ZÁŘÍ

PANNA 24. 8. – 22. 9.

Obrázek je aktivován pro léčení střevních potíží, k posílení a harmonizaci organismu.

Vládnoucí planetou znamení Panny je

Merkur. V partnerském vztahu se zrozenci Panny nejlépe shodnou s Býky, Raky, Kozorohy a Vodnáři. Podíváme-li se na toto znamení z hlediska zdraví, tak v oblasti vnější sféry ovlivňuje břicho a oblast tenkého střeva. V rámci vnitřní působnosti má ve své kompetenci tlusté střevo, slezinu, pobřišnici a vegetativní nervovou soustavu, z hlediska kostry pak oblast bederní páteře. Zrozenci Panny tak mají dispozice zejména k těmto nemocem -  problémy v břišní krajině, potíže s játry a slezinou, zánět slepého střeva, zácpa, průjem, žaludeční vředy a zánět pobřišnice. Mohou se u nich rovněž častěji vyskytnout bolesti v kyčelní oblasti a artritida.

Panny se řídí více city než rozumem a dokážou velmi intenzivně pracovat. Mají totiž představu, že jiní to nedokážou lépe. Mají rády pořádek a je pro ně důležitá materiální stránka života. Vhodnými potravinami pro ně jsou hovězí maso, mořské ryby, sýry, jogurty, mrkev, špenát, celer, kopr, pomeranče, grepy, jablka, ostružiny a granátová jablka. Vyhýbat by se měly zákuskům.

Ing. Josef Schrötter

Aplikace přikládáním na problematická místa na těle, případně volným působením obrázku ze vzdálenosti do jednoho metru na dobu 20 až 40 minut dvakrát denně.

Předplaťte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

111582
DnesDnes72
VčeraVčera224
Tento týdenTento týden72
Tento měsícTento měsíc6350

Partnerské weby