Beran – ochranný anděl Gabriel

Dbejte v této době na poctivý a zároveň důsledný přístup k životu. V práci, vztazích, myšlenkách i komunikaci. Pokud se budete držet pravidel, můžete si užívat života plnými doušky. Pokud nebudete tak zvaně příliš tlačit na pilu a

necháte některé záležitosti jaksi samovolně plynout, budete odměněni. Duchovně zaměření Berani mohou očekávat dny plné úžasných meditací.

 

Býk – ochranný anděl Rafael

Zkuste se zaměřit na harmonii ve vašem nitru. Ta je klíčem ke spokojenosti jak v pracovním, tak i partnerském životě. V obou těchto oblastech se držte více zpátky a postupujte spíše diplomaticky. Nekonfliktní komunikace je pro vás teď základem všeho dění. Věnujte se také svým blízkým a rodině, výlet do přírody vás nabije pozitivní energií.

 

Blíženci – ochranný anděl Metatron

Pokud se nebudete vrhat do rozhodnutí a věcí bezhlavě, můžete uspět. Nezapomínejte na zadní vrátka. Radost by vám mohly dělat partnerské záležitosti. Koncem června se věnujte spíše nějakým radostem, nebo si vezměte dovolenou. Práce neuteče, tedy alespoň ta méně důležitá. A pokud si najdete čas i sami na sebe, tím lépe.

 

Rak – ochranný anděl Michael

Díky konstelaci planet byste se měli soustředit na tvoření. Může jít jak o umělecká díla, tak o budování či zvelebování bydlení nebo inovaci v pracovní sféře. Nezapomeňte také věnovat více času rodině a svým přátelům. V uplynulé době jste je trochu zanedbávali. Využijte šance, která se vám nabídne v profesní oblasti.

 

Lev – ochranný anděl Uriel

Mohou vás lákat smyslové radosti a požitky - dobré jídlo a pití či experimentování v erotice. Jak se říká – proti gustu žádný dišputát, jen mějte na paměti, že nic se nemá přehánět.  V závěru června můžete vliv planet s pomocí andělských ochránců a duchovna přetavit v úspěchy na všech možných úrovních – soukromých i pracovních.

 

Panna – ochranný anděl Azrael

Zájem o kulturní dění, umění a práce na zahrádce rozsvítí červnové dny. Jděte se projít s partnerem do přírody, užívejte si společné chvíle plnými doušky. Nezapomínejte však také na své zdraví, vyplatí se vám více obezřetnosti. Trocha rozmazlování v podobě masáží nebo aromaterapie vám jen prospěje. Hvězdy přejí uzavření některých dlouhodobějších záležitostí.

 

Váhy – ochranný anděl Ariel

Důslednost a poctivá práce vám budou oporou v případných diskusích, které vás mohou potkat. Nezabředávejte do klišé a zachovejte klid. Otevřete se v tomto období vyšším silám a energiím. Nebojte se trochu opustit materiální a zemské jistoty. Naladění na přírodu a vesmír vás určitě potěší. Partner a děti si nyní zaslouží vaši pozornost.

 

Štír – ochranný anděl Vasanta

Je důležité, abyste se snažili na věcech nelpět a dokázali se přizpůsobit. Tvrdošíjnost by mohla být koncem června komplikací, rozumné akceptování změn vám naopak prospěje. Planety nyní doslova vybízejí k duchovní práci. Nebojte se vyzkoušet nové očistné rituály či meditace, čtěte duchovní literaturu. Nezapomínejte na pomoc těm, kteří ji potřebují.

 

Střelec – ochranný anděl Ull

Do vašeho života vstoupí někdo důležitý, kdo ovlivní vaše budoucí kroky. Připravte se na to, že najednou objevíte krásy života, které jste doposud neviděli. Není třeba se držet zpátky, užívejte si všeho, co vám planety přinesou. Máte před sebou velmi slibné období, které se ponese na vlně úspěchů. Myslete ale i na své zdraví, dodržujte hlavně pitný režim.

 

Kozorožec – ochranný anděl Legba

Postavení planet podpoří a rozproudí váš zájem nejen o zvelebování domova, ale také o dosažení stabilní harmonie ve vašem nitru. Nezapomínejte však také na relaxaci, nesnažte se vše zvládnout najednou. Vypracujte si rozumný plán, který bude postavený nejen na vašich časových možnostech, ale i fyzických schopnostech. Pak může být vše podle vašich představ.

 

Vodnář – ochranný anděl Benten

Především koncem června se držte přísloví - dvakrát měř a jednou řež. Pár dnů počkat se určitě vyplatí, protože později vám hvězdy nabídnou inspiraci, smysl pro umění a duchovní záležitosti. Letní dny přivanou hezké chvíle v rodinném kruhu či mezi přáteli. Nezadaní Vodnáři by měli více pobývat ve společnosti, najdou tam spřízněnou duši.

 

Ryby – ochranný anděl Sila

Zájem o duchovní hodnoty u vás nyní bude na vzestupu a přinese soulad s partnerem. Planety naznačují, že koncem června můžete také ledacos ve svém životě změnit. Co bylo zatuhlé, se může dát nečekaně do pohybu, a to pozitivním směrem. Vaši andělští ochránci vám pomohou tam, kde se ocitnete na křižovatce. Všímejte si znamení, která vám ukáží správný směr.  

(rox)

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

134350
DnesDnes126
VčeraVčera257
Tento týdenTento týden383
Tento měsícTento měsíc5161

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice