Předplaďte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

965069
DnesDnes238
VčeraVčera533
Tento týdenTento týden238
Tento měsícTento měsíc14454

Home

Arteterapie podle zvěrokruhu

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

ZÁŘÍ

PANNA 24. 8. – 22. 9.

Obrázek je aktivován pro léčení střevních potíží, k posílení a harmonizaci organismu.

Vládnoucí planetou znamení Panny je

Merkur. V partnerském vztahu se zrozenci Panny nejlépe shodnou s Býky, Raky, Kozorohy a Vodnáři. Podíváme-li se na toto znamení z hlediska zdraví, tak v oblasti vnější sféry ovlivňuje břicho a oblast tenkého střeva. V rámci vnitřní působnosti má ve své kompetenci tlusté střevo, slezinu, pobřišnici a vegetativní nervovou soustavu, z hlediska kostry pak oblast bederní páteře. Zrozenci Panny tak mají dispozice zejména k těmto nemocem -  problémy v břišní krajině, potíže s játry a slezinou, zánět slepého střeva, zácpa, průjem, žaludeční vředy a zánět pobřišnice. Mohou se u nich rovněž častěji vyskytnout bolesti v kyčelní oblasti a artritida.

Panny se řídí více city než rozumem a dokážou velmi intenzivně pracovat. Mají totiž představu, že jiní to nedokážou lépe. Mají rády pořádek a je pro ně důležitá materiální stránka života. Vhodnými potravinami pro ně jsou hovězí maso, mořské ryby, sýry, jogurty, mrkev, špenát, celer, kopr, pomeranče, grepy, jablka, ostružiny a granátová jablka. Vyhýbat by se měly zákuskům.

Ing. Josef Schrötter

Aplikace přikládáním na problematická místa na těle, případně volným působením obrázku ze vzdálenosti do jednoho metru na dobu 20 až 40 minut dvakrát denně.

E-Shop

Počasí Ústí nad Labem - Slunečno.cz

Partnerské weby

 

Ať je pro vás konec léta plný barev a pohody!

Horoskopy: S čím můžete počítat v září v rámci zdraví a lásky? Tarotový, andělský, babylonský a studentský horoskop, osud podle kostek, jedinečný výklad starých orákul, lunární kalendář, rady pro každý den v rámci obou letních měsíců…

Svět kolem nás: Přízračné pověsti z Krušnohoří.

Arteterapie podle zvěrokruhu: Léčivé mandaly – na střevní potíže a pro posílení a k harmonizaci organismu.

Cesta za tajemstvím věků: Záhada gigantické Ďáblovy bible.

Další články: Kde se nachází Drakulův hrob? Čas Panny, tajemné jevy. Zkuste zjistit, co o vás řeknou karty! Jak to bylo s obry a putrefací, kouzelníci na Madagaskaru...

Zábavný test: Umíte udržet tajemství?

Aktivační bod na obálce: Zaměřen na štěstí.

Sudoku, křížovka…

Malá ochutnávka z čísla právě zde