Beran – ochranný anděl Gabriel

Jestliže jste se v předchozích týdnech náležitě snažili, můžete se dočkat úspěchů v zaměstnání i na poli milostném. Neupínejte se však k nějakým falešným nadějím a iluzím, které by vás mohly svést z nastoleného

směru. Byla by to zbytečná ztráta času, protože teď budete mít jen to, oč se sami zasloužíte.

Býk – ochranný anděl Rafael

Hvězdy zapůsobí na vaše nitro, poroste vaše vnímavost i soucit. Neměli byste se však příliš zaobírat starostmi druhých, neboť každý si musí své záležitosti uspořádat sám. Pomoci můžete vlídným slovem, povzbuzením, radou. Udržujte si jistý odstup a chraňte si své soukromí. Nezapomínejte, že každý je svého štěstí strůjcem.

Blíženci – ochranný anděl Metatron

Pozor byste si měli dát především na přístup k výchově ratolestí a na vztahy nejen v rodině, ale i v zaměstnání. Některé z vás budou současné konstelace svádět k pedantství, což by mohlo znamenat zvýšené riziko konfliktů. Nic se nemá přehánět a mnohdy je lepší zvolit klidnější přístup než nějaké přehnané mentorování.

Rak – ochranný anděl Michael

Nebraňte se setkání s nejbližšími, oživujte staré vzpomínky, prostě podpořte rodinnou sounáležitost. Navíc někteří příbuzní mají bohaté zkušenosti a mohou vám vnuknout zajímavý nápad či poskytnout inspiraci. Obzvláště ti, kteří vás dobře znají a ví, kde jsou vaše slabiny a nedostatky. Vyplatí se tedy naslouchat a vstřebávat informace.

Lev – ochranný anděl Uriel

Vaši andělští ochránci soudí, že porostou vaše představivost a kreativita. Mohlo by to prospět vašim aktivitám, záleží však na tom, zda toho vhodně využijete. Není třeba se do nových obchodů či aktivit vrhat s plnou vervou, ale jisté úsilí vás to podle planet bude stát. Nezapomínejte proto dodávat tělu dostatek vitaminů a minerálů.

Panna – ochranný anděl Azrael

Důležité v tomto období pro vás bude, jak dokážete komunikovat s okolím. Spíše než osobní ctižádost byste teď měli upřednostňovat přátelské vazby. Navazujte nové kontakty, snažte se o spolupráci a součinnost s dalšími lidmi, kolegy, rodinnými příslušníky. Připravte se na nutnost větší kooperace, která vám může přinést až nečekané výsledky.

Váhy – ochranný anděl Ariel

Planetární konstelace naznačují možné zdravotní potíže, které se ale neobjeví jen tak z ničeho nic. Je pravděpodobné, že již delší dobu váš organismus vysílá varovné signály, které přehlížíte nebo podceňujete. To je ovšem nerozumné, z relativní maličkosti se může stát závažnější problém. Návštěvu lékaře tedy neoddalujte.

Štír – ochranný anděl Vasanta

Ve vašem zaměstnání může dojít ke změnám, ale není třeba mít obavy. Měly by nastartovat nové události a dokonce by mohly znamenat váš postup vpřed. Stejně už jste nějaký čas setrvávali ve stereotypu a ten v konečném důsledku nevede k ničemu dobrému. Rovnováhu najdete v meditaci či v duchovní literatuře.

Střelec – ochranný anděl Ull

Pokud nyní prožíváte nějaké složitější období ve vztazích, je dost pravděpodobné, že vás současné konstelace donutí k zamyšlení a možná i k rázným krokům. Nevyhýbejte se otevřeným rozhovorům, buďte upřímní a na druhou stranu i chápaví. Naučte se více naslouchat druhým, je to vlastnost, která otevírá srdce.

Kozorožec – ochranný anděl Legba

Nadchází doba, kdy byste měli věnovat pozornost spíše duchovní sféře a snaze o nastolení souladu s přírodou, vesmírem. Vlastní ambice nechte ustoupit do pozadí a zamyslete se nad tím, zda se zbytečně nehoníte za chimérami. Nesnažte se zvládnout všechno hned, důležitá je především vnitřní harmonie. Více relaxujte a choďte do přírody.

Vodnář – ochranný anděl Benten

V jistých záležitostech byste neměli spěchat, okolnosti se ještě změní. Ukvapeností byste mohli zbytečně nadělat chyby, které by později šly jen těžko napravit. Mějte proto na paměti staré moudré přísloví – dvakrát měř a jednou řež. A netýká se to jen pracovních záležitostí, ale také soukromí. I tam je třeba trpělivosti.

Ryby – ochranný anděl Sila

Snažte se na nejrůznější obchodní nabídky a příležitosti nahlížet z pohledu pozorovatele než se pro něco rozhodnete. Nenechte ostatní, aby vámi manipulovali, protože by vás mohli dostat do pozice, v níž nebudete mít prostor pro vlastní rozhodování. Budete snáze ovlivnitelní, a tak se obrňte proti pochlebování.

(rox)

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

122304
DnesDnes47
VčeraVčera499
Tento týdenTento týden791
Tento měsícTento měsíc10183

Partnerské weby