Předpovídáním budoucnosti z karet se odedávna zabývají věštci a kartářky. Způsobů vykládání karet je mnoho, my však nabízíme výběr jedné zobrazené karty. V případě, že si chcete vyložit karty sami na sebe, měli byste si najít klidné místo a myslet na to, co chcete zjistit. Pečlivě karty zamíchejte a

potom si levou rukou vyberte tu, která vám padla do oka. Uvidíte, zda vám řekne pravdu…

Žolík. Jestliže jste si vytáhli žolíka, zřejmě nesnášíte žádné závazky, důležitá je pro vás svoboda, volnost. Pro tyto hodnoty dokážete obětovat skutečně všechno. Často však nedosahujete předpokládaného výsledku. Měli byste být zodpovědnější a pracovat systematičtěji. Nedostatek trpělivosti nahrazujete temperamentem a iniciativou. Pamatujte však, že fantazie a schopnosti vždy nepomohou dosáhnout toho, po čem nejvíc toužíte. Zkuste více plánovat, soustředit se na cíl.

Kárový král. Pokud jste si vybrali kárového krále, znamená to, že máte silně vyvinutý smysl pro rodinu, milujete svůj domov, děti, přírodu. I když se to snažíte umně skrývat, lidé na vás poznají, že máte ochranářský komplex, staráte se s pečlivostí o své blízké, stejně jako o své přátele. Ze všech neúspěchů vyjdete vítězně, se vztyčenou hlavou. Snad proto, že si dokážete poradit ve všech životních situacích. Jste praktičtí a na život se díváte realisticky, střízlivě.

Srdcová dáma. Obvykle se chováte impulzivně. Máte rychlý reflex a trochu pohrdáte logikou a praktičností. S radostí a plnou pozorností reagujete na všechny životní situace. Nezdá se vám někdy, že berete život dost vážně? A citové záležitosti? Neznamenají pro vás příliš mnoho a jsou hodny ceny, kterou za ně později platíte? Stále hledáte porozumění a přátelství. S nedočkavostí, netrpělivostí, proto se cítíte sami. Možná by vám prospělo držet si od lidí odstup, ušetřilo by vám to řadu zklamání.

Kárové eso. Pořád nemůžete prorazit a uplatnit se podle svých schopností? Přitom jste velmi inteligentní, máte mnoho zájmů, široký rozhled. Možná, že vám vadí pocit neustálé nespokojenosti, smutná tvář, pesimismus, kterou ukazujete svému okolí. Nebo je to snad neobvyklá tajemnost, kterou se obklopujete a schopnost předvídat všechno dříve než ostatní? Zdá se, že máte před druhými vždy náskok, jenže vaše okolí tuto schopnost příliš netoleruje. Své sny dokážete uskutečnit zřejmě proto, že pořád věříte v něco neobvyklého a nevšedního.

Křížové eso. Máte v sobě mnoho energie, která může být až výbušná. Lidé vás často nespravedlivě hodnotí a vaše slova si vykládají špatně. I když nechcete, odrazujete i velice přátelské lidi, kteří dlouho tolerovali vaši obrovskou vitalitu a prchlivost. Díky své energii ale dokážete udělat více práce než ostatní. Proto si můžete dovolit mít vlastní názor bez ohledu na následky. Dokážete odhodlaně bránit ty, jimž se křivdí.

Zelený svršek. Výběr této karty znamená, že máte klidnou a nekonfliktní povahu. Své přátele si pečlivě vybíráte. Jste citliví a své schopnosti nejlépe využijete při tvůrčí práci. Život od vás vyžaduje větší průbojnost, ale vy se bojíte rozhodovat, vyhýbáte se nejistotě, chybí vám spontánnost, přizpůsobivost. Zkuste být méně citliví a více praktičtí, nebojte se život prožívat naplno, vychutnávat si každý okamžik.

Srdcové eso. Lidé o vás říkají, že máte silný charakter. Proč tedy stále řešíte milostné neúspěchy, citovou nejistotu? Možná, že sami sebe i své okolí berete příliš vážně, máte velmi vysoké nároky, díváte se na svět kolem velmi kriticky. Zkuste se trochu víc usmívat, buďte méně upjatí, berte život s nadhledem, nechtějte mít nad vším kontrolu. Nelze vám ovšem upřít velký smysl pro spravedlnost. Dokážete všechno kolem sebe perfektně zorganizovat, ale občas můžete lidem připadat trochu jako nudný patron.

Zelená sedma. Optimismu, vitality, energie máte na rozdávání. Druzí si vás váží pro šlechetné srdce, dokážete všem odpouštět. To jsou vaše přednosti. A co vám lze vyčíst? Především obrovskou netrpělivost. Všechno chcete mít hned a stejně rychle se vzdáváte, když se vám nedaří. Proto jste zřejmě často náladoví. Okolí vás však vnímá jako důvěryhodného člověka, jste pro něj vyhledávaným a oblíbeným společníkem.

(pru)

Předplaťte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

110542
DnesDnes42
VčeraVčera355
Tento týdenTento týden397
Tento měsícTento měsíc5518

Partnerské weby