Babylon byl prvním městem založeným po Potopě světa, ve své době největším městem na Zemi a symbolem směsice národů, jazyků a božstev. Tato různorodost se projevila i v předpovědích budoucnosti a jejích výkladech, babylonští kněží sestavili první horoskopy na Zemi. Vycházejí z tisíciletých zkušeností zdejších

astrologů, mágů, z toho nejlepšího, co v rámci tehdejšího světa mohli využít. Ochrannými patrony jednotlivých evropských znamení jsou tak perští bohové, stejně jako sumerští, chetitští či asyrští hrdinové.

 

Beran – Haoma

Nerozptylujte se několika činnostmi najednou a plně se soustřeďte jen na jednu věc, kterou právě děláte nebo řešíte. Jinak nic nedotáhnete do zdárného konce a zbytečně budete plývat energií. V případě nějakého sporu používejte jen pádné argumenty.

 

Býk – Zurvan

Podívejte se do nedaleké minulosti a uvidíte sebe jako člověka, který stojí bezradně na místě. Je na čase to změnit, rozhodnout se pro změny, které jsou již nevyhnutelné. Máte-li nějaký sen, nastal čas pracovat na jeho uskutečnění.

 

Blíženci – Naum

Pomůže vám, když se uvolníte, nebudete se snažit mít všechno pod kontrolou. Ani sami sebe, a už vůbec ne ostatní. Nechte je volně dýchat, byť pro své blízké děláte maximum, aby se měli dobře. Uvidíte, že se uleví i vám, zbude vám čas na koníčky.

 

Rak – Enki

Zdá se vám, že vztah, o který usilujete, by nemusel být ten pravý? Pak udělejte přímočarou nabídku a budete vědět na čem jste. Nemá cenu chodit okolo toho, co vás trápí, jako okolo horké kaše. Každopádně se nebojte pravdy, unesete ji.

 

Lev – Verethragna

Pokud se v tomto období chystáte podepisovat nějaké smlouvy, nechte je zkontrolovat odborníkem. A třeba i několika. Vyhnete se případným komplikacím, které by mohly nastat v důsledku nejasných právních kliček.

 

Panna – An

Veškerá činnost založená na fyzické kondici pro vás tento měsíc bude hračkou. Horší už to může být s intelektuální stránkou, proto se nepouštějte do větších diskuzí nebo sporů. A už vůbec neuzavírejte sázky o znalosti z historie.

 

Váhy – Mithra

I když se vlivem přemíry hektických událostí v uplynulých týdnech cítíte poněkud unavení, nebojte se pustit do aktivit, které vás zajímají. Zjistíte, že vám dodají potřebnou energii a ještě navíc zamíříte za výrazným úspěchem.

 

Štír – Enlil

Ne vše jde v životě vždy podle našich představ, což ale neznamená, že bychom měli vzdávat své sny hned, jakmile se něco zkomplikuje. Pokud tedy nastanou nějaké zádrhely ve vašich záměrech, nevzdávejte se a uvidíte, že s výsledkem budete spokojeni.

 

Střelec – Ahura Mazda

Láska je mocná čarodějka, což v tomto období pocítí především nezadaní Střelci. Když už si myslíte, že je vše ztraceno a že vám není dáno poznat skutečný cit, objeví se kouzelná osoba, která si vás zcela získá. Nedumejte a oddejte se vášni a romantice.

 

Kozorožec – Váju

Peníze jsou od toho, aby kolovaly, hýbaly světem a především pomáhaly dělat radost. Tak se nebraňte větším výdajům, když budou pro dobro věci. Potěšte své blízké a sebe samozřejmě také. A také pamatujte, že kdo rychle dává, dvakrát dává.

 

Vodnář – Apam Napát

Měli byste přece jen zvolnit tempo, i když sami sebe ubezpečujete o tom, že sil máte na rozdávání. Vězte, že nemáte a brzy na to přijdete, pokud tělu nedodáte energii. Relaxujte, věnujte se příjemné zábavě a vypusťte slovo stres ze svého slovníku.

 

Ryby - Aredví Súrá Anáhitá

Divoké proudy bystřiny jménem Flirt vás mohou dopravit až do vzdálených a exotických vod, kde jen těžko budete hledat bezpečné tůňky. Hvězdy vás varují před neuváženým erotickým dobrodružstvím, které by vás mohlo stát opravdu hodně.

(rox)

Předplaťte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

118339
DnesDnes152
VčeraVčera501
Tento týdenTento týden1345
Tento měsícTento měsíc9492

Partnerské weby