Beran

Kostky říkají: 3 + 4 + 6 = 13

Očekávejte nemalé změny, na druhou stranu jsou důležité, nebojte se jim jít naproti. Číslo tři vám pomůže soustředit vaše nápady a talent, čtyřka umožní stát pevně nohama na zemi. Aktivujte

tedy všechny tyto přednosti a úspěch je dopředu zaručen.

 

Býk

Kostky říkají: 2 + 5 + 6 = 13

Nemusíte mít vše pod kontrolou, dejte osudu šanci, ať prostě jedná. Nachází ty nejkratší cesty, i když ne vždy jednoduché. Udělá ale spoustu práce za vás. Dvojka aktivuje vaši vyrovnanost, zároveň ale nabádá k práci. Lenost se vám rozhodně nevyplatí.

 

Blíženci

Kostky říkají: 5 + 1 + 3 = 9

Osud vám sice přeje, ale zároveň vás nutí ke spolupráci s dalšími osobami. Také byste měli mít na paměti, že jste obecně součástí velmi geniálního seskupení. Pětka vás varuje před vlastním egem, což je práce jedničky, ale trojka ukazuje na dostatek intuice.

 

Rak

Kostky říkají: 2 + 5 + 1 = 8

Dbejte na své jednání, buďte spravedliví, vystupujte slušně. Pak se můžete těšit na úspěchy na mnoha úrovních vašeho života. Číslo dvě totiž ukazuje na možnost přecitlivělosti, pětka ale podtrhuje odvážnost a zvědavost. Můžete si tak zajistit dlouhodobý úspěch.

 

Lev

Kostky říkají: 3 + 1 + 2 = 6

Nejspíš pocítíte často nejistotu, budete hledat odpovědi na spoustu otázek. Zároveň se ale můžete dozvědět to úplně nejdůležitější - v čem je smysl života. Trojka aktivuje vaše vyšší já, jednička vše bude krotit a vracet zpět na zem. Pozor na nepromyšlené kroky.

 

Panna

Kostky říkají: 4 + 6 + 4 = 14

Než cokoli podniknete, měli byste více přemýšlet. Arogantní jednání by vás mohlo dostat do problémů a špatných situací. Dvě čtyřky umožňují více svědomitosti a preciznosti, zároveň ale hrozí, že se probudí vulgarita a negativní emoce.

 

Váhy

Kostky říkají: 4 + 4 + 4 = 12

Často si budete klást otázku, co je lepší, zda být pevně nohama na zemi nebo jít cestou duchovního života. Chvíli budete chtít být sami, chvíli vám zase bude chybět společnost. Hledejte rovnováhu a využijte umocněné čtyřky, máte možnost poznání.

 

Štír

Kostky říkají: 3 + 5 + 5 = 13

Vaše cesta je daná, nezměníte ji. Osud nyní neobejdete, tak s ním ani nebojujte. Touha po dobrodružství, za kterou stojí číslo pět, je sice hnací silou, ale hrozí, že zapomenete na zodpovědnost. Číslo tři je podporou v talentu a citem pro zcela jinou realitu.

 

Střelec

Kostky říkají: 3 + 5 + 3 = 11

Cítíte se neporazitelní, silní, všemocní. Můžete sice hodně zvládnout, otázkou ale je, zda vám výsledek stojí za to. Dvě trojky vám umožňují zastavit se a popřemýšlet o skutečných hodnotách. Této možnosti byste měli využít. Pozor na zvýšenou zvědavost.

 

Kozorožec

Kostky říkají: 2 + 4 + 2 = 8

Můžete si polepšit finančně, neboť se objeví zcela nové možnosti. Na druhou stranu se po vás bude chtít i jistá objektivita. Dvojky totiž umocňují vaši empatii a charisma, ale pozor na jednostranný úhel pohledu. Dívejte se a hledejte skutečnou pravdu.

 

Vodnář

Kostky říkají: 1 + 3 + 3 = 7

Měli byste dát všemu, co se naskytne a objeví jako naprosto skvělé, dostatek času, aby se děj odehrál tak, jak má. Nic neuspěchejte, a to ani v případě, že zpočátku bude vše naprosto perfektní. Číslo tři totiž netrpělivost dost podporuje, jednička zase tříbí mysl.

 

Ryby

Kostky říkají: 2 + 3 + 1 = 6

Dostanete se do situací, kdy nebude snadné se rozhodnout pro vhodnou alternativu. Využijte podpory čísla dvě, které je velmi intuitivní, a nebojte se dát na své vnitřní já. Trojka podporuje nápady a chtění, jednička vás zase může učinit zcela nezávislými.

(kuč)

Předplaťte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

113915
DnesDnes278
VčeraVčera269
Tento týdenTento týden278
Tento měsícTento měsíc8393

Partnerské weby