Milenci, Císařovna, Poustevník

Objeví se velké rozdíly mezi ženským a mužským principem, dokonce by si mohla obě pohlaví dělat navzájem problémy. Řešit se tedy budou hlavně vztahy, v lásce se může objevit více opatrnosti a podezíravosti, nic nebude úplně

jasné. Poustevník nabádá k ústupu, nechte si čas na rozmyšlenou, pokud se ve vztazích dostanete do úzkých. Nedělejte radikální závěry, nic nehodnoťte s horkou hlavou. Ženy budou těmi moudřejšími, lépe se ve všem zorientují, mohou to být nyní skvělé učitelky.

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Mág

Můžete klidně vyvinout aktivitu všude tam, kde chcete uspět, postoupit, ukázat se. V naprosté většině případů očekávejte úspěch. Pozor ale na to, aby se vaše úsilí nezměnilo v manipulaci. Ostatní nejsou hloupí a vaše chování mohou prohlédnout. Pak byste místo postupu dopředu mohli zaznamenat nepříjemný krok zpět.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Velekněžka

Klid a potřebnou energii najdete v meditacích, procházkách po lese, ve chvilkách samoty. Povede vás to do vašeho nitra, dost možná se objeví pár filozofických otázek, na které budete jen těžko hledat odpovědi. Nepřemýšlejte tolik o světě, souvislosti se vyjeví, buďte trpěliví. Zabývejte se jen věcmi, které můžete změnit.

BLÍŽENCI (22. 5. - 21. 6.)

Kolo osudu

Připravte se na dění, do kterého nemůžete zasáhnout a ovlivnit jej, ani se o to nepokoušejte. Výsledkem by mohla být jen únava a také rozčarování. Postavte se do role pozorovatele, čekejte na chvíli, která bude pro vás příznivá a vynaložená snaha se nemine účinkem. Opatrní buďte hlavně na cestách, především v případech, kdy usednete za volant.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Soud

Jistě sami dobře víte, kde je potřeba udělat změnu. Neměli byste dlouho přemýšlet a nechat se ovlivnit strachem. Mohl by za vás rozhodnout osud, a ten, jak známo, mnohdy změní zaběhlé řády. Hledá vždy ty nejkratší cesty, které ale nemusejí být snadné. Chcete-li mít tedy následující události alespoň trochu pod kontrolou, měli byste jednat co nejrychleji.

LEV (23. 7. - 22. 8.)

Věž

Může se zdát, že nic nejde podle vašich představ, že se nedaří, že se dokonce celý svět proti vám spiknul. Je to ale tak, že jste příliš dlouho stáli na místě a ze strachu se báli opustit nefunkční a neperspektivní linie. Osud tedy rozhodl za vás, později jeho snahu zcela jistě oceníte. Nechte se jen tak unášet okolnostmi a nebojte se toho, co vás čeká.

PANNA (23. 8. - 22. 9.)

Měsíc

Přemýšlejte nyní více o všem, co děláte, co říkáte, jak jednáte. Doba je nejistá, lidé kolem nečitelní, občas se můžete pohybovat na tenkém ledě. Nic ale není jen černobílé, nepokoušejte se pojmenovat vše, co se vám děje. Hledejte pozitiva, nebojte se říci ne a odpočívat, ucítíte-li potřebu. Dejte na svou intuici, řiďte se hlavně srdcem, využijte předchozí zkušenosti.

VÁHY (23. 9. - 23. 10.)

Svět

Je skvělá doba pro rozhodování, posuny dopředu, pro kroky, které dlouho odkládáte. Zahoďte zábrany a prostě se vydejte vstříc novotám. Máte možnost uspět a zároveň rychle dovést do úspěšného konce vše, co chcete. Dávejte pozor, abyste se nevzdávali před cílem jen proto, že jste se rozmysleli nebo vás ovládly obavy. Cestě zpět už totiž nejspíše nebude.

ŠTÍR (24. 10. - 22. 11.)

Spravedlnost

Můžete sice udělat pár správných rozhodnutí, ovšem jen takových, která se týkají vaší osoby. Zároveň vás to bude svádět k soudům a ovlivňování ostatních, což se už s tak velkým pochopením nesetká. Myslete tedy hlavně na sebe, plánujte nebo rovnou jednejte. Okolní svět nechte svému osudu a nezabývejte se těmi, kteří o vaši pomoc nestojí.

STŘELEC (23. 11. - 21. 12.)

Síla

Ovládne vás touha po jednání, ocitnete se v rychlém sledu událostí. Za vším je ale vaše zanícení, neměli byste ho tedy moc přehánět. Občas je nutné se zastavit, nadechnout a podívat se, co je před vámi. A hlavně přemýšlet. Opravdu chcete jít právě touto cestou? Tuto otázku si nezapomínejte občas položit a také si odpovědět.

KOZOROŽEC (22. 12. - 20. 1.)

Viselec

Život vás může vyzkoušet a zároveň se vás zeptat - co jste se dosud naučili a kam jste došli? Jste spokojení? Odpovězte si jasně a zřetelně, nebojte se změnit směr, když zjistíte, že nejdete tou správnou cestou. Zapomeňte na to, co chtějí ostatní, myslete jen na své kroky, svoje touhy a přání. Nyní je řada na vás, můžete snadno vystoupit z bludného kruhu.

VODNÁŘ (21. 1. - 20. 2.)

Slunce

Očekávejte velmi příznivé dny, kterých byste měli zároveň řádně využít. Objeví se možnosti, které mohou změnit váš život. Nutností ale bude dotáhnout vše do konce, nebát se překážek. Velký pozor si dejte na povýšené jednání. Vložte do svých činů pokoru, pochvalte ostatní, získáte tak další důležité přátele, kteří mohou být na celý život.

RYBY (21. 2. - 20. 3.)

Smrt

Očekávejte změny ve všech směrech, mohou s sebou nést ale i ztráty. Jsou však důležité, jen tak se můžete začít dívat dopředu a zároveň jít správnou cestou. Vše, co trvá příliš dlouho, dotáhnete nyní do konce, odejde vše staré a nepotřebné. Berte tedy to, co přichází, jako nutnost. Za mraky se zase objeví vaše milované slunce. A bude hřát ještě silněji.

Naďa Kučerová

Předplaťte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

110542
DnesDnes42
VčeraVčera355
Tento týdenTento týden397
Tento měsícTento měsíc5518

Partnerské weby