Našli jste už svůj vysněný protějšek? Nebo si ho zatím jen představujete ve svých tajných snech? Ať už je to tak nebo onak, určitě se vám bude hodit náš návod na sestavení milostného kouzla, které bude fungovat. Ať potřebujete lásku přivolat, posílit nebo obnovit, existuje několik ingrediencí milostného čarování, které vás určitě nezklamou!

Než se do toho naplno pustíte, máme zde pro vás jedno velmi důležité varování. Nikdy se nesnažte pomocí milostné magie někým manipulovat nebo ničit jiný vztah - mohlo by se to obrátit proti vám a sklidili byste to, co jste zaseli. Pokud tedy člověk, kterého si přejete, je šťastně zadaný nebo pokud vás otevřeně odmítl, raději počkejte, zda se vám okolnosti za nějakou dobu nenakloní příznivěji.

A nyní vzhůru do čarování! Jak si sestavit vlastní milostné kouzlo přesně na míru? Od dávných dob a v různých končinách světa se spolehlivě osvědčuje jako jeden z nejúčinnějších ten typ „ingrediencí“, který je výsostně osobní, je s daným člověkem přímo spjatý, a kouzlo je proto zacíleno nejpřesněji, jak to jen jde. Přitom však jde o záležitost, která se nemusí líbit každému a ke které mají někteří lidé výhrady. Ptáte se, o co jde? Jedná se o použití částí těla, jako jsou vlasy, nehty nebo krev, a to především do milostných amuletů. Jinou variantou na stejném principu je čarování, při kterém se použijí součásti oblečení nebo jiné předměty, které patřily milované osobě. Věřilo se třeba, že pokud si žena dá kalhoty svého milého pod polštář, bude se jí o něm zdát věštecký sen. Je však jen na vás, zda je to podle vašeho gusta, nebo nikoliv.

V milostné magii hrají důležitou roli též barvy a vůně. Z barev je kromě ohnivě vášnivé červené zajímavá též růžová, která podporuje něžnou lásku a cituplnou náklonnost. Růžovou vybíráme, pokud je pro nás sex ve vztahu na vedlejším místě. Při čarování můžeme barvy použít různým způsobem - hodí se červená svíčka, červený inkoust i červené oblečení. Z vůní se v milostném čarování osvědčila hlavně růže, která je s láskou přímo spjatá. Ve velkém množství různorodých milostných kouzel hrají klíčovou roli právě voňavé jemné lupínky této rostliny.

Teď si můžete sestavit kouzlo, které bude patřit jen vám a milované bytosti! Skvěle vám při tom může pomoci i vaše intuice, spolehněte na ni. Víte však, co je ze všeho nejdůležitější? Upřímné přání a skutečně čistá, nesobecká láska!

1. Kouzlo lásky na přičarování milované osoby
Zapalte svíčku. Vezměte si kousek papírku o velikosti asi 3x3 cm a na něj nakreslete srdce. Střed vybarvěte červeně a pak do něj napište jméno osoby, kterou milujete. Celou dobu na ni myslete a vybavujte si ji. Myslete na to jak její či jeho srdce plane láskou k vám. Nakonec papírek 3x polibte a spalte. Poté vyslovte 3x toto zaříkávání:
Ohni, ty kdož zdola přichází,
přines mi lásku, co znám,
ať mé srdce žhne a svítí,
přines lásku k nám,
brzy přijde den
a třikrát silnější bude naše láska.
A TAK SE STAŇ!

2. Kouzlo na vzplanutí lásky až za hrob
Tak tohle kouzlo jsem vymyslela s jednou super kamarádkou a můžu říct , že opravdu funguje!
Potřeby: papír, červený nebo růžový fix (nebo cokoli, co píše ), 4 okvětní lístky červené (nebo růžové, když nemáte) růže, 4 vlasy vaše (ty snad máte ne?), červenou nebo růžovou stuhu, svíčku .
Na čistý bílý papír nakreslíte červené nebo růžové srdce. Do srdce napište jméno a příjmení milované osoby. Můžete napsat malý verš o lásce . Poté napíšete svoje jméno. Přiložíte 4 své vlasy a 4 okvětní lísky červené nebo růžové růže. Srolujete a zavážete červenou nebo růžovou stuhou - pevně. Poté si v duchu představujete milovanou osobu. 4 x políbíte srolovaný papír a zapálíte ho.

3. Na lásku
Potřeby: 7 okvětních lístků růže
7 jadérek z jablka
7 kapek vanilkového extraktu
7 kapek jahodové šťávy
7 kapek malinové šťávy
7 polévkových lžic vody
2 lžičky skořice
Postup: Sedmý den v týdnu smícháte v sedm hodin při svitu sedmi červených svící všechny svoje přísady v hrnci. Sedmkrát vše zamíchejte a opakujte při tom toto zaklínadlo: „Míchám tady bouři, ať jeho srdce po mně touží."
Směs uvařte, slijte přes síto a dejte do ledničky. Následujících sedm dní si každý den ráno vezměte jednu lžičku lektvaru. Vaše tajná láska vás uvidí v úplně jiném světle a vaše záření se mu/jí bude zdát okouzlující.
(toh)

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

134402
DnesDnes171
VčeraVčera243
Tento týdenTento týden902
Tento měsícTento měsíc5680

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice