Beran
Kostky říkají: 1+2+2 = 5 Pětka ukazuje na energii, která vám chybět nebude. Využijte ji konstruktivně a pokročíte v tom, co jste začali. Neměli byste se však do ničeho vrhat bez rozmyslu. Pozor na iluze a netlačte, jak se říká, na pilu. Rozhodně se vyhněte agresi!

Býk
Kostky říkají: 1+3+2 = 6 Šestka napovídá, že se v květnu dostanou na přetřes partnerské a rodinné vztahy. Jednotlivá čísla naznačují, že dojde na nějaké rozhodování, bilancování.
Jste spokojeni ve stávajícím svazku? Je komunikace v rodině dobrá? Tento čas mnohé ukáže.

Blíženci
Kostky říkají: 1+6+5 = 12 Jestliže cokoli řešíte, měli byste být opatrní, situace není jednoznačná. Číselná kombinace naznačuje, že můžete uvíznout v síti iluzí, uvěřit slibům či lžím. Dáte-li si pozor, nakonec se dočkáte dobrých zpráv, vyhnete se dalším potížím.

Rak
Kostky říkají: 6+6+5 = 17 V jakýchsi rodinných či milostných záležitostech zřejmě nepoběží vše tak, jak byste chtěli, jak byste si představovali. Ale nenechte se znervóznit, budete-li muset pozměnit své plány. Výsledná sedmnáctka nevylučuje finanční přilepšení.

Lev
Kostky říkají: 2+3+2 = 7 Leccos můžete začít, ale pokud nebudete vytrvalí, rychle to zase skončí. Důležité bude nyní to, jak dokážete komunikovat, spolupracovat a obecně vycházet s okolím. Pozor na hádky a spory, vztahové karamboly, jež s sebou sedmička obvykle přináší.

Panna
Kostky říkají: 6+5+4 = 15 Patnáctka varuje před temnější stránkou vašeho já, která se může projevit, budete-li cosi chtít získat za každou cenu. Snažte se postupovat v souladu s morálním kodexem, jednejte dle daných zákonů a pravidel. Nevyvolávejte konflikty.

Váhy
Kostky říkají: 2+1+5 = 8 Osmička je hodně o vůli, ambicích a penězích. V květnu můžete více přemýšlet nad tím, jak se k vám staví okolí, zda považujete ocenění své snahy, píle či práce za dostačující. Zatoužíte-li po změně místa, partnera, pozor na iluze, nic není ideální.

Štír
Kostky říkají: 4+2+5 = 11 Jedenáctka je o určité síle a moci, kterou však není radno zneužívat. Neprosazujte tedy své zájmy příliš tvrdě. V opačném případě se projeví neshody, tlaky a hádky, může dojít na rozkol v rodině, odloučení partnerů, odchod ze zaměstnání.

Střelec
Kostky říkají: 2+5+3 = 10 Energie k uskutečnění záměrů a cílů vám chybět nebude, ale počítejte s tím, že se před vámi objeví nějaké překážky. Nepřeceňujte nic ani nepodceňujte, sázejte na dobrou komunikaci a spolupráci s okolím. Díky tomu s dočkáte příznivých změn.

Kozoroh
Kostky říkají: 6+4+6 = 16 Pozor ve vztazích - doma, na pracovišti i mezi přáteli. Nyní se určité vaše potřeby a záměry mohou celkem snadno dostat do rozporu s tím, jak to vnímá okolí. Jakékoli vyjednávání teď nebude vůbec jednoduché, obě strany nasadí ostřejší lokty.

Vodnář
Kostky říkají: 6+3+3 = 12 Červen přeje lásce, setkáním, navazování kontaktů (osobních i pracovních) a obecně komunikaci. Zařiďte se podle toho a snažte se energii tohoto měsíce zužitkovat ve svůj prospěch. Nechte však věci plynout, nelpěte na konkrétním výsledku.

Ryby
Kostky říkají: 5+3+5 = 13 Čísla naznačují, že se můžete ocitnout na prahu čehosi nového. Také ale varují před iluzemi, klamem. Jakousi záležitost proto raději nechte být. Nesnažte se ji řešit po svém, nechte vývoji událostí volný průběh. Přeorientujte svou pozornost jinam.
(šál)

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

134402
DnesDnes171
VčeraVčera243
Tento týdenTento týden902
Tento měsícTento měsíc5680

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice