Jaké bude pro vás novoluní 27. června?
Psycholožka, záhadoložka a astroložka Olga Krumlovská to vidí následovně:
Ve většině případů by mělo znamenat příjemnou změnu k lepšímu - což není divu, když začnou prázdniny. Přinese úlevu, pohlazení na duši a radovánky všeho druhu. Opět to ale bude pro každé znamení trochu jiné. Nejlépe na tom budou Raci, Štíři a Býci. Dále také Blíženci, Vodnáři a Lvi. V lásce a mezilidských vztazích to může zaskřípat u Střelců, Panen a Ryb. Nejhůře na tom budou Kozorohové. U těch velký pozor! Nedělat žádné změny a vyvarovat se všech riskantních počinů. Dále by se měli mít na pozoru také Berani a Váhy.
Pro Berany - prvního dekanu je novoluní neutrální. Zrozencům druhého dekanu nabídne nov zajímavé šance a možnosti, je pro ně příznivé. Pro Berany třetího dekanu je novoluní dokonce velmi příznivé, vhodné ke změnám k lepšímu a ke všem začátkům.
Pro Býky - prvního i třetího dekanu je novoluní neutrální. Zrozence druhého dekanu však čeká pozitivní nov, vhodný k fyzickým aktivitám, k prosazení svých zájmů a k likvidaci nepřátel!
Pro Blížence - prvního dekanu je novoluní pozitivní, vhodné pro fyzické aktivity, k prosazení vlastních zájmů a likvidaci nepřátel. Zrozenci druhého i třetího dekanu mají ovšem novoluní neutrální.
Pro Raky - prvního i druhého dekanu bude novoluní pozitivní, vhodné k veškerým fyzickým aktivitám, k prosazení zájmů a likvidaci nepřátel. Pro zrozence třetího dekanu je nov neutrální.
Pro Lvy - prvního a třetího dekanu je novoluní pozitivní, vhodné pro fyzické aktivity, k prosazení svých zájmů i likvidaci nepřátel. Zrozenci druhého dekanu mají nov neutrální.
Pro Panny - prvního a třetího dekanu je novoluní neutrální. Jedince narození ve druhém dekanu čeká novoluní pozitivní, vhodné k fyzické aktivitě, prosazení zájmů a likvidaci nepřátel.
Pro Váhy - prvního i třetího dekanu je novoluní neutrální. Zrozenci druhého dekanu mohou využít pozitivního novoluní k fyzickým aktivitám, prosazení svých zájmů a likvidaci nepřátel.
Pro Štíry - zrozence prvního a třetího dekanu je nov neutrální. Štíři druhého dekanu ho mají pozitivní, vhodné k fyzickým aktivitám, k prosazení svých zájmů a likvidaci případných nepřátel.
Pro Střelce - v prvním i druhém dekanu bude nov neutrální. Zrozence třetího dekanu čeká pozitivní novoluní, vhodné k fyzické aktivitě všeho druhu, k prosazení svých zájmů a likvidaci nepřátel.
Pro Kozorohy - v prvním i třetím dekanu bude novoluní neutrální. Kozorohy ve druhém dekanu čeká nov pozitivní, vhodný pro fyzickou aktivitu, prosazení svých zájmů, a k likvidaci nepřátel.
Pro Vodnáře - prvního, druhého i třetího dekanu bude novoluní neutrální.
Pro Ryby - prvního dekanu bude novoluní neutrální. Ryby druhého a třetího dekanu mohou nov využít k fyzickým aktivitám, prosazení svých zájmů a likvidaci nepřátel.
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

134402
DnesDnes172
VčeraVčera243
Tento týdenTento týden903
Tento měsícTento měsíc5681

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice