Beran
(Uruz, Sigel, Pertho): V rámci práce a kariéry by se určité věci měly skládat tak, jak potřebujete. Příznivých okolností však nezneužívejte. Narazíte-li na nepřátelské postoje, nenechte se zastrašit. Každopádně nyní nezanedbávejte partnera a rodinné záležitosti.

Býk
(Berkana, Kaunaz, Fehu): Runy naznačují, že byste měli mít dostatek sil k realizaci svých záměrů a plánů, mohou se před vámi dokonce objevit i nové příležitosti. Nesmíte však váhat, nyní je třeba kráčet vpřed a konat. Nic vám samo nespadne do klína, vše si musíte zasloužit.

Blíženci
(Raid, Os, Eoh): Pokud snad ztrácíte odvahu nebo jistotu, připomeňte si své cíle. Nevyhnete se zřejmě jakýmsi nepříjemným záležitostem, ale i ty mají své řešení a vy máte štěstí na své straně. Důvěřujte zkušenostem a intuici, nebojte se překážek a protivenství, překonáte je.

Rak
(Jera, Wenne, Tyr): Runy okolo vás naznačují pro měsíc červen víceméně pozitivní vývoj dění. Měli byste pocítit radost z toho, co děláte, co máte. I když se mohou objevit sem tam mráčky na jasném nebi, kráčíte-li v pravdě a upřímnosti, vše pro vás nakonec dobře dopadne.

Lev
(Fehu, Nyd, Eoh): Nepočítejte s tím, že byste snad nyní cosi získali zadarmo, bez vlastního přičinění. Podle všeho budete muset aktivovat svou vůli a trpělivost, připravte se i na nějaké potíže. Zachovejte si však nadhled i optimismus, věřte, že máte na to, abyste vše zvládli.

Panna
(Eh, Man, Os): Zřejmě je před vámi nějaká cesta. A nemusí jít nutně o cestování jako takové, může jít i o proces rozhodnutí. Nastal čas, kdy je možné jakési záležitosti definitivně uzavřít. Komunikujte proto s okolím, aktivně řešte vše, co je třeba, máte podporu vesmírných sil.

Váhy
(Wenne, Jera, Thorn): Mělo by se vám poměrně dařit, přijdou příznivé zprávy. Zbytečně se tedy ničeho neobávejte a užívejte darů života. To, co teď začnete, do čeho se pustíte, má poměrně slušnou naději na perspektivní vývoj. Týká se to jak sféry práce, tak i lásky a zdraví.

Štír
(Othila, Isa, Wyrd): Zdá se, že by vám tento čas mohl přihrát jakýsi peněžní zisk, majetkový profit. Ale nespěchejte a kryjte si záda, pozor na iluze. Vše není takové, jaké se na první pohled jeví. Důvěřovat lze jen zkušenostem, dobré intuici. Však se vyjeví, jak se věci mají.

Střelec
(Daeg, Eolh, Hagalaz): Třebaže se pravděpodobně vše nebude vyvíjet podle vašich představ, zachovejte si optimismus. Situace by se měla postupně zlepšovat a v jakémsi jednání či sporu byste nakonec mohli zvítězit. Počítejte však s pomluvami a nepřátelstvím vůči vaší osobě.

Kozoroh
(Lagu, Gyfu, Uruz): Jak se zdá, zřejmě začnete sklízet plody svých snah. Úspěchu však dojdete hlavně díky pomoci druhých, tedy spolupráci, týmové aktivitě. A vy dokážete nyní okolí nadchnout a přesvědčit o své pravdě. Vhodně toho využívejte, ale nezneužívejte!

Vodnář
(Sigel, Kaunaz, Ear): Budete-li se snažit, dosáhnete harmonie a souladu tam, kde po nich toužíte. Tento čas vám velí konat a činit rázné kroky a opatření, nesmíte se zastavit a stagnovat. Poroste totiž hrozba ztrát a škod, mohou se objevit nečekané problémy.

Ryby
(Berkana, Raid, Tyr): Jak se zdá, mohou vám do cesty vstoupit nové naděje a příležitosti. Je jen na vás, jak se rozhodnete a kterým směrem se vydáte, vše ale dobře zvažujte. Pamatujte na to, že pouze čisté záměry a úmysly budou podpořeny, mají šanci na dokončení a zdar.
(šál)

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

134402
DnesDnes172
VčeraVčera243
Tento týdenTento týden903
Tento měsícTento měsíc5681

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice