Předplaďte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

965069
DnesDnes238
VčeraVčera533
Tento týdenTento týden238
Tento měsícTento měsíc14454

Home

Osud podle kostek

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Beran

Kostky říkají: 4 + 3 + 2 = 9

Číslo devět vám říká, že byste se neměli uzavírat před světem a zahazovat své sny jen proto, že momentálně něco nevyšlo. Vše je o správném načasování, čtyřka vás navíc nabádá k další práci, dvojka

pomáhá v kreativitě. Váš čas tedy rozhodně přijde.

 

Býk

Kostky říkají: 4 + 5 + 5 = 14

Věci se mohou zdát složité jen proto, že je tak vidíte a zároveň i složitě řešíte. Nepokoušejte se tolik analyzovat, rozebírat problémy, hledejte jednoduchost. Pokud zjistíte, že řešení není, nechte jej na později. Převládající vášnivou pětku trochu kroťte.

 

Blíženci

Kostky říkají: 6 + 2 + 6 = 14

Měli byste se mít více rádi, pak budete umět milovat i jiné. Snažit se být stále vidět nemusí být vždy pozitivní. Vydejte se jiným směrem a vyčkávejte. Šestka vám dopřeje dostatek rovnováhy a harmonie, kterou nyní tolik potřebujete. Vaše ego je příliš silné a nekompromisní.

 

Rak

Kostky říkají: 4 + 6 + 5 = 15

Projevit se nyní mohou vaše temné stránky a obavy, což může vést k projevům negativních emocí. Těmi toho ale moc nezískáte, spíše naopak. Okolí se vás bude stranit a nakonec zůstanete se svou zlobou sami. Podpořte rovnováhu a podnikavost, kostky jsou vám nakloněny.

 

Lev

Kostky říkají: 3 + 4 + 1 = 8

Příliš používáte rozum, zkuste dát také na své pocity a moudrost. Tam najdete nejen odpovědi, ale zároveň se vám ukáže správná cesta. Naučili jste se toho spoustu, ale funguje vše jak má? Vaše duchovní schopnosti a představivost vám řeknou, co je správné.

 

Panna

Kostky říkají: 3 + 6 + 1 = 10

Poněkud nestabilní měsíc může znamenat, že rovnováhu nyní nemáte ani sami v sobě. Příliš se upínáte na to, co je právě teď. Svět ale není černobílý a každou vteřinou mění své barvy. Číslo šest vás sice nutí hledat řád, ale trojka zase dává volnost kreativitě a různosti.

 

Váhy

Kostky říkají: 6 + 2 + 5 = 13

Připravte se na nemalé změny, osud chce, abyste se konečně dostali o pořádný kus dopředu. Nebojujte s ním, dejte věcem a událostem volný průchod, jen tak vše proběhne rychleji a vstřícněji. Číslo dvě vám dává schopnost vcítit se do protikladů a pochopit je.

 

Štír

Kostky říkají: 6 + 2 + 3 = 11

Máte možnost uplatnit svou sílu a moc, zároveň byste se ale měli sami sebe zeptat, zda vám výsledek stojí za to. Mnohdy totiž pomáhají spíše empatie a soucit. Mluvte s ostatními, řekněte jim, co cítíte a vyslechněte si problémy jiných. Získáte mnoho.

 

Střelec

Kostky říkají: 6 + 2 + 2 = 10

Funkční bude citová oblast, měli byste se na ni tedy upnout. Ostatní může být trochu kolísavé, proto do ničeho zbytečně nezasahujte. Posilujte partnerské vztahy, kde můžete být velmi úspěšní. Číslo dvě nenechá o samotě nikoho, ani ty nezadané.

 

Kozorožec

Kostky říkají: 5 + 2 + 5 = 12

Netušíte, kam se přiklonit, zda jít čistě materiálním světem nebo směrem duchovním? Možná o smyslu bytí příliš přemýšlíte, zkuste tedy vycházet z momentální situace. Číslo pět vám rozehrává vášeň a ctižádost, hledejte ale i klid a mír v duši.

 

Vodnář

Kostky říkají: 4 + 1 + 1 = 6

Potrápit vás trochu mohou partnerské a rodinné vztahy. Nemůžete vše ale řídit a mít pod kontrolou, neovlivníte myšlení druhých. Číslo jedna je ego, které nyní převládá, ale šestka vám umožňuje najít rychle klid. Hledejte ho tedy všude tam, kde se cítíte bezpečně.

 

Ryby

Kostky říkají: 5 + 3 + 6 = 14

Zkuste se dívat na vzniklé problémy z více stran, každý z nich má totiž nějaké řešení, jen je občas nutné je hledat. Osud si ale s námi často hraje a zkouší nás hlavně z trpělivosti. Takže se vyplatí nechat mu „volnou ruku“, ať jedná. Využijte trojku, má v sobě trpělivost.

(kuč)

Foto: Pixabay

E-Shop

Počasí Ústí nad Labem - Slunečno.cz

Partnerské weby

 

Ať je pro vás konec léta plný barev a pohody!

Horoskopy: S čím můžete počítat v září v rámci zdraví a lásky? Tarotový, andělský, babylonský a studentský horoskop, osud podle kostek, jedinečný výklad starých orákul, lunární kalendář, rady pro každý den v rámci obou letních měsíců…

Svět kolem nás: Přízračné pověsti z Krušnohoří.

Arteterapie podle zvěrokruhu: Léčivé mandaly – na střevní potíže a pro posílení a k harmonizaci organismu.

Cesta za tajemstvím věků: Záhada gigantické Ďáblovy bible.

Další články: Kde se nachází Drakulův hrob? Čas Panny, tajemné jevy. Zkuste zjistit, co o vás řeknou karty! Jak to bylo s obry a putrefací, kouzelníci na Madagaskaru...

Zábavný test: Umíte udržet tajemství?

Aktivační bod na obálce: Zaměřen na štěstí.

Sudoku, křížovka…

Malá ochutnávka z čísla právě zde