Poustevník, Kolo štěstí, Milenci

Nestabilní měsíc vás může znejistět, přivádět do rozpaků, nutit hledat zoufale svou cestu. Uklidněte se a přemýšlejte. Nebo nechte události prostě plynout. Nic se neděje náhodně, současná doba je taková hlavně proto, aby vás naučila

vycházet z vlastních potřeb a úsudků. Nebojte se říci, co si myslíte, za svým názorem si stůjte. Každý toto období nějak uvidí, v názorech tedy jednota také nebude. S ostatními se nepřete, nemá to cenu a jen budete v ještě větším napětí.

BERAN ( 21.3. - 20.4. )

Slunce

Vše bude sice jasné, ale jen vám. Ostatní události tak jasně vidět nemusí. Netrvejte na tom, aby viděli to, co vy, vašima očima. Nelze nutit kohokoliv, aby se řídil vašimi názory, vaším viděním světa. Skvělého období využijte hlavně pro sebe, ke svému růstu, k posílení svých plánů a aktivit. Zde můžete očekávat volnou cestu.

BÝK ( 21.4. - 21.5. )

Smrt

Očekávejte mnohé zvraty, život se vám nyní může celkem výrazně měnit. Změny se budou hlásit o slovo na všech úrovních vašeho života. Nebojte se jich, spíše se zkuste připravit. Nic vás pak nepřekvapí, ke svému cíli dojdete rovnou a beze ztrát. Budete-li přinuceni se čehokoli vzdát, udělejte to. Nic se neděje náhodně, vše má nějaký důvod.

BLÍŽENCI ( 22.5. - 21.6. )

Velekněz

Tento měsíc vám otevírá spoustu nových možností, podaří se vše, na co sáhnete. Můžete z něj dokonce i dlouhodobě těžit, pokud vše chytíte za správný konec. Dařit se bude i na milostném poli, můžete upevnit vztah, změnit partnera. Nezadaní se mohou těšit na životní lásku, kterou potkají. Budoucnost se ukazuje jako pozitivní.

RAK ( 22.6. - 22.7. )

Věž

Pokud jste momentálně dole, čeká vás rychlá cesta nahoru, pokud jste nahoře, měli byste být opatrní, můžete začít sestupovat dolů. V obou případech máte otevřít oči dokořán a dobře se dívat. Unikají vám zásadní věci, což se právě projeví. Zabraňte tedy zbytečným zvratům a pádům. Pak můžete toto období ustát s grácií.

LEV ( 23.7. - 22.8. )

Soud

Budete „předvoláni“ osudem a dojde na rekapitulaci. Občas je nutné udělat shrnutí všeho, co jste, jak žijete, kudy se ubíráte. V těchto dnech tedy zjistíte, kde jste udělali chyby a kde byli úspěšní. Vycházejte z toho, zjištění, co můžete napravit nebo kde přidat, bude velmi užitečné pro dny nadcházející. S výčitkami nebojujte, jen je berte jako odraz minulosti.

PANNA ( 23.8. - 22.9. )

Mírnost

Každý krok si dobře rozmyslete, ne všechny, které teď uděláte, směřují tam, kde chcete být. Zaměřte se vždy na konkrétní věc a pokud si nebudete jistí, zda stojí za námahu, odložte ji na později. Jděte tam, kde jistotu mít budete, někdo vám ukáže směr. Nezasahujte do událostí, vaše námaha se nejen mine účinkem, ale můžete si dost zkomplikovat život.

VÁHY ( 23.9. - 23.10. )

Viselec

Nebudete vědět, co dřív, úkoly se na vás jen pohrnou. Orientovat se v nich můžete jen tehdy, když řeknete jasné ne tam, kde už vaše síly buď nestačí, nebo vám tento směr přijde mimo vaše plány. Je dost možné, že se budete muset něčeho vzdát, ale berte to jako nutnost. Za nějakou dobu, až se situace uklidní, oceníte, že jste se dokázali rozhodnout pro konkrétní cíle.

ŠTÍR ( 24.10. - 22.11. )

Ďábel

Vaše myšlenky se nemusejí soustředit jen pozitivním směrem, mnohdy zvolíte boj. Pozor ale na to, kam energii dáváte a jakým způsobem. Ne vše vyřešíte silou, silnými slovy. Občas je nutné ego potlačit, sklopit hlavu a přiznat si, že nejste neomylní. Pokud se domníváte, že se jedná o znak slabosti, opak je pravdou. Získáte dokonce obdiv u těch, na kterých vám záleží.

STŘELEC ( 23.11. - 21.12. )

Mág

Informace se k vám budou dostávat ze všech stran, všemi možnými způsoby. Vy se musíte rozhodnout, co z toho využijete a co necháte být. Vybírejte ale dobře, protože se můžete nyní posunout o velký kus dopředu. Objeví se totiž i pár rad nad zlato, které mohou být v příštích týdnech velmi užitečné. Nic tedy nezahazujte, ale zároveň dobře sledujte, co je pro vás dobré a co ne.

KOZOROH ( 22.12. - 20.1. )

Blázen

Sice nepatříte mezi ty, kteří by vyhledávali změny a rádi riskovali, nyní ale bude nutné pár takových kroků udělat. Nemůžete stát na místě, osud má jiné plány. Nakonec, je lepší, když půjdete sami, než když necháte jednat osud. Poradí si sice vždy, ovšem nekoná způsobem, který byste si přáli. Ráznými rozhodnutími a vykročením můžete řídit svůj život.

VODNÁŘ ( 21.1. - 20.2. )

Měsíc

Ocitnete se v zajetí nepřehledných situací, informace budou kusé. Dokonalý přehled o dění, ale i lidech, mít nelze. Více v těchto dnech spoléhejte na sebe, nebojte se dát na svůj úsudek, přestože se objeví spousta lidí, kteří vám ho budou vyvracet. Vyhněte se teď důležitým rozhodnutím. Vše, co chcete změnit a přijde vám zásadní, nechte raději na později.

RYBY ( 21.2. - 20.3. )

Spravedlnost

Vaše snaha vytvořit kolem sebe lepší svět může být až přehnaná. Nesuďte ostatní jen proto, že se vám jejich činy nezdají být v pořádku. Nesnažte se je přesvědčit, že by měli něco dělat jinak. V naprosté většině případů se totiž nesetkáte s pochopením. Pokud tedy chcete cokoli změnit v rámci lepšího bytí, měli byste začít nejprve u sebe. Ostatní se postupně přidají.

(kuč)

Foto: Pixabay

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

134350
DnesDnes126
VčeraVčera257
Tento týdenTento týden383
Tento měsícTento měsíc5161

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice