Beran

Berkana, Os, Othila: Měli byste účelně využívat své možnosti i energii, která vám chybět nebude. Osud máte ve svých rukou, bude se vám dařit podle toho, jak se k čemu postavíte, jak se zachováte. Díky dobré komunikaci můžete

dosáhnout úspěchu, bude se vám dařit i ve hmotné sféře. 

 

Býk

Gyfu, Eh, Wyrd: Neztrácejte optimismus. Uděláte dobře, když se v následujících dnech zaměříte více na své nitro, zapracujete na rozvoji a posílení svého ducha. Relaxujte, dobíjejte energii. Bude se vám to hodit, protože se cosi kolem začne měnit, ukazují se nové začátky.

 

Blíženci

Jera, Pertho, Eoh: Runy naznačují, že byste neměli trpět nedostatkem. Také doporučují, abyste se nyní zaměřili hlavně na své zázemí, rodinu a nejbližší příbuzné. Sice nelze vyloučit střety se závistí a záští, intrikami, ale budete-li upřímní a otevření, nic z toho vám neublíží.  

 

Rak

Fehu, Kaunaz, Thorn: Jakýchsi dílčích úspěchů se v tomto čase dobrat můžete, alebudete se muset pořádně snažit. Je třeba se dívat vpřed a jednat, není čas zbytečně váhat. V opačném případě se nedočkáte zdaru a dobrých zpráv. Nezapomínejte relaxovat a pečovat o své zdraví.

 

Lev

Daeg, Lagu, Nyd: Runy říkají, že vaše úsilí a snahy budou naplněny, již ke konci měsíce můžete začít sklízet plody své práce. Nic ovšem nedostanete zadarmo, musíte aktivovat svou iniciativu, vůli a trpělivost. Zároveň jste nabádáni k pomoci bližnímu a duchovní očistě.

 

Panna

Raid, Eolh, Ear: Posilujte vědomí svého cíle, nesestupujte z cesty, na kterou jste se vydali. Runy naznačují, že máte poměrně slušnou šanci uspět v rámci nějakých úředních, soudních či jiných jednání, ale nesmíte nic přehlédnout. Určitou hrozbu ztrát a potíží nepodceňujte.

 

Váhy

Tyr, Siegel, Man: Jak se zdá, cosi se může dát do pohybu.Případných překážek se nelekejte, máte na to, abyste je překonali. Jisté je, že jakési záležitosti by měly dospět do konečné fáze řešení, a to k vašemu prospěchu. V rámci vztahů můžete dosáhnout  souladu a harmonie.

 

Štír

Wenne, Uruz, Hagalaz: Runy vám slibují radostné okamžiky. Zároveň však nabádají, abyste se nesnažili dosáhnout svého štěstí na úkor druhých. Stejně tak nedovolte nikomu jinému, aby vás využíval. A počítejte s tím, že váš úspěch může být komusi trnem v oku, pozor na intriky. 

 

Střelec

Raid, Tyr, Eoh: Pokud jste v čemsi váhali, neměli jasno, budete opět schopní nalézt cestu i směr. Runy jsou optimistické, ukazují naději na dobrý konec (i toho, co jste snad chtěli vzdát). Za předpokladu, že jednáte v souladu s vyššími principy, nakonec získáte to, o co usilujete.

 

Kozoroh

Berkana, Isa, Tyr: Jak se zdá, měli byste pocítit příliv sil i nápadů a bude pouze na vás, jak je dokážete využít. Do nových  věcí se ale rozhodně nevrhejte po hlavě, určité informace si ověřujte - pozor na iluze! Jen tak vaše záměry dopadnou dobře, zvýšíte svou šanci na úspěch. 

 

Vodnář

Isa, Gyfu, Eh: Důvěřujtepředevším sobě, nespoléhejte se na rady a pomoc okolí. Runy předpovídají i jakési pozitivní změny. Zároveň poukazují na nutnost vykonat cestu, a to neodkladně, nesmíte váhat. Ale nemusí to být jen cesta fyzická, může jít i o jakési rozhodnutí. 

 

Ryby

Os, Othila, Berkana:  Teď bude dost záležet na tom, zda a jak dokážete komunikovat s okolím. Může vám to pomoci čehosi dosáhnout, dokonce získat i finanční profit (ukazuje se i šance na výhru, dědictví). Reagujte bystře, situace se bude rychle vyvíjet, nepromarněte příležitost.

(šál)

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

134402
DnesDnes171
VčeraVčera243
Tento týdenTento týden902
Tento měsícTento měsíc5680

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice