1. až 5. září - projeví se hodně dynamické chronomy. Světlo světa mohou v těchto dnech spatřit převratné novinky vědy a techniky či vynálezy, které posunou lidstvo vpřed na poli technického pokroku. Pozitivní impulzy by především měly dostávat akcie firem produkujících moderní technologie podporující letecký

průmysl a kosmonautiku. Nahoru by měly také jít akcie firem vyrábějících komunikační a výpočetní techniku.

5. - 7. září - nálada investorů bude rozkolísaná a stejně tak burzovní indexy. Přispět k tomu může řádění živlů přírodních (zejména vodního) i teroristických. Tento chronom může také poškodit vodárenské společnosti, některé farmaceutické koncerny a producenty nápojů.

8. až 11. září - ekonomické dění u nás i ve světě budou ovlivňovat pozitivně působící chronomy, což nese předpoklad pro růst burzovních indexů a pro zvýšené objemy zobchodovaných akcií. Na burzách bude panovat spíše „býčí“ než „medvědí“ nálada. Společností zavane svěží vítr a u lidí budou převažovat optimismus a dobrá nálada.

13. až 15. září - sentiment trhu bude dosti rozkolísaný, lze očekávat velké výkyvy kurzů akcií logistických společností a stavebních koncernů. Přispět k tomu mohou živelné pohromy doprovázené ekologickými haváriemi. Vyloučena nejsou zemětřesení či výbuchy sopek doprovázené tsunami, požáry a výbuchy, sesuvy půdy, ale také nábožensky motivované nepokoje.

16. - 18. září - opět působí dynamické chronomy, za kterých by se měly obchody hýbat a na trzích zavládne optimističtější nálada.

19. - 30. září - projeví se spíše negativně působící chronomy (genetické kódy časové struktury), za kterých se mohou provalit zfalšované obchodní výsledky určitých firem. Mnozí investoři se budou chtít z trhů stáhnout po ztrátě důvěry. Poškozeny mohou být zejména farmaceutické koncerny či firmy produkující nápoje. Silně rozkolísat se může trh s ropou a s ropnými deriváty. Rány - díky politickým rozhodnutím - může utržit mezinárodní obchod. Inicializovat se mohou obchodní války.

Astrolog Richard Stříbrný dodává: „Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou však vcelku velmi pozitivně působící a měly by nám přinést úspěchy v oblasti ekonomické i v mezinárodních vztazích. Podepsány mohou být významné obchodní smlouvy, které napomohou ekonomické prosperitě i z dlouhodobého hlediska. Naši vědci a výzkumníci mohou patentovat vynálezy, které přinesou profit mnoha lidem. Naše měna by měla posilovat a naše burza by měla vykazovat větší objemy zobchodovaných akcií než obvykle.“

Foto: Pixabay

Předplaťte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

110542
DnesDnes42
VčeraVčera355
Tento týdenTento týden397
Tento měsícTento měsíc5518

Partnerské weby