Beran - ochranný anděl Gabriel

Následující dny by mohly být dost kritické, proto zachovejte klidnou mysl. To se ale netýká milostných záležitostí, protože máte příznivě nakloněnou Venuši. To by vám mělo vynahradit jiné nepříjemnosti. Buďte ale klidní, jde jen o přechodné období, zase bude dobře.

Býk - ochranný anděl Rafael

Vyvarujte se toho, abyste se stali příčinou nějakých sporů. Nesmíte být ale ustrašení - dávejte jasně najevo okolí, že máte dost sebedůvěry. Nikomu nic lehkomyslně neslibujte, stůjte si za svým slovem. To platí i pro milostné vztahy a oblast peněz.

Blíženci - ochranný anděl Metatron

Postavení hvězd máte tentokrát dost příznivé, ale to vás nesmí uspokojit do té míry, že by všechno probíhalo dobře bez vašeho přičinění. Největším pomocníkem by vám měl být Uran - ale i ten je dost náladový. Proto se spoléhejte hlavně sami na sebe a ne na lehkomyslné sliby jiných.

Rak - ochranný anděl Michael

Malá krize je již za vámi, a tak by mělo být vše v pořádku. To vůbec ale neznamená, že si můžete vynucovat svá přání nebo představy tím, že půjdete hlavou proti zdi. Musíte si dát pozor, nad vším bude bdít postavení hvězd, především pak Mars, známý bojovník.

Lev - ochranný anděl Uriel

Raději si v těchto dnech zachovávejte určitý odstup k lidem, kteří vám nikdy nebyli příliš nakloněni. Jednejte s nimi seriózně, ale nijak se nepodbízejte, ani je neodrazujte. Jiné jednání by mohlo vyvolat řadu nepříjemností - a to nemáte zapotřebí. Potká vás příjemný flirt.

Panna - ochranný anděl Azrael

Nebojte se na sebe převzít odpovědnost. Ve vašich silách a schopnostech je záruka, že vzniklou situaci zvládnete. Vyvarujte se arogantního jednání. To by u druhých lidí vyvolalo nežádoucí, ale pochopitelný odpor. V lásce se mohou objevit menší mráčky.

Váhy - ochranný anděl Ariel

Kosmické síly jsou v nepříznivém postavení, a tak by se mohlo lehce stát, že by se nad některým vaším jednáním mohla začít stahovat mračna. Vše by mohlo vyústit i do rozchodu s člověkem, který vám byl doposud blízkým přítelem. Buďte proto opatrní a nejednejte impulzivně.

Štír - ochranný anděl Vasanta

 

Velice rozporné postavení hvězd znamená, že se může stát ledacos. Pokud je to možné, raději se stáhněte do soukromí. Tím se vyvarujte nebezpečí nesrovnalostí a rozporů. Nevystavujte se zbytečným rizikům. To platí i v oblasti lásky, kde mohou snadno nastat výbušné situace.

Střelec - ochranný anděl Ull

Bylo by nerozumné se v tomto období svěřovat lidem se svými soukromými problémy. Rovněž si dejte pozor při jednání na úřadech. Nebudou to právě ty nejlepší dny, ale v dohledu jsou "lepší časy". Zachovejte si za všech okolností klid a nadhled, pak se nic špatného nemůže stát.

Kozorožec - ochranný anděl Legba

Jste vystaveni denním starostem a vypadá to, že to ve vás vyvolává jistou nervozitu. Je to ale přechodný jev, vše se rychle vrátí do normálních kolejí - tak se tím moc nevzrušujte. Nechte se rozmazlovat od partnera, zasloužíte si to. Najde pro vás pochopení.

Vodnář - ochranný anděl Benten

Všechno je v podstatě lepší, než se domníváte, a proto nemáte žádný důvod ke skleslosti. Jenom se musíte dát do pořádku psychicky - to znamená nepřipouštět si nějaké katastrofické scénáře. To by byla ta největší chyba. Vždyť se v podstatě vlastně nic neděje.

Ryby - ochranný anděl Sila

Máte celkem příznivé postavení hvězd, a to je jeden z předpokladů pro úspěšné jednání. Dokonce byste se mohli dočkat příjemného překvapení - to se ale týká jen vašeho soukromí. Nezadaní by mohli najít hezký flirt, a možná i něco víc, při sportu.
(mh)

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

134437
DnesDnes25
VčeraVčera229
Tento týdenTento týden1258
Tento měsícTento měsíc6036

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice