Umocněná trojka vám dá spoustu nápadů, rozehrajte tedy vše, co se ve vaší hlavě zrodí. Najdete tak zcela jistě směr.

Blíženci

Kostky říkají: 4 + 3 + 2 = 9

Vaše přání mají možnost se splnit, pokud tedy splnitelná jsou. Jen ne nejspíš tak, jak jste si určili. Buďte trpěliví a nedávejte si zbytečně laťku příliš vysoko. Čtyřka vás obdaří pracovitostí a nápady, trojka je také velmi činorodá. Pozor na devítku, bývá arogantní.

Rak

Kostky říkají: 4 + 5 + 5 = 14

Zkuste si na problémy vyšetřit čas a neřešte nic bezmyšlenkovitě a tak, jak se to momentálně nabízí. V klidu se může ukázat snazší a rychlejší cesta. Umocněná pětka totiž může rozehrát velkou nejistotu a strach, ale je také zvědavá a svobodná.

Lev

Kostky říkají: 2 + 5 + 6 = 13

Buďte otevření změnám, přijměte v klidu vše, co je nové. Na své vítězství si nejspíše trochu počkáte, ale v tomto případě se trpělivost velmi vyplatí. Sázejte na dvojku, je intuitivní, pětka zase aktivní a dobrodružná. Šestka vám dá spoustu síly.

Panna

Kostky říkají: 2 + 1 + 3 = 6

Vaše rozpolcenost pramení z mnoha alternativ, které se před vámi objevily. Je nutné dát na svou duši a srdce, nebojte se jít svou vlastní cestou. Díky číslu dvě se sice můžete cítit dost nespokojeně, ale také rozvíjí intuici. Je na vás, co si vyberete.

Váhy

Kostky říkají: 6 + 1 + 5 = 12

Chvíli budete chtít být sami, chvíli zase v centru dění. Tyto extrémy jsou dány vaší snahou řídit vše, co je kolem vás. Pamatujte, že jsou věci, které jednoduše neovlivníte. Sázejte na šestku, která vám otevírá obětavost a soucit. Vězte, že nejste středobodem vesmíru.

Štír

Kostky říkají: 1 + 6 + 4 = 11

Můžete se cítit tak mocně, jako nikdy. Sílu, která dává možnost skály lámat, byste měli ale také krotit. Zůstaňte při zemi, dobře se dívejte kolem sebe. Spousta jedniček podněcuje ego a jeho touhu být vpředu, může vám ale dost komplikovat život.

Střelec

Kostky říkají: 5 + 2 + 3 = 10

Štěstí je stav mysli, nikde jej nenajdete. Pokud vám ale spadne do klína v konkrétní podobě, pak pamatujte, že stejně tak rychle může odejít. Hledejte skutečné hodnoty života. Pětka rozehraje zvědavost, dvojka intuici a trojka umožní najít váš talent.

Kozorožec

Kostky říkají: 3 + 5 + 3 = 11

Zeptejte se sami sebe, kam jdete a zda tohle skutečně chcete. Můžete totiž zjistit, že vaše úspěchy jsou dané přáním někoho jiného a neúspěchy zase odporem ke všemu, co děláte. Využijte čísla tři, které vám umožní ponořit se do vašeho nitra.

Vodnář

Kostky říkají: 4 + 6 + 2 = 12

Bude vás to sice táhnout k duchovnímu vědění, zároveň vás okolí nemusí úplně chápat. Není přece důležité, jak vás vidí ostatní, soustřeďte se na to, co chcete, jděte vlastní cestou. Číslo dvě je plné zvědavosti, nápadů a také touhy být svým pánem.

Ryby

Kostky říkají: 5 + 4 + 3 = 12

Samota vám může hodně pomoci si uspořádat myšlenky, tolik se jí tedy nebraňte. Pokud se vám zdá, že jste sami dlouho, znamená to, že byste si měli ujasnit, zda chcete vedle sebe skutečně někoho mít. Ptejte se nyní srdce. Pozor na pokrytectví.

(kuč)

Předplaťte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

118340
DnesDnes159
VčeraVčera501
Tento týdenTento týden1352
Tento měsícTento měsíc9499

Partnerské weby